Hirdetés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Computex 2026: Kezünkben az Asus visszatérő androidos táblagépe
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Computex 2026: FSP gépházak professzionális és otthoni környezetbe
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Computex 2026: áradás a Noctuánál
- Hobby elektronika
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen széket vegyek?
- Nem kell még temetni: 2 éves órajelcsúcsot döntöttek meg Raptor Lake-kel
-
2700 - 2601
4447 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
gjoe
addikt
Én kiraktam és mivel nem volt olycsó használom. Futni azt tud, jó gyors, robbanékony, de inkább RW-ben használom.
Gyenge a strength, csk 62-es és elnyomják ha LB-ben használom.
Bár meg akarom próbálni Archi chemivel, mert az +9-et ad STR-re. Hátha azzal jobb lenne. Mert amúgy jó kis Wingback módjára visszaérne védekezni a gyorsasága miatt.Köszi. Na ettől féltem. Nekem rb kell fullback.
-
EA's hit
addikt
*de Ligt sbc-jen en is gondolkozok a *van de Ven evo melle, csak akkor van de Ven cdm lenne, mert Chiellinit biztos ki nem hagyom hatulrol. Meglatjuk milyen arban lesz.
-
kapeti07
senior tag
-
kapeti07
senior tag
Én kiraktam és mivel nem volt olycsó használom. Futni azt tud, jó gyors, robbanékony, de inkább RW-ben használom.
Gyenge a strength, csk 62-es és elnyomják ha LB-ben használom.
Bár meg akarom próbálni Archi chemivel, mert az +9-et ad STR-re. Hátha azzal jobb lenne. Mert amúgy jó kis Wingback módjára visszaérne védekezni a gyorsasága miatt. -
Digestive
veterán
Srácok heti sbckről esetleg infó?
Totti lesz meg a goat Pick?Ha esetleg lehet valamit tudni megköszönöm ha berakjátok mert elkell kezdenem erősíteni a kereten,100on van a storage is(85-90ig)
Mostmár jó lenne valami használható sbc player akire kitudok tárazni

-
Gabeszfoci89
senior tag
Srácok heti sbckről esetleg infó?
Totti lesz meg a goat Pick?Ha esetleg lehet valamit tudni megköszönöm ha berakjátok mert elkell kezdenem erősíteni a kereten,100on van a storage is(85-90ig)
Mostmár jó lenne valami használható sbc player akire kitudok tárazni -
toxicjew
addikt
Hát ez a kör sem hozta meg a várva várt áttörést, Mascherano/Futre/Marchisio lett. Ma elvileg jön Rw Evo amibe Ucl Estevao belefér, úgyhogy remélem a saját Evommal is működni fog

-
gjoe
addikt
Frimpongot kirakta valaki?
Milyen? -
kapeti07
senior tag
Tegnap megvettem Foudy WW kártyáját, mert kellett a link Wilson lapjához ha kész lesz. Csak 110 ezerbe került és ennyiért mindenkinek csak ajánlani tudom. Tegnap 2 Gauntlet meccsen is dominálta a középpályám. Jól védekezik/támad, jo PS-ei vannak. Ha valakinek kell elfogadható áron egy használható ikon középpályás jó szívvel ajánlom.
-
david368
aktív tag
Div 2 rewards , várom továbbra is a kisétálós totym
-
Gabeszfoci89
senior tag
-
Digestive
veterán
Jó nektek hogy legalább esik valami ...Nálam konkrètan semmi mais meghagytam jópár packot köztük rivals rewardot mindent ès semmi nem jött össze....eddig ez a legszarabb totym.mentionsokból kane Diaz lenne aki jó legalább örömmel használhatnám őket
7x86+

3x87+
10x85+
Verjem bele.
-
toxicjew
addikt
Megèrdemelt nem irigylem
Csak èrdekes hogy ma este nyomtam pár rivalsot ès jött szembe este 8kor olyan csapat ahol 4toty volt,máshol 2-3...
Szètnyitottam mindent amit lehet ès kèket vèletlen sem láttam!
Èrdekes dolgok ezek de jól nyomod ènis tele vagyok Bayernes Evo lapokkal most is ezzel nyertem rivalson a meccseket
+ Raven

-
EA's hit
addikt
-
raven84
senior tag
Nos úgy néz ki, eddig szoptatott a játék.

Amikor kisétált egyszerre voltam izgatott, meg kicsit csalódott, amiért egy balhátvéd jött. Ugye 352ben tolom, ott nem nagyon tudom használni. Na de amikor megláttam, hogy eladható, akkor elszállt minden kétség
Gyorsan el is adtam 715be. Utána már csak fodder jött. Később nekiállok a napi szaroknak és megcsinálom a 3 hero picket.GG! Akkor ez a 4. a fórumon ha jól számolom? Van Haalandból 2t nyitottatok?
-
Gabeszfoci89
senior tag
Kell Ramires és Hazard
Csak ennyi az oka. Idén ez adja a funt nekem. Meta lapokkal se lennék nagyon előrébb, így legalább van némi kötődés és van még kedvem játszani. Amúgy az túlzás, hogy 2-300k a max, Hazard legjobb lapja konkrétan majdnem 1m, de van még pár közepesen drága lap.Gabesz: ez az első komoly nyitásom idén

Megèrdemelt nem irigylem
Csak èrdekes hogy ma este nyomtam pár rivalsot ès jött szembe este 8kor olyan csapat ahol 4toty volt,máshol 2-3...
Szètnyitottam mindent amit lehet ès kèket vèletlen sem láttam!
Èrdekes dolgok ezek de jól nyomod ènis tele vagyok Bayernes Evo lapokkal most is ezzel nyertem rivalson a meccseket
-
toxicjew
addikt
Kell Ramires és Hazard
Csak ennyi az oka. Idén ez adja a funt nekem. Meta lapokkal se lennék nagyon előrébb, így legalább van némi kötődés és van még kedvem játszani. Amúgy az túlzás, hogy 2-300k a max, Hazard legjobb lapja konkrétan majdnem 1m, de van még pár közepesen drága lap.Gabesz: ez az első komoly nyitásom idén

-
Digestive
veterán
Nos úgy néz ki, eddig szoptatott a játék.

Amikor kisétált egyszerre voltam izgatott, meg kicsit csalódott, amiért egy balhátvéd jött. Ugye 352ben tolom, ott nem nagyon tudom használni. Na de amikor megláttam, hogy eladható, akkor elszállt minden kétség
Gyorsan el is adtam 715be. Utána már csak fodder jött. Később nekiállok a napi szaroknak és megcsinálom a 3 hero picket.Láttam máskor is írtad már a hero picket. Azt miért csinálod?
2-300k abból a legdrágább lap aki jöhet. 
-
Gabeszfoci89
senior tag
Nos úgy néz ki, eddig szoptatott a játék.

Amikor kisétált egyszerre voltam izgatott, meg kicsit csalódott, amiért egy balhátvéd jött. Ugye 352ben tolom, ott nem nagyon tudom használni. Na de amikor megláttam, hogy eladható, akkor elszállt minden kétség
Gyorsan el is adtam 715be. Utána már csak fodder jött. Később nekiállok a napi szaroknak és megcsinálom a 3 hero picket.Jó nektek hogy legalább esik valami ...Nálam konkrètan semmi mais meghagytam jópár packot köztük rivals rewardot mindent ès semmi nem jött össze....eddig ez a legszarabb totym.mentionsokból kane Diaz lenne aki jó legalább örömmel használhatnám őket
-
toxicjew
addikt
Nos úgy néz ki, eddig szoptatott a játék.

Amikor kisétált egyszerre voltam izgatott, meg kicsit csalódott, amiért egy balhátvéd jött. Ugye 352ben tolom, ott nem nagyon tudom használni. Na de amikor megláttam, hogy eladható, akkor elszállt minden kétség
Gyorsan el is adtam 715be. Utána már csak fodder jött. Később nekiállok a napi szaroknak és megcsinálom a 3 hero picket. -
A guru
addikt
-
toxicjew
addikt
És beraknak egy gk evot a full toty releasekor
Ezek minden évben azon dolgoznak, hogy a legjobb promokat tönkrebasszák. Jól megy 
-
Tajték
senior tag
Kivette valaki SBC Cuccurella lapját?
Nekem nagyon bejön, erőszakos , jól szerel, levegőben is jó.
És a speckó mozgása egyedi, tetszik... -
A guru
addikt
-
EA's hit
addikt
-
EA's hit
addikt
-
raven84
senior tag
Ha eddig vártam akkor már 1 nap nem oszt nem szoroz, szombaton majd kinyitok mindent is.
-
bence188
tag
Sziasztok, Zakarianak melyik 2. Ps+t adnátok holnap? Cdm holdingban játszatom
-
gjoe
addikt
Pénteken az icon team 2 még benn lesz?
Vagy 2 napig nem lesznek ikonok? -
bubuska10
senior tag
Mondjuk nem tudom mit es hogyan csinalsz, ha 88-as a legjobb lapod. Hat omlik a fodder
a silver kupat hagyd, iszonyat sok meccs atlagos rewardert. De a 2 naponta erkezo kupak, a gauntletek, a storyline, meg meg millio dolog adnak nagy packokat. Nyilvan 95%-ban csak fodderek jonnek belole, de sbc-be azok pont jok.Talán az lehet a megfejtés, h a konzol szerint 30 valahány órám van a játékban.
Annak legalább a 2/3-a az elmúlt 1.5 hét, a combosabb packeket most nem nyitottam még ki. Idén iszonyat lelombozott a játék az elején, megint minden a pace meg a playstyle meg a forgolódás, mindenkinek pinája van, meg főleg a kézilabda eredmények zavartak, meg nem értem rá foglalkozni vele eddig. Újabban viszont tetszik!
-
EA's hit
addikt
Hát igen. Ha tényleg jön Totti, fogalmam sincs hogy bírom majd kirakni...
6 éve UT-zek, ennek a játékosnak a lapját vártam mindig is a leginkább. Most itt van, és nem tudom majd kivenni.
Idén még promó lapot egyet se nyitottam, a legjobb fodderem 88-as. Van félretéve pár pack, de gondolom a 86x3 és társai nem a 90-eket fogják dobálni.
Pláne ha még TotW lap is kell bele, akkor lehet nézegetni az olcsó toty lapokat. Mondjuk minek, most Rivals reward után is csak 43k coinom van, mert költöttem olcsóbb evókra. Kár, h nem volt lehetőségem játszani eddig, akkor biztos jobban állnék fodder ügyileg. Most meg lehet tolni 35-ösével a silver cup és hasonló hülyeségeket, hogy adjon pár középszerű packet.
Mondjuk nem tudom mit es hogyan csinalsz, ha 88-as a legjobb lapod. Hat omlik a fodder
a silver kupat hagyd, iszonyat sok meccs atlagos rewardert. De a 2 naponta erkezo kupak, a gauntletek, a storyline, meg meg millio dolog adnak nagy packokat. Nyilvan 95%-ban csak fodderek jonnek belole, de sbc-be azok pont jok. -
EA's hit
addikt
De akkkor mi alapján mondjuk a lapot túlárazottnak? Ha kell bele egy 90-es csapat de a 90-es lapok 100k-ba kerülnek akkor túlárazott lesz, ha meg kerülnek mondjuk 25k-ba akkor nem, nem? Ha most az van írva a butrához, hogy 1.2 millió akkor túlárazottnak fogják tartani, de ha olcsóbbak lesznek a fodderek és mondjuk csak 800k lesz akkor olcsó lesz?
Mi a logika?Egyébként szerintem az idei tipikusan az a rész amikor az untrade foddert aztán nem sajnálom. Heti 1 ikon-t minimum kirakok aztán ígyis 50 db 87+ lap van a storageba. Minden reward dobálja a 84*5, 86*3,82*10 meg társait azokban meg elvétve vannak ilyen lapok.
Leirtam. A fodder mennyiseg alapjan tularazott. Ha valamibe 20 db 90-es lap kell, az kevesebb, mintha 40 db kell bele. Ez eleg egyertelmu szerintem, az meg mindegy, mennyibe kerulnek azok a lapok.
-
kapeti07
senior tag
Etoo lapját próbálta valaki idén? Egy jó csatár kellene előre aki helyzetbe is tud kerülni. Tavaly nálam magasan Etoo volt a legjobb ebben, nem tudom idén milyen lehet.
-
bubuska10
senior tag
Brutalisan tularazottak iden a toty sbc-k. Oke, toty sbc, legyen is draga, de nem az a baj hogy dragak, hanem hogy tularazottak. Butra pl. egy baromi jo lap lehet, de kb. a felet eri annak mint amibe kerul. Marcelo barmennyire jo is, egy LB seholsem er 1,5 millat. Wilson, Gabriel is csunyan tularazottra sikerultek. En eddig egyedul Karchaouit raktam ki, o jo arban volt, a jatek elejen a gold lapjat is nagyon eltem, meg tobb poszton is jo, fel is valtotta a megfaradt Albat LB-ben. Csak hat ilyen sbc mint o, barmelyik promoban van
Tottit varom meg, de az eddigiek alapjan o is dupla aron fog menni. Ez a ket kamu kecske a legkevesbe sem erdekel, es ugyis millio folott lesz a tok mid 90-es lapjuk.Volt viszont szo Chiellini sbc-rol is, bar az vszeg kamu. Na ot minden aron kiraknam. Egyreszt mert Chiellini
Masreszt most a base lapja a cb-m, es valami brutalisan jo. A csumara evozott, szanaszet hype-olt van de Ven-t rohogve alazza.Hát igen. Ha tényleg jön Totti, fogalmam sincs hogy bírom majd kirakni...
6 éve UT-zek, ennek a játékosnak a lapját vártam mindig is a leginkább. Most itt van, és nem tudom majd kivenni.
Idén még promó lapot egyet se nyitottam, a legjobb fodderem 88-as. Van félretéve pár pack, de gondolom a 86x3 és társai nem a 90-eket fogják dobálni.
Pláne ha még TotW lap is kell bele, akkor lehet nézegetni az olcsó toty lapokat. Mondjuk minek, most Rivals reward után is csak 43k coinom van, mert költöttem olcsóbb evókra. Kár, h nem volt lehetőségem játszani eddig, akkor biztos jobban állnék fodder ügyileg. Most meg lehet tolni 35-ösével a silver cup és hasonló hülyeségeket, hogy adjon pár középszerű packet.
-
Nandinagy
addikt
De akkkor mi alapján mondjuk a lapot túlárazottnak? Ha kell bele egy 90-es csapat de a 90-es lapok 100k-ba kerülnek akkor túlárazott lesz, ha meg kerülnek mondjuk 25k-ba akkor nem, nem? Ha most az van írva a butrához, hogy 1.2 millió akkor túlárazottnak fogják tartani, de ha olcsóbbak lesznek a fodderek és mondjuk csak 800k lesz akkor olcsó lesz?
Mi a logika?Egyébként szerintem az idei tipikusan az a rész amikor az untrade foddert aztán nem sajnálom. Heti 1 ikon-t minimum kirakok aztán ígyis 50 db 87+ lap van a storageba. Minden reward dobálja a 84*5, 86*3,82*10 meg társait azokban meg elvétve vannak ilyen lapok.
-
Digestive
veterán
-
gjoe
addikt
-
Digestive
veterán
Ja de van marcelo sbcben egy 90es squad.
Na azt szerintem pár játékost kivéve lehetetlen úgy kirakni hogy ne vegyél lapot piacról.
Ez miatt ment fel a 90es lapok ára.
És sajnos ha jól láttam akkor a Toty hm lapok amiket majd tömegesen nyitnak azok is max 89es lapok lesznek.
Marcelot most kitudnam rakni de 500k coin kellene a 90es csapathoz mert az nincs.Ha vannak 89es foddereid, akkor csak 1db 90es meg a TOTY csaj kapus kell. Az a 2 lap jelenleg 300k.
-
gjoe
addikt
Ja de van marcelo sbcben egy 90es squad.
Na azt szerintem pár játékost kivéve lehetetlen úgy kirakni hogy ne vegyél lapot piacról.
Ez miatt ment fel a 90es lapok ára.
És sajnos ha jól láttam akkor a Toty hm lapok amiket majd tömegesen nyitnak azok is max 89es lapok lesznek.
Marcelot most kitudnam rakni de 500k coin kellene a 90es csapathoz mert az nincs. -
Gabeszfoci89
senior tag
Igen igaz de nekem van toty Evo Messi aki egèsz jó meg ha minden igaz lehet mèg pènteken tovább boostolni
Meg csatár poszton Cr menő lehet tud fejelni 5csillag megvan a fizikum is èn èlem az ilyeneket
Bár a mentions Kane nálam az álomlap(gondolom nemfog kijönni 1milla coinbol sajnos) -
Digestive
veterán
Nem követem a trendeket idén de szerintem ezek az sbc-k drasztikusan csökkenni fognak árban ha kijön a full toty. Az emberek nagy %-a nem nyit packokat így nincs supply a fodderekből a piacra. Ha itt mindenki elfogja kezdeni nyitogni a packokat akkor pl. egy 90-es fodder nem lesz 55k mint most
Ez csak abban az esetben érdekes ha valaki coinból csinálja. Én pl soha nem költök sbcre, csak akkor rakom ki, ha klubból kijön.
-
gjoe
addikt
Mai rivals reward
Gold dembele és vitinha. Jöhettek volna pár nappal korábban vagy később -
raven84
senior tag
Nem követem a trendeket idén de szerintem ezek az sbc-k drasztikusan csökkenni fognak árban ha kijön a full toty. Az emberek nagy %-a nem nyit packokat így nincs supply a fodderekből a piacra. Ha itt mindenki elfogja kezdeni nyitogni a packokat akkor pl. egy 90-es fodder nem lesz 55k mint most
Ezzel csak egy a gond, minden magas gold kártya promo lapot kapott. Rodri meg Bellingham lesz csak bent.
-
EA's hit
addikt
Nem követem a trendeket idén de szerintem ezek az sbc-k drasztikusan csökkenni fognak árban ha kijön a full toty. Az emberek nagy %-a nem nyit packokat így nincs supply a fodderekből a piacra. Ha itt mindenki elfogja kezdeni nyitogni a packokat akkor pl. egy 90-es fodder nem lesz 55k mint most
Soha nem az arat nezem egy sbc-nek, hanem a fodder mennyiseget ami kell bele. Tok mindegy, mennyibe kerul egy 90-es lap, ha kell egy sbc-be 5 db 90-es lap, az mindenkeppen 5 db 90-es lap, artol fuggetlenul. Az eddig kijott toty sbc-k szinte egyike sem er annyi fodder mennyiseget, amennyit kernek erte.
-
Kristof_94
Topikgazda
-
Nandinagy
addikt
Brutalisan tularazottak iden a toty sbc-k. Oke, toty sbc, legyen is draga, de nem az a baj hogy dragak, hanem hogy tularazottak. Butra pl. egy baromi jo lap lehet, de kb. a felet eri annak mint amibe kerul. Marcelo barmennyire jo is, egy LB seholsem er 1,5 millat. Wilson, Gabriel is csunyan tularazottra sikerultek. En eddig egyedul Karchaouit raktam ki, o jo arban volt, a jatek elejen a gold lapjat is nagyon eltem, meg tobb poszton is jo, fel is valtotta a megfaradt Albat LB-ben. Csak hat ilyen sbc mint o, barmelyik promoban van
Tottit varom meg, de az eddigiek alapjan o is dupla aron fog menni. Ez a ket kamu kecske a legkevesbe sem erdekel, es ugyis millio folott lesz a tok mid 90-es lapjuk.Volt viszont szo Chiellini sbc-rol is, bar az vszeg kamu. Na ot minden aron kiraknam. Egyreszt mert Chiellini
Masreszt most a base lapja a cb-m, es valami brutalisan jo. A csumara evozott, szanaszet hype-olt van de Ven-t rohogve alazza.Nem követem a trendeket idén de szerintem ezek az sbc-k drasztikusan csökkenni fognak árban ha kijön a full toty. Az emberek nagy %-a nem nyit packokat így nincs supply a fodderekből a piacra. Ha itt mindenki elfogja kezdeni nyitogni a packokat akkor pl. egy 90-es fodder nem lesz 55k mint most
-
gjoe
addikt
Brutalisan tularazottak iden a toty sbc-k. Oke, toty sbc, legyen is draga, de nem az a baj hogy dragak, hanem hogy tularazottak. Butra pl. egy baromi jo lap lehet, de kb. a felet eri annak mint amibe kerul. Marcelo barmennyire jo is, egy LB seholsem er 1,5 millat. Wilson, Gabriel is csunyan tularazottra sikerultek. En eddig egyedul Karchaouit raktam ki, o jo arban volt, a jatek elejen a gold lapjat is nagyon eltem, meg tobb poszton is jo, fel is valtotta a megfaradt Albat LB-ben. Csak hat ilyen sbc mint o, barmelyik promoban van
Tottit varom meg, de az eddigiek alapjan o is dupla aron fog menni. Ez a ket kamu kecske a legkevesbe sem erdekel, es ugyis millio folott lesz a tok mid 90-es lapjuk.Volt viszont szo Chiellini sbc-rol is, bar az vszeg kamu. Na ot minden aron kiraknam. Egyreszt mert Chiellini
Masreszt most a base lapja a cb-m, es valami brutalisan jo. A csumara evozott, szanaszet hype-olt van de Ven-t rohogve alazza.SBC-k sajna túlárazottak és nem is top lapok.
Toty lapok amik érnek valamit megint rohadt drágák.
Az elmúlt években ilyenkor mar simán vettem 2-3 toty lapot. Most max egyet tudnék.
kounde 1,2milla.
Talán ő lesz a befutó. Gold lapja még most is simán használható.
De majd meglátom milyen toty hm lapok jönnek és milyen áron.
Nálam középpálya és támadó sor vállalható. Védők jobban kellenének.
Van de ven-t evoztam én is, de nem esek hasra tőle. Zagadou reggelire megenné csak kellene neki egy kis pace.
Egy jó ikon cb sbc jöhetne ,azt kiraknám. -
EA's hit
addikt
Brutalisan tularazottak iden a toty sbc-k. Oke, toty sbc, legyen is draga, de nem az a baj hogy dragak, hanem hogy tularazottak. Butra pl. egy baromi jo lap lehet, de kb. a felet eri annak mint amibe kerul. Marcelo barmennyire jo is, egy LB seholsem er 1,5 millat. Wilson, Gabriel is csunyan tularazottra sikerultek. En eddig egyedul Karchaouit raktam ki, o jo arban volt, a jatek elejen a gold lapjat is nagyon eltem, meg tobb poszton is jo, fel is valtotta a megfaradt Albat LB-ben. Csak hat ilyen sbc mint o, barmelyik promoban van
Tottit varom meg, de az eddigiek alapjan o is dupla aron fog menni. Ez a ket kamu kecske a legkevesbe sem erdekel, es ugyis millio folott lesz a tok mid 90-es lapjuk.Volt viszont szo Chiellini sbc-rol is, bar az vszeg kamu. Na ot minden aron kiraknam. Egyreszt mert Chiellini
Masreszt most a base lapja a cb-m, es valami brutalisan jo. A csumara evozott, szanaszet hype-olt van de Ven-t rohogve alazza. -
A guru
addikt
Pont úgyis kell egy jó csatár
Evo Messi mellè pont jólesz az öregStatok alapján Messi lesz a metább, de szívem szerint én is CR-t venném ki.
-
Gabeszfoci89
senior tag
-
gjoe
addikt
-
A guru
addikt
-
gjoe
addikt
-
toxicjew
addikt
-
Digestive
veterán
Közel 400 pack után... Rohadddddddj meg ea!
-
raven84
senior tag
Elvileg jön Messi/Cr pick sbc
-
toxicjew
addikt
Elvileg vasárnap 19 órától minden bent lesz. Én akkor fogok.
Akkor már pont lejár a hero pick sajnos. De ja akkor tudod a legtöbből nyitni a semmit.
-
Nandinagy
addikt
Nyitottam egy WW-t az egyik campaignból. Beraktam Gauntletbe de nálam annyira semmilyen, hogy fájdalmas

-
bubuska10
senior tag
Tehát 10000 packben van 1 db TOTY. Ne csodálkozzunk, ha nem nyitunk abból.

-
homerhamm
veterán
-
EA's hit
addikt
Ev vegen filmet keszitenek majd rolam "Az ember, aki egyetlen meccsen sem hasznalta Pinat" cimmel. A temaja hoseposz lesz, es minimum egy Dicaprio fog jatszani. Vagy ha a Netflix rendezi majd, akkor Whoopie Goldberg

Remelem nem nyitom ki a toty lapjat, mert akkor azert ez megdolne
-
raven84
senior tag
Most láttam, hogy 0,01% a toty odds a premium liga upgradekből, nyilván a full csapattal ez nő majd, de nem sokkal. Asszem csinálok 800 80+ppt aztán jó napot. Ezeket a league sbcket meg skippelem a picsába.11 rare lapért kapsz vissza 3at, vicc.
-
Kristof_94
Topikgazda
Kár, hogy semmi jó Chelsea sbc nem jön
Pedig egy jó Lampardot királynék pl.Ti melyik nap nyittok? Vacilalok, hogy holnap vagy pénteken kéne, mert holnap full team + még bent lesz az icon 2, pénteken jönnek a HM lapok a 12. emberrel, de kikerülnek az iconok. Mondjuk mi a faszt agyalok ezen, hát kurvára senki nem fog jönni...

Elvileg vasárnap 19 órától minden bent lesz. Én akkor fogok.
-
toxicjew
addikt
Kár, hogy semmi jó Chelsea sbc nem jön
Pedig egy jó Lampardot királynék pl.Ti melyik nap nyittok? Vacilalok, hogy holnap vagy pénteken kéne, mert holnap full team + még bent lesz az icon 2, pénteken jönnek a HM lapok a 12. emberrel, de kikerülnek az iconok. Mondjuk mi a faszt agyalok ezen, hát kurvára senki nem fog jönni...

-
Digestive
veterán

Ha Dumornay jó stat boostot és PS-t kap, akkor én meg is vagyok a 2 ST + CAM poszton TOTS-ig. Ennek a törpének van az egyik legdurvább dribblingje a gold lapok közül is. Olyan mint Messi csajban.

-
Digestive
veterán
Időzavarban szenvedek, bocsi.
Valahogy az volt a fejemben, hogy tegnap még csak hétfő volt. Azt figyeltem hogy aznap vannak az árak mélyponton minden héten. -
EA's hit
addikt
Nem ra vadasztam, hanem minden totyra egyben, mert nagyban csaltak Dembelevel, mondom hatha. De valoban kifelejtettem a kepletbol hogy ennek a gyokernek 5 perc alatt fog esni 300k-t az ara

Bar hogy miert nyitnanak sokan wl rewardot kedd este, azt nem tudom
-
Digestive
veterán
A megjelenés napján este venni egy női kapust, pont amikor nyitják a legtöbb WL rewardot... Házhoz mentél a pofonért.
-
Gabeszfoci89
senior tag
Èn Rooneyn gondolkoztam de nem mertem megvenni pont ezért mert fèlek hogy hatalmas bukó lesz...Nincs olyan jó csatárom most úgyhogy lenne helye de a rivalsot lehozom már így a héten a többit meg meglátjuk
múltkor musiala thunder lapját vettem meg 350k èrt tök jó volt aztán 2 nap múlva 425-450ig ment gyorsan elis adtam inkább bezsákoltam a profitot
-
Gaborz1
senior tag
Végül sikerült megcsinálni, így egyel kevesebb gond. A rivalsra meg délután pont jutott időm, az is kész. Jöhet a következő kör, a gauntlet. Őrülten izgalmas 12 meccs várható. De mindent a pakkokért.
Nálatok melyik a leginkább kontroller kímélő afk módszer?Ha be se kapcsolom a konzolt.
-
Gabeszfoci89
senior tag
-
EA's hit
addikt
Vadasztam este totyokra, 800k korul volt a legolcsobb (Endler). Vettem is egyet 690-ert. Csak epp annyira beszakadt az ara, hogy 270-ert tudtam nagy nehezen eladni
volt 900k coinom, maradt 460k. Tovabbi befektetesi tanacsokert keressetek batran
-
Kristof_94
Topikgazda
Végül sikerült megcsinálni, így egyel kevesebb gond. A rivalsra meg délután pont jutott időm, az is kész. Jöhet a következő kör, a gauntlet. Őrülten izgalmas 12 meccs várható. De mindent a pakkokért.
Nálatok melyik a leginkább kontroller kímélő afk módszer? -
toxicjew
addikt
Az én egyetlen reményem, hogy összejön elég csomag, amiből jön annyi fodder, hogy kirakjam megint a hero pickeket
Mert az nyilvánvaló, hogy Toty esélytelen. -
BenXL
aktív tag
Aki ezt a toty 3 kupát berakta a survival módba...
undorito mód, lovok 2 golt, mind2 csataromat leviszi es onnantol csak idot tudok huzni.
idei fifában kár hogy kikopott a golden goal szokás az ilyen kupáknál. Ritkán ramir az ellenfel meccs elott, akkor mindig benne vagyok es be is tartjuk. De alapbol szinte senki nem tartja be -
Kristof_94
Topikgazda
Aki ezt a toty 3 kupát berakta a survival módba...
-
raven84
senior tag
Báz alig tudok a héten játszani, rendesen fomom van. Live event 1234567, gauntlet, rivals, wl, objektív hegyek hogy legalább a pass meglegyen a 85x10ért mindezt egy kapusért ( ha azt legalább nyitok, bár nyilván nem donnarummát hanem a csajszit )
-
Aguinaga
őstag
-
#62436096
törölt tag
Az előbb játszottam életem meccsét Rivalsban.
Div. 4-ben vagyok, böszme vagyok, innen fórumról már vertek jópáran, a csapatom is gatya, de most ez jól esett.
5-1 volt az ellenfélnek, aztán 5-3ra feljöttem, majd 6-3 és onnan 6-7 nekem.
Pedig semmit nem csináltam, csak passz, L2vel fedez, lép pár métert és lő, gól.
-
EA's hit
addikt
-
gjoe
addikt
Nálam ST. Toronymagasan a legjobb akivel idén játszottam.
Tapad hozzá a labda és nála látom először azt a képességet ami pár éve ment, hogy a kapás lövéshez nem feltétlenül kell a kapu irányába fordulni.
Megoldja a helyette a grafika, ha másként nem akkor bug-ol és ilyen lehetetlen kifordult testtartással is beveri. 
WL-t és pár objektív meccset toltam vele. 31 meccs 41 gól 12 asziszt eddig.
Akkor majd tesztelem st ben.
-
Digestive
veterán
Nálam ST. Toronymagasan a legjobb akivel idén játszottam.
Tapad hozzá a labda és nála látom először azt a képességet ami pár éve ment, hogy a kapás lövéshez nem feltétlenül kell a kapu irányába fordulni.
Megoldja a helyette a grafika, ha másként nem akkor bug-ol és ilyen lehetetlen kifordult testtartással is beveri. 
WL-t és pár objektív meccset toltam vele. 31 meccs 41 gól 12 asziszt eddig.
-
kapeti07
senior tag
Én félig már kiraktam, mert az kijött a klubból. Azért kezdtem bele mert ellenem parádés volt, többször is megszivattak vele. Nyilván mikor nálam lesz nem lesz ennyire jó, de tavaly a TOTS lapja nagyon sokáíg a cspatomban volt. Azt sajnálom, hogy ezeknél nincs Loan lap amivel ki lehetne próbálni, mint az ikonoknál.
-
gjoe
addikt
-
Aguinaga
őstag
Kiraknám ezt a Wilson leányt? Érdemes? Baby WW Cruyff van csatárba'.
Kicsit sokallom mondjuk az árát, de hátha kijön klubból. Legalábbis a nagyja nagyja -
Digestive
veterán
Én csak a Laliga Premium Upgrade-et nyomom, de nem tudom mi lett az accountommal jött belőle egy gold Vini JR és egy Gold Mbappe. Kb 20-at csináltam a premiumból összesen. A többi lap max 82-es volt.
Mondjuk Vinit annyira nem kedvelem, hogy be is raktam gyorsan a Wilson SBC-be. Előtte tettem rá egy Ancort, hogy az lehúzza a mélybe. Nehogy visszamásszon nekem.
Ugyanígy jártam el én is Vinivel.
-
gjoe
addikt
Én csak a Laliga Premium Upgrade-et nyomom, de nem tudom mi lett az accountommal jött belőle egy gold Vini JR és egy Gold Mbappe. Kb 20-at csináltam a premiumból összesen. A többi lap max 82-es volt.
Mondjuk Vinit annyira nem kedvelem, hogy be is raktam gyorsan a Wilson SBC-be. Előtte tettem rá egy Ancort, hogy az lehúzza a mélybe. Nehogy visszamásszon nekem.
Az igen. Tényleg most szerencsés lettél. Irigyellek.
És külön nagy pacsi azért a horgonyert. Én sem tettem volna másképp.Ja amúgy tudja valaki kik jönnek majd még sbc-be?
Lassan megint megtelik az sbc raktár. Vagy kezdjem el marcelot? Aki esetleg kirakta az mondhatna valami véleményt. -
kapeti07
senior tag
Én csak a Laliga Premium Upgrade-et nyomom, de nem tudom mi lett az accountommal jött belőle egy gold Vini JR és egy Gold Mbappe. Kb 20-at csináltam a premiumból összesen. A többi lap max 82-es volt.
Mondjuk Vinit annyira nem kedvelem, hogy be is raktam gyorsan a Wilson SBC-be. Előtte tettem rá egy Ancort, hogy az lehúzza a mélybe. Nehogy visszamásszon nekem.
-
Kristof_94
Topikgazda
Jesus. Ezt hogy bírjátok? Én pár sbc után unom.
Már az objektekre is alig tudom ravenni magam. Pedig tele van a store pakkal is de nyitni sincs kedvem mert csak a szar ömlik belőlük. Mikor a 86x3 adott egy 87es lapot meg két 86ost. Tavaly kiraktam több százszor ezeket a liga upokat és semmit sem adtak.
Nagy pakkokat kinyitom ha benn lesznek a hm lapok is, talán azokból esik valami.Én csak a napi 3 picket, 12 *83 és 3*85 sbc-t csinálom meg. Ehhez kell megvenni a non rare gold és 83-84-es lapokat, de az is viszonylag gyorsan megvan. Csak ezek az objectivek veszik el az időt. A toty live tegnap meglett, rivalsban kb. 3 győzelem kellene, a silver kupa félúton jár, a gauntlet még érintetlen.
Pont ma olvastam, hogy a kevés alvás rövidebb életet jelenthet, jó úton járok.
-
EA's hit
addikt
Jesus. Ezt hogy bírjátok? Én pár sbc után unom.
Már az objektekre is alig tudom ravenni magam. Pedig tele van a store pakkal is de nyitni sincs kedvem mert csak a szar ömlik belőlük. Mikor a 86x3 adott egy 87es lapot meg két 86ost. Tavaly kiraktam több százszor ezeket a liga upokat és semmit sem adtak.
Nagy pakkokat kinyitom ha benn lesznek a hm lapok is, talán azokból esik valami.Hat engem kb az sbc-zes tart bent a jatekban, a meccsezes sokszor szinte fizikai fajdalommal jar, de az sbc-ket imadom porgetni.
Egyebkent paletoolson template-tel tulzas nelkul 5 masodperc kirakni egy ilyen upgradet. Kinyitni/klubba kuldeni meg mondjuk 10. Szoval nem megy el vele sok ido
-
Gabeszfoci89
senior tag
Bentvan mèg a golden gólos kupa,azzal sokat tudsz gyorsítani a folyamaton(legalábbis hètvègèn èn így csináltam).Èn a live eventekbe szoktam belekeverni ezeket a csapatokat úgy halad mindkèt verzió és eventen sokszor jön nálam sokkal gyengèbb ellenfèl akit ha kilèptetek sokkal hamarabb megtudom csinálni a feladatot mint alapból
-
gjoe
addikt
Jesus. Ezt hogy bírjátok? Én pár sbc után unom.
Már az objektekre is alig tudom ravenni magam. Pedig tele van a store pakkal is de nyitni sincs kedvem mert csak a szar ömlik belőlük. Mikor a 86x3 adott egy 87es lapot meg két 86ost. Tavaly kiraktam több százszor ezeket a liga upokat és semmit sem adtak.
Nagy pakkokat kinyitom ha benn lesznek a hm lapok is, talán azokból esik valami. -
EA's hit
addikt
-
#62436096
törölt tag
-
Digestive
veterán
Semmit se fogok venni. Csak azt forgatom ami van. Max a winter provisionba 85öst ha kell majd.
-
gjoe
addikt
Nincs 2k a 85os lapok.
3db kell a Winter provision upba. Ezért kapsz negyven lapot. Napi 4db készíthető. Nálam van már 20 de megvarom a mindent nyitható napot velük.
Új hozzászólás Aktív témák
-
2700 - 2601
4447 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Windows 11
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Elektromos autók - motorok
- Fotók, videók mobillal
- További aktív témák...
- HGST Deskstar NAS 4TB HDD (100/100% kondíció) / SATA3 (6Gb/s) / 7200RPM / CMR // TÖBB DARAB!
- Megkímélt HP EliteBook 855 G7 Fémházas Strapabíró Laptop 15,6" -65% AMD Ryzen 3 PRO 4450U 16/256 FHD
- Retró számítógép hardver pakk egyben
- Szép! Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -50% i5-1135G7 16/256 +Toll
- Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art objektív
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Dell Latitude 9420 i5-1145G7 14" FHD+ 16GB 512GB 1 év garancia
- RAKTÁRSÖPRÉS!!! - Videókártyák, Monitorok, Notebookok, Stb. - Szaküzletből! Számlával!
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GeForce RTX 2060 (OEM HP) Garanciával
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest








Gyorsan el is adtam 715be. Utána már csak fodder jött. Később nekiállok a napi szaroknak és megcsinálom a 3 hero picket.
2-300k abból a legdrágább lap aki jöhet. 
6 éve UT-zek, ennek a játékosnak a lapját vártam mindig is a leginkább. Most itt van, és nem tudom majd kivenni.

Pedig egy jó Lampardot királynék pl.

Tapad hozzá a labda és nála látom először azt a képességet ami pár éve ment, hogy a kapás lövéshez nem feltétlenül kell a kapu irányába fordulni.
LendvaiFeri1

