Hirdetés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Computex 2026: Kezünkben az Asus visszatérő androidos táblagépe
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Computex 2026: FSP gépházak professzionális és otthoni környezetbe
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Computex 2026: áradás a Noctuánál
- Hobby elektronika
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen széket vegyek?
- Nem kell még temetni: 2 éves órajelcsúcsot döntöttek meg Raptor Lake-kel
-
2600 - 2501
4447 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
EA's hit
addikt
En osszesen kb 150-et raktam mi vegyesen (sima es premium, La Liga, PL, meg nehany Ligue1), 2-3 walkoutnal tobb biztos nem jott. Es ki is fogytam a gold lapokbol
provi packokat veszel ha kifogysz? Vagy siman a gold lapokat? -
Digestive
veterán
-
Gabeszfoci89
senior tag
Ezt a cigány egy játékot. Van közel 200 óra játékom megcsinálom minden hétén a rivals meg sb rewardokat meg néha eventeket és eddig 1 winter mac allister meg egy 90 es vitinha. Ma is elnyitottam vagy nagyobb 10 pakkot és egy nagy büdös semmi
Semmi értelme ennek. Codban legalább 200 óra game után vannak olyan fegyverek amivel lehet darálni...Nyugi lefarmoltam az összes sbct meg a gauntletet 87*3 3db 87es volt a csúcs.
86*7 Ben egy gold rodri volt a csúcs....
Szánalmas az egész -
EA's hit
addikt
Ti melyik upgradere fogtok rámenni? Mondjuk a toty HM még várat magára, de egyelőre a PL és a La Liga tűnik a legjobbnak.
Mar ezerrel porgetem a PL-t es a La Ligat. Foleg utobbi.
-
raven84
senior tag
Ha ez a Totti 5/5s lesz akkor welcome to the club
-
homerhamm
veterán
Ez csak concept.
Mondjuk én ezt simán kinézem belőlük.
-
toxicjew
addikt
Ma húzóra megcsináltam a TOTY live events 1-2, Football Fanatics, Cucurella és Rush objektíveket.
(hányós smile helye)Ez volt az utolsó csepp a pohárban az objektívekkel kapcsolatban. Egyrészt soook óra, rohadt unalmas és a rengeteg 85, 86 meg 84x10 packokból kb 5db IF volt a csúcs. Netto idő pazarlás.
Ez a football fanatics kibaszott cancer objective. Mostmár befejezem ha elkezdtem, de egy hetes alsónadrágot megszagoltatnék azzal aki kitalálta

-
Kristof_94
Topikgazda
Ti melyik upgradere fogtok rámenni? Mondjuk a toty HM még várat magára, de egyelőre a PL és a La Liga tűnik a legjobbnak.
-
prannk
őstag
Ezt a cigány egy játékot. Van közel 200 óra játékom megcsinálom minden hétén a rivals meg sb rewardokat meg néha eventeket és eddig 1 winter mac allister meg egy 90 es vitinha. Ma is elnyitottam vagy nagyobb 10 pakkot és egy nagy büdös semmi
Semmi értelme ennek. Codban legalább 200 óra game után vannak olyan fegyverek amivel lehet darálni... -
Kristof_94
Topikgazda
-
EA's hit
addikt
Vegul van de Vent huztam fel a toty hm evoban, rapakoltam meg elotte egy par kisebb evot is, nem lett rossz lap, es meg rajon majd a penteki 2. kor:

-
homerhamm
veterán
-
Gabeszfoci89
senior tag
Ma húzóra megcsináltam a TOTY live events 1-2, Football Fanatics, Cucurella és Rush objektíveket.
(hányós smile helye)Ez volt az utolsó csepp a pohárban az objektívekkel kapcsolatban. Egyrészt soook óra, rohadt unalmas és a rengeteg 85, 86 meg 84x10 packokból kb 5db IF volt a csúcs. Netto idő pazarlás.
Nálam is ugyanez....Forgattam öszze vissza mindent a nagyobb object miatt(amiben több nemzettel is van feladat).Aranygólos kupa,sb mèg rivalsot is nyomtam az object kerettel ès nagy lófasz....wlt ma letoltam 8/0 al indultam aztán 4veresèg zsinórban amiből 2 tizikkel volt.vegül 11-4 lett.
Rewardokból konkrètan 87 Caicedo volt a top! -
miro.
senior tag
-
T0rnad0
addikt
Azért ez nem ennyire fekete-fehér.
Onnantól, hogy rányomtál a játékos keresésre, a játék semmilyen lehetőséget nem ad rá, hogy kilépj. Marvel Rivals-ban, ha kilépsz a lobby képernyőről, kb 5 mp után betesz helyetted valaki mást. Itt, ha bekapsz egy fontos telefonhívást, miután elindítottad a keresést, instant szopás, mert semmilyen lehetőséget nem ad a kilépésre. Ez mi? Nem a community a retard, hanem az EA, ahogyan az a nevedben is benne van.
A másik az, hogy a packnyitás egy szerencsejáték, ahol a mezei paraszt napi szinten szop vele, hogy 100 kirakott packból sem nyílik semmi, amivel akár órákat elszórakozunk. Aztán a "szart sem adott" hangulatban nekiállsz multizni, ahol tovább szopat a játékmenet...
Ezt a játékot így, ebben a formában be kellene tiltani, nem feltétlenül a community-t szídni, mert azért valljunk be, valahol mindannyian függő áldozatai vagyunk ennek az EA's shit-nek.Ki lehet lépni rush lobbyból:
"Social settings, Go to cross-play then cross-play settings then you can just press B or O to get back to UT menu."
Annyi, hogy ezután nekem mindig ki kell lépni UT-ből és visszalépni, különben megáll a lobbyba belépésnél.Más: tavaly ilyenkor nagyon jól esett a TOTY Puskás húzásom. Most már annak is örülök, ha gold 89-es fodder jön .
A Yamal glitchnél is kb 1-2 perccel később rakhattam ki az SBC-t, mint ahogy javították.
Na de azért megvolt az öröm is, tegnapelőtt megkaptam az igazi "Pina-f*cker" lapot: [link] -
kapeti07
senior tag
-
miro.
senior tag
Sziasztok, az utóbbi időben nagyon balszerencsés voltam a nyitásokkal. Minden pack szinte a minimumot adta. Most úgy voltam vele, csak essünk túl ezen a promón úgyse nyitok semmit. 2019 óta játszom a FUT-al Toty-t még sose nyitottam, csak max nyáron a futties alatt. De ilyen értékű eladhatót se még sosem. Tegnap reggel a kávét a konyha pultra köptem emiatt:
Frimpongot csinálgattam, ha már úgyse nyitok legalább SBC playerem legyen ebből a promo-ból. Végre TOTY, és pont ezt az ördögöt húztam.
Először arra gondoltam eladom és felturbózom a csapatot, de ez a lap alabból egy cheat kód, na ez a Toty változatra hatványozottan igaz. Szinte szégyelem magam mikor nála a labda.Amúgy gondolkodom még rajta, hogy eladom és kirakom Wilsont. Az a csaj nagyot megy ellenem és még maradna coinom is bőven. Még egy Pajor is kijönne belőle, hogy legyen Toty lapom. Egyenlőre játszom vele, attól el nem kopik.
Eladnam azonnal.
Ha annyira kell,2-3 het mulva a toredekeert vissza tudod venni.. Szerintem a felet fogja erni. -
homerhamm
veterán
Ma húzóra megcsináltam a TOTY live events 1-2, Football Fanatics, Cucurella és Rush objektíveket.
(hányós smile helye)Ez volt az utolsó csepp a pohárban az objektívekkel kapcsolatban. Egyrészt soook óra, rohadt unalmas és a rengeteg 85, 86 meg 84x10 packokból kb 5db IF volt a csúcs. Netto idő pazarlás.
Ez az egész toty csak egy parasztvakítás... szerintem...
-
Digestive
veterán
Ma húzóra megcsináltam a TOTY live events 1-2, Football Fanatics, Cucurella és Rush objektíveket.
(hányós smile helye)Ez volt az utolsó csepp a pohárban az objektívekkel kapcsolatban. Egyrészt soook óra, rohadt unalmas és a rengeteg 85, 86 meg 84x10 packokból kb 5db IF volt a csúcs. Netto idő pazarlás.
-
bubuska10
senior tag
Köszi srácok!
-
EA's hit
addikt
Véletlenül nem tudtok olyan oldalt, akár regisztrációs-belépőset is, ahol be lehet állítani azt, hogy az eddig ellőtt evoidat ne mutassa? A futgg-n szoktam nézni, rámegyek egy adott játékosra, ott evolutions és mutatja is szépen h mi a legjobb elérhető evo lánc rá... de így fél óráig kell bogarászni h mi az ami már nincs meg és mi az ami még megvan. Franc se emlékszik már rá mi volt a pontos neve azoknak amiket eddig elhasználtam, annál meg biztos van jobb megoldás, mint egy jegyzetbe külön kiírkálni magadnak.

Futbinen is mukodik ugyanez, csak regisztralni kell hozza.
-
Digestive
veterán
Véletlenül nem tudtok olyan oldalt, akár regisztrációs-belépőset is, ahol be lehet állítani azt, hogy az eddig ellőtt evoidat ne mutassa? A futgg-n szoktam nézni, rámegyek egy adott játékosra, ott evolutions és mutatja is szépen h mi a legjobb elérhető evo lánc rá... de így fél óráig kell bogarászni h mi az ami már nincs meg és mi az ami még megvan. Franc se emlékszik már rá mi volt a pontos neve azoknak amiket eddig elhasználtam, annál meg biztos van jobb megoldás, mint egy jegyzetbe külön kiírkálni magadnak.

Fut gg-n ha folyamatosan mented az evo lapjaidat az evo lab-nál és mented rá az újabb evokat amit rápakolsz. Akkor a hide used evo bekapcsolásával az elhasznált evokat már nem mutatja egy új lap esetében.
Sőt fut gg-n arra is van lehetőség, hogy kiválasztod a jelenleg felhasználható evo-kat és azokból megmutatja a legjobb kombókat és hogy melyik lapokkal lehet kb kimaxolni. De ezt így fejből nem tudom melyik menüpont az.
-
bubuska10
senior tag
Véletlenül nem tudtok olyan oldalt, akár regisztrációs-belépőset is, ahol be lehet állítani azt, hogy az eddig ellőtt evoidat ne mutassa? A futgg-n szoktam nézni, rámegyek egy adott játékosra, ott evolutions és mutatja is szépen h mi a legjobb elérhető evo lánc rá... de így fél óráig kell bogarászni h mi az ami már nincs meg és mi az ami még megvan. Franc se emlékszik már rá mi volt a pontos neve azoknak amiket eddig elhasználtam, annál meg biztos van jobb megoldás, mint egy jegyzetbe külön kiírkálni magadnak.

-
Gabeszfoci89
senior tag
Sziasztok, az utóbbi időben nagyon balszerencsés voltam a nyitásokkal. Minden pack szinte a minimumot adta. Most úgy voltam vele, csak essünk túl ezen a promón úgyse nyitok semmit. 2019 óta játszom a FUT-al Toty-t még sose nyitottam, csak max nyáron a futties alatt. De ilyen értékű eladhatót se még sosem. Tegnap reggel a kávét a konyha pultra köptem emiatt:
Frimpongot csinálgattam, ha már úgyse nyitok legalább SBC playerem legyen ebből a promo-ból. Végre TOTY, és pont ezt az ördögöt húztam.
Először arra gondoltam eladom és felturbózom a csapatot, de ez a lap alabból egy cheat kód, na ez a Toty változatra hatványozottan igaz. Szinte szégyelem magam mikor nála a labda.Amúgy gondolkodom még rajta, hogy eladom és kirakom Wilsont. Az a csaj nagyot megy ellenem és még maradna coinom is bőven. Még egy Pajor is kijönne belőle, hogy legyen Toty lapom. Egyenlőre játszom vele, attól el nem kopik.
Az komoly
bravo èn mondjuk simán eladnám de biztos brutális lehet.
Használd örömmel -
Amiga
tag
Sziasztok, az utóbbi időben nagyon balszerencsés voltam a nyitásokkal. Minden pack szinte a minimumot adta. Most úgy voltam vele, csak essünk túl ezen a promón úgyse nyitok semmit. 2019 óta játszom a FUT-al Toty-t még sose nyitottam, csak max nyáron a futties alatt. De ilyen értékű eladhatót se még sosem. Tegnap reggel a kávét a konyha pultra köptem emiatt:
Frimpongot csinálgattam, ha már úgyse nyitok legalább SBC playerem legyen ebből a promo-ból. Végre TOTY, és pont ezt az ördögöt húztam.
Először arra gondoltam eladom és felturbózom a csapatot, de ez a lap alabból egy cheat kód, na ez a Toty változatra hatványozottan igaz. Szinte szégyelem magam mikor nála a labda.Amúgy gondolkodom még rajta, hogy eladom és kirakom Wilsont. Az a csaj nagyot megy ellenem és még maradna coinom is bőven. Még egy Pajor is kijönne belőle, hogy legyen Toty lapom. Egyenlőre játszom vele, attól el nem kopik.
OMG.

2 gold, 2 ezüst, 2 bronzból...
Azta... -
EA's hit
addikt
Én minden játékmódot és objectivet megcsinálok minden héten. Rusht pont azért, mert afkolással ingyen pakkokat ad még ha nem is jókat. Egy élvezhetetlen játékmód számomra teljesen máshogy balanszolt mechanikákkal, mint a rendes meccseken engem nem hat meg a playerbase lelki világa, pláne amikor képtelenek az esetek 95%-ban olyan playereket hozni a meccsekre akikért bónusz jár. Konkrétan vannak olyan meccsek, ahol az egész team afkol alapból, mert mindenki tudja hogy értelmetlen játszani a meccseken, nincs rá semmi ösztönző. Aki rush fan az menjen clubsozni, ott komolyan veszik a meccseket.
Hat a fuggosegnek is vannak szintjei
-
A guru
addikt
De akkor minek nyomod le? Szar rewardokat ad, legalabbis heti 20 afkolos meccset amit te irsz, semmikeppen sem er meg. Van 100 fele masik jatekmod iden, ha akarod se tudod mindet lenyomni. Csak azert belepni rushba hogy hetente tobb orat tolts el afkolassal amivel meg a csapattarsaidat is szivatod, majd kapj kb 3 db 82x2 packot, hat teljesen ertelmetlen.
Én minden játékmódot és objectivet megcsinálok minden héten. Rusht pont azért, mert afkolással ingyen pakkokat ad még ha nem is jókat. Egy élvezhetetlen játékmód számomra teljesen máshogy balanszolt mechanikákkal, mint a rendes meccseken engem nem hat meg a playerbase lelki világa, pláne amikor képtelenek az esetek 95%-ban olyan playereket hozni a meccsekre akikért bónusz jár. Konkrétan vannak olyan meccsek, ahol az egész team afkol alapból, mert mindenki tudja hogy értelmetlen játszani a meccseken, nincs rá semmi ösztönző. Aki rush fan az menjen clubsozni, ott komolyan veszik a meccseket.
-
kapeti07
senior tag
-
#62436096
törölt tag
Sziasztok, az utóbbi időben nagyon balszerencsés voltam a nyitásokkal. Minden pack szinte a minimumot adta. Most úgy voltam vele, csak essünk túl ezen a promón úgyse nyitok semmit. 2019 óta játszom a FUT-al Toty-t még sose nyitottam, csak max nyáron a futties alatt. De ilyen értékű eladhatót se még sosem. Tegnap reggel a kávét a konyha pultra köptem emiatt:
Frimpongot csinálgattam, ha már úgyse nyitok legalább SBC playerem legyen ebből a promo-ból. Végre TOTY, és pont ezt az ördögöt húztam.
Először arra gondoltam eladom és felturbózom a csapatot, de ez a lap alabból egy cheat kód, na ez a Toty változatra hatványozottan igaz. Szinte szégyelem magam mikor nála a labda.Amúgy gondolkodom még rajta, hogy eladom és kirakom Wilsont. Az a csaj nagyot megy ellenem és még maradna coinom is bőven. Még egy Pajor is kijönne belőle, hogy legyen Toty lapom. Egyenlőre játszom vele, attól el nem kopik.
Anyám. Melyik packból jött?
-
EA's hit
addikt
Sziasztok, az utóbbi időben nagyon balszerencsés voltam a nyitásokkal. Minden pack szinte a minimumot adta. Most úgy voltam vele, csak essünk túl ezen a promón úgyse nyitok semmit. 2019 óta játszom a FUT-al Toty-t még sose nyitottam, csak max nyáron a futties alatt. De ilyen értékű eladhatót se még sosem. Tegnap reggel a kávét a konyha pultra köptem emiatt:
Frimpongot csinálgattam, ha már úgyse nyitok legalább SBC playerem legyen ebből a promo-ból. Végre TOTY, és pont ezt az ördögöt húztam.
Először arra gondoltam eladom és felturbózom a csapatot, de ez a lap alabból egy cheat kód, na ez a Toty változatra hatványozottan igaz. Szinte szégyelem magam mikor nála a labda.Amúgy gondolkodom még rajta, hogy eladom és kirakom Wilsont. Az a csaj nagyot megy ellenem és még maradna coinom is bőven. Még egy Pajor is kijönne belőle, hogy legyen Toty lapom. Egyenlőre játszom vele, attól el nem kopik.
Grat
en biztos eladnam a helyedben, egy percig sem gondolkoznek. De biztos undoritoan boostolt lap
-
EA's hit
addikt
Ha olyan objectivek vannak, hogy se a winért se a gólokért nem ad több pontot én is simán afkolom az egészet annyira unalmas az egész mód. 5-6 meccsből csak akkor lenne meg, ha gól és win bónusz is van, de az csak a plusz rush objectiveknél szokott lenni a sima hetinél sose, az mindig kb 20-25 meccs akármit csinálsz.
De akkor minek nyomod le? Szar rewardokat ad, legalabbis heti 20 afkolos meccset amit te irsz, semmikeppen sem er meg. Van 100 fele masik jatekmod iden, ha akarod se tudod mindet lenyomni. Csak azert belepni rushba hogy hetente tobb orat tolts el afkolassal amivel meg a csapattarsaidat is szivatod, majd kapj kb 3 db 82x2 packot, hat teljesen ertelmetlen.
-
kapeti07
senior tag
Sziasztok, az utóbbi időben nagyon balszerencsés voltam a nyitásokkal. Minden pack szinte a minimumot adta. Most úgy voltam vele, csak essünk túl ezen a promón úgyse nyitok semmit. 2019 óta játszom a FUT-al Toty-t még sose nyitottam, csak max nyáron a futties alatt. De ilyen értékű eladhatót se még sosem. Tegnap reggel a kávét a konyha pultra köptem emiatt:
Frimpongot csinálgattam, ha már úgyse nyitok legalább SBC playerem legyen ebből a promo-ból. Végre TOTY, és pont ezt az ördögöt húztam.
Először arra gondoltam eladom és felturbózom a csapatot, de ez a lap alabból egy cheat kód, na ez a Toty változatra hatványozottan igaz. Szinte szégyelem magam mikor nála a labda.Amúgy gondolkodom még rajta, hogy eladom és kirakom Wilsont. Az a csaj nagyot megy ellenem és még maradna coinom is bőven. Még egy Pajor is kijönne belőle, hogy legyen Toty lapom. Egyenlőre játszom vele, attól el nem kopik.
-
EA's hit
addikt
Azért ez nem ennyire fekete-fehér.
Onnantól, hogy rányomtál a játékos keresésre, a játék semmilyen lehetőséget nem ad rá, hogy kilépj. Marvel Rivals-ban, ha kilépsz a lobby képernyőről, kb 5 mp után betesz helyetted valaki mást. Itt, ha bekapsz egy fontos telefonhívást, miután elindítottad a keresést, instant szopás, mert semmilyen lehetőséget nem ad a kilépésre. Ez mi? Nem a community a retard, hanem az EA, ahogyan az a nevedben is benne van.
A másik az, hogy a packnyitás egy szerencsejáték, ahol a mezei paraszt napi szinten szop vele, hogy 100 kirakott packból sem nyílik semmi, amivel akár órákat elszórakozunk. Aztán a "szart sem adott" hangulatban nekiállsz multizni, ahol tovább szopat a játékmenet...
Ezt a játékot így, ebben a formában be kellene tiltani, nem feltétlenül a community-t szídni, mert azért valljunk be, valahol mindannyian függő áldozatai vagyunk ennek az EA's shit-nek.Nyilvanvalo, hogy a jatek egy szar es az EA nyomorult, de a communuty 90%-a semmivel sem jobb naluk, sot. Ez a rushos pelda ez csak egy (es az jogos persze, hogy gaz hogy nem tudsz kilepni a jatekosvalasztasnal), de napokig lehetne meg sorolni ra a peldakat. A helyzet az hogy a jatekosok legnagyobb resze annyira ostobsn viselkedik ennek a jateknak a legtobb pontjan, hogy abszolut megerdemelnek minden szivatast a jatek reszerol. Nyilvan akinek nem inge, ne vegye magara, ezt teljesen altalanossagban mondtam.
-
A guru
addikt
Megy már ez a Rivals mód egy ideje.
És még mindig ott tartunk, hogy 90%-a a parasztnak szarik rá miért ad bónuszt, benyom egy random embert.
Arról nem is beszélve, hogy az ökör barom rányom a játékra, fél perc után meg eltűnik és AI van helyette.
Ez mi? Fél perccel előtte nem tudta, hogy nem fog játszani mégsem?
Hogy az ilyen gyökerek miatt kell 25-30 meccs is olykor, miközben normális csapatokkal, normális társakkal 5-6 meccs alatt meglenne a szükséges pont.
Arról nem is beszélve, hogy mindenféle icon meta lapokkal olyan balf@sz módon játszanak. Ha kikapunk 11-6ra biztos, hogy a 6ból 4-5 gólt én rúgtam. Mit csinálnak a többiek?
Pedig olyan jó mód lehetne ez.Ha olyan objectivek vannak, hogy se a winért se a gólokért nem ad több pontot én is simán afkolom az egészet annyira unalmas az egész mód. 5-6 meccsből csak akkor lenne meg, ha gól és win bónusz is van, de az csak a plusz rush objectiveknél szokott lenni a sima hetinél sose, az mindig kb 20-25 meccs akármit csinálsz.
-
Amiga
tag
Azért ez nem ennyire fekete-fehér.
Onnantól, hogy rányomtál a játékos keresésre, a játék semmilyen lehetőséget nem ad rá, hogy kilépj. Marvel Rivals-ban, ha kilépsz a lobby képernyőről, kb 5 mp után betesz helyetted valaki mást. Itt, ha bekapsz egy fontos telefonhívást, miután elindítottad a keresést, instant szopás, mert semmilyen lehetőséget nem ad a kilépésre. Ez mi? Nem a community a retard, hanem az EA, ahogyan az a nevedben is benne van.
A másik az, hogy a packnyitás egy szerencsejáték, ahol a mezei paraszt napi szinten szop vele, hogy 100 kirakott packból sem nyílik semmi, amivel akár órákat elszórakozunk. Aztán a "szart sem adott" hangulatban nekiállsz multizni, ahol tovább szopat a játékmenet...
Ezt a játékot így, ebben a formában be kellene tiltani, nem feltétlenül a community-t szídni, mert azért valljunk be, valahol mindannyian függő áldozatai vagyunk ennek az EA's shit-nek. -
EA's hit
addikt
Megy már ez a Rivals mód egy ideje.
És még mindig ott tartunk, hogy 90%-a a parasztnak szarik rá miért ad bónuszt, benyom egy random embert.
Arról nem is beszélve, hogy az ökör barom rányom a játékra, fél perc után meg eltűnik és AI van helyette.
Ez mi? Fél perccel előtte nem tudta, hogy nem fog játszani mégsem?
Hogy az ilyen gyökerek miatt kell 25-30 meccs is olykor, miközben normális csapatokkal, normális társakkal 5-6 meccs alatt meglenne a szükséges pont.
Arról nem is beszélve, hogy mindenféle icon meta lapokkal olyan balf@sz módon játszanak. Ha kikapunk 11-6ra biztos, hogy a 6ból 4-5 gólt én rúgtam. Mit csinálnak a többiek?
Pedig olyan jó mód lehetne ez.Mert a community 90%-a olyan retardalt, hogy szerintem meg lelegezni sem tud onmagatol.
-
#62436096
törölt tag
Megy már ez a Rivals mód egy ideje.
És még mindig ott tartunk, hogy 90%-a a parasztnak szarik rá miért ad bónuszt, benyom egy random embert.
Arról nem is beszélve, hogy az ökör barom rányom a játékra, fél perc után meg eltűnik és AI van helyette.
Ez mi? Fél perccel előtte nem tudta, hogy nem fog játszani mégsem?
Hogy az ilyen gyökerek miatt kell 25-30 meccs is olykor, miközben normális csapatokkal, normális társakkal 5-6 meccs alatt meglenne a szükséges pont.
Arról nem is beszélve, hogy mindenféle icon meta lapokkal olyan balf@sz módon játszanak. Ha kikapunk 11-6ra biztos, hogy a 6ból 4-5 gólt én rúgtam. Mit csinálnak a többiek?
Pedig olyan jó mód lehetne ez.Akarom mondani Rush.
-
#62436096
törölt tag
Megy már ez a Rivals mód egy ideje.
És még mindig ott tartunk, hogy 90%-a a parasztnak szarik rá miért ad bónuszt, benyom egy random embert.
Arról nem is beszélve, hogy az ökör barom rányom a játékra, fél perc után meg eltűnik és AI van helyette.
Ez mi? Fél perccel előtte nem tudta, hogy nem fog játszani mégsem?
Hogy az ilyen gyökerek miatt kell 25-30 meccs is olykor, miközben normális csapatokkal, normális társakkal 5-6 meccs alatt meglenne a szükséges pont.
Arról nem is beszélve, hogy mindenféle icon meta lapokkal olyan balf@sz módon játszanak. Ha kikapunk 11-6ra biztos, hogy a 6ból 4-5 gólt én rúgtam. Mit csinálnak a többiek?
Pedig olyan jó mód lehetne ez. -
Digestive
veterán
Marcelon agyalok én is. Csak a 80as strength-től, meg hogy nincs Bruiser parázok egy kicsit. Nem esne jól egy ilyen értékű lapnál, ha a 150 centis törpékről is lepattogna.
-
A guru
addikt
Olise és Marcelo 0 coinból elkészült nálam kizárólag untrade lapokból. Napokban majd írok róluk milyenek, hátha segít nektek dönteni, ha agyaltok valamelyiken.
-
Gabeszfoci89
senior tag
-
Gabeszfoci89
senior tag
-
raven84
senior tag
Kurva nagy nullák eddig az sbck, ha nem jön valami normális talán Frimpongot kirakom.
-
Mrguba
őstag
-
raven84
senior tag
Srácok a swaps tokenes buli mikor indul kb?
29.
-
Gabeszfoci89
senior tag
Srácok a swaps tokenes buli mikor indul kb?
-
EA's hit
addikt
-
#62436096
törölt tag
-
EA's hit
addikt
-
Amiga
tag
-
Digestive
veterán
Tegnap volt egy ellenfelemnél. Semmi mást nem csinált, csak a 16os környékén oda passzolt ehhez a mamuthoz. L2-vel fedezte a labdát (szart se tudtam vele kezdeni, max becsúszni idegből) kapura fordult és beb@szta.
-
EA's hit
addikt
En tegnap 4/0-val kezdtem
abbol 2 vereseg full jogos volt, 2 meg undorito. Ma eddig 2/2 win, Haaland mindketszer mesterharmast lott, pedig a masodik meccs csak 35 perces volt. Nem akarom elkiabalni, de eddig nagyon megy a csavo
-
Gabeszfoci89
senior tag
-
BenXL
aktív tag
Amúgy ti precision vagy assisted shootingot használtok?
már az előző fifa óta preciosionon volt nekem, meg idén is, de nemrég véletlen valami miatt átkerült assistedre, és észre se vettem jóideig hogy át lett váltva. Ezelőtt tetszett a precision, de most azóta ide-oda cserélgetem, mert nem tudom eldönteni melyik a jobb. -
BenXL
aktív tag
nektek is egy war zone a hétvégi WL? 1-2be kezdtem, ha ilyeneket kapok végig akkor 8 win se lesz meg
-
Gabeszfoci89
senior tag
-
EA's hit
addikt
-
#62436096
törölt tag
Nekem csatárom van így Völlert bent hagytam,De rossit kivettem elèg jó kis cm ha van problèmád belső közèpen megoldja hibátlanul.Kicsit lomha de jól szerel,jól passzol ès a távoli lövèsei is kemènyek
Csak nem értem miért 3* a Skill és WF is.
-
Gabeszfoci89
senior tag
-
EA's hit
addikt
-
#62436096
törölt tag
-
EA's hit
addikt
-
EA's hit
addikt
Ha valaki meg rajtam kivul rakott este 87+ ikon picket, jon elvileg kompenzacio:
🚨 Compensation incoming
• ✅ 87+ Icon Pick contained WW icons
• ❌ Didn’t say it did
Compensation will be sent out ✅ -
A guru
addikt
Ha ettől megjavul neked akkor segítek szívesen.
Ment PM
-
#62436096
törölt tag
LVL 40 Völler, De Rossi vagy packokat vinnétek?
-
Gabeszfoci89
senior tag
-
Kristof_94
Topikgazda
-
A guru
addikt
Valaki XBOX-os esetleg gép előtt van most és be tudna lepni az accomba, hogy megjavuljon ez a csoda?
-
raven84
senior tag
Nekem is szar volt, aztán beléptem ingame és megjavult.
-
A guru
addikt
App nálam sem működött(Xbox),viszont gèpen ment mindig rendesen
Nem vagyok otthon holnap estig szóval majd kiderül… Pedig itt tolnám a grindot.
-
Gabeszfoci89
senior tag
-
A guru
addikt
-
Digestive
veterán
-
EA's hit
addikt
-
Digestive
veterán
Na nekem 7 óra óta a companion, paledrood halott. gg
-
bubuska10
senior tag
Van most bent olyan icon sbc amivel base icont lehet nyitni?
Szerk.: Megvan!
Az elején írják, azt hittem ezekkel speckót lehet csak. -
EA's hit
addikt
A magas csatarok amugy nekem egyik evben nagyon fekszenek, maskor nagyon nem, de Haaland akkor sem izlett, amikor amugy a magas csatarok igen
pl. volt ev amikor Cantona zsenialis volt nalam, maskor meg borzalmas. Iden scream Lukaku volt az eddigi egyik legjobb csatarom, szoval hatha a norveg busz is jobban fekszik majd kivetelesen. -
gjoe
addikt
Megtortent a csoda, 6 ev alatt a 2. toty nyitasom. Mondjuk ha egyetlen toty lap volt, akit nem akartam, az pont o
en ezt a csavot egyszeruen keptelen vagyok hasznalni, minden evben megvoltak fullos lapjai viszonylag hamar, de borzalmasan gyenge volt nalam. Nem tud futni, mozogni, es nalam altalaban loni sem. Biztos en csinalok valamit rosszul, de nalam egyszeruen nem mukodik.Na de majd hatha iden
4 ev utan ujra toty nyitas, fasza erzes, na
Gratulálok. Na ő nekem sem kellene. Én sem tudtam soha használni. Nem szeretem az ilyen magas csatarokat.
-
Gabeszfoci89
senior tag
Én tegnap addig nézegettem ezt a borzalmasan sok objektívet, hogy hogyan is kéne neki állni, hogy a végén 1 meccset se játszottam tegnap.
Na kb már az evokkal is így vagyok. 1000x jobb volt még kb 5 évvel ezelőtt, vagy régebben amikor kb volt 1 valami amit lehetett csinálgatni nyugiban a WL, DR mellett.
Jó kis 40 meccses WL, meg a DR egész héten. Hát most már alig játszok a fő csapatommal, ha minden szar objektívet meg akarok csinálni.
Arany gólos kupán pörgettem ma a nagy objectet úgy sok időt lehet vele spórolni
-
Digestive
veterán
Megtortent a csoda, 6 ev alatt a 2. toty nyitasom. Mondjuk ha egyetlen toty lap volt, akit nem akartam, az pont o
en ezt a csavot egyszeruen keptelen vagyok hasznalni, minden evben megvoltak fullos lapjai viszonylag hamar, de borzalmasan gyenge volt nalam. Nem tud futni, mozogni, es nalam altalaban loni sem. Biztos en csinalok valamit rosszul, de nalam egyszeruen nem mukodik.Na de majd hatha iden
4 ev utan ujra toty nyitas, fasza erzes, na
Gratulálok!

Bár ő nekem se kéne még ha fizetnének érte sem.
Én is próbáltam sok top lapját, de kb -1 ember volt csak a csapatban. 
-
Gabeszfoci89
senior tag
Megtortent a csoda, 6 ev alatt a 2. toty nyitasom. Mondjuk ha egyetlen toty lap volt, akit nem akartam, az pont o
en ezt a csavot egyszeruen keptelen vagyok hasznalni, minden evben megvoltak fullos lapjai viszonylag hamar, de borzalmasan gyenge volt nalam. Nem tud futni, mozogni, es nalam altalaban loni sem. Biztos en csinalok valamit rosszul, de nalam egyszeruen nem mukodik.Na de majd hatha iden
4 ev utan ujra toty nyitas, fasza erzes, na
Legalább nektek adja
-
EA's hit
addikt
Megtortent a csoda, 6 ev alatt a 2. toty nyitasom. Mondjuk ha egyetlen toty lap volt, akit nem akartam, az pont o
en ezt a csavot egyszeruen keptelen vagyok hasznalni, minden evben megvoltak fullos lapjai viszonylag hamar, de borzalmasan gyenge volt nalam. Nem tud futni, mozogni, es nalam altalaban loni sem. Biztos en csinalok valamit rosszul, de nalam egyszeruen nem mukodik.Na de majd hatha iden
4 ev utan ujra toty nyitas, fasza erzes, na
-
raven84
senior tag
-
Tajték
senior tag
Miért van az hogy Dembelé a toty előtt 225k volt most már 300k?

Régen az volt hogy a sok nyitás miatt olcsóbbak lettek, mi változott?Ohh beugrott, nem nyitható ilyenkor a gold la
-
gjoe
addikt
Én tegnap addig nézegettem ezt a borzalmasan sok objektívet, hogy hogyan is kéne neki állni, hogy a végén 1 meccset se játszottam tegnap.
Na kb már az evokkal is így vagyok. 1000x jobb volt még kb 5 évvel ezelőtt, vagy régebben amikor kb volt 1 valami amit lehetett csinálgatni nyugiban a WL, DR mellett.
Jó kis 40 meccses WL, meg a DR egész héten. Hát most már alig játszok a fő csapatommal, ha minden szar objektívet meg akarok csinálni.
Már tényleg túl sok. Én ezt a silver kupát fejeztem ma be még 4win kellett. De minek mert semmi nem jött.
86x3 pakkban 2db86os és egy 88as lap.
Teljesen feleslegesnek érzem a grindelést.
Wlt még nem is játszottam. -
Kristof_94
Topikgazda
-
EA's hit
addikt
Én tegnap addig nézegettem ezt a borzalmasan sok objektívet, hogy hogyan is kéne neki állni, hogy a végén 1 meccset se játszottam tegnap.
Na kb már az evokkal is így vagyok. 1000x jobb volt még kb 5 évvel ezelőtt, vagy régebben amikor kb volt 1 valami amit lehetett csinálgatni nyugiban a WL, DR mellett.
Jó kis 40 meccses WL, meg a DR egész héten. Hát most már alig játszok a fő csapatommal, ha minden szar objektívet meg akarok csinálni.
Na ezzel maximalisan egyetertek. Meg ugy is igaz ez, hogy en alaposan megszurom a dolgokat, pl a silver kupakat sosem nyomom, wl-t atlag 2 hetente, rivalst az elmult 1,5-2 honapban egyszer huztam csak ki, es az sb-t sem nyomom gold2-nel tovabb.
-
Digestive
veterán
Én tegnap addig nézegettem ezt a borzalmasan sok objektívet, hogy hogyan is kéne neki állni, hogy a végén 1 meccset se játszottam tegnap.
Na kb már az evokkal is így vagyok. 1000x jobb volt még kb 5 évvel ezelőtt, vagy régebben amikor kb volt 1 valami amit lehetett csinálgatni nyugiban a WL, DR mellett.
Jó kis 40 meccses WL, meg a DR egész héten. Hát most már alig játszok a fő csapatommal, ha minden szar objektívet meg akarok csinálni.
-
EA's hit
addikt
De Pogban is agyalok, meg a scream cdm lapja van meg, igaz jo ideje kikerult a csapatbol, de ezzel az evoval mar kb mibden statja a helyere kerulne (pace, shooting, stamina).
-
EA's hit
addikt
Kit evoztok fel a tegnapi evoban? En van de Venen gondolkozok nagyon, undorito lapot lehet belole csinalni. Bar a sima gold lapjat jatek elejen probaltam, es a pacen kivul teljesen atlagos volt, nem ertem a nagy hypeot korulotte.
-
raven84
senior tag
Én ezt fogom felevozni, ha egyáltalán bármit, sbcktől is függ, meg az új kártyák árától is, de 10kból megvan és max gauntletbe jó lesz. Nyilván ha 40 meccset kell vele tolni akkor azért átgondolom majd.
-
Digestive
veterán
Ez nem kiszámítható. De tavaly az első 2 napban valamit félre csavartak a pack luck csúszkán. Az emelkedés a top lapoknál volt látható. Alapvetően a promo végéig csökkenni kéne az áraknak, ha nő a kínálat. Majd meglátjuk az idén hogyan alakul ez. Nekem mondjuk ami volt coinom, abból is foddert vettem tegnap, úgyh nekem mind1 is.
-
gjoe
addikt
Január 23 lesz a teljes csapat + ikonok vagy 25? Mert eltérő infókat találok.
23 full csapat és 25 jön a full ikon
-
gjoe
addikt
Èn nagyon hülye vagyok a trasferes dolgokhoz de èn nem vennèm meg,mert nyitható mèg egy darabig ès szerintem fog mèg esni az ára bőven.Ha nem kötelező èn nem vennèm meg vagy esetleg megvennèm a wlre kipróbálni hogy tetszik ès eladnám utána ès ha annyira extra volt visszavennèm pár nap múlva ès megmarad a coinod
Sajna én is mindig mellenyulok és csak bukok.
Annyira nem égető a dolog amúgy Zola tökéletesen teszi még a dolgát.
Csak digi írta a tavalyi tapasztalatot hogy nyitás napján a legolcsobb utána csak emelkedtek az árak. -
Kristof_94
Topikgazda
Január 23 lesz a teljes csapat + ikonok vagy 25? Mert eltérő infókat találok.
-
Kristof_94
Topikgazda
-
Nandinagy
addikt
-
Gabeszfoci89
senior tag
Èn nagyon hülye vagyok a trasferes dolgokhoz de èn nem vennèm meg,mert nyitható mèg egy darabig ès szerintem fog mèg esni az ára bőven.Ha nem kötelező èn nem vennèm meg vagy esetleg megvennèm a wlre kipróbálni hogy tetszik ès eladnám utána ès ha annyira extra volt visszavennèm pár nap múlva ès megmarad a coinod
Új hozzászólás Aktív témák
-
2600 - 2501
4447 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Elektromos autók - motorok
- Fotók, videók mobillal
- Augusztusban jön a The Sinking City 2, már tölthető a steames demó
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Óra topik
- Computex 2026: Kezünkben az Asus visszatérő androidos táblagépe
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot
- További aktív témák...
- HGST Deskstar NAS 4TB HDD (100/100% kondíció) / SATA3 (6Gb/s) / 7200RPM / CMR // TÖBB DARAB!
- Megkímélt HP EliteBook 855 G7 Fémházas Strapabíró Laptop 15,6" -65% AMD Ryzen 3 PRO 4450U 16/256 FHD
- Retró számítógép hardver pakk egyben
- Szép! Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -50% i5-1135G7 16/256 +Toll
- Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art objektív
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
provi packokat veszel ha kifogysz? Vagy siman a gold lapokat?
(hányós smile helye)

en biztos eladnam a helyedben, egy percig sem gondolkoznek. De biztos undoritoan boostolt lap

Jó kis 40 meccses WL, meg a DR egész héten. Hát most már alig játszok a fő csapatommal, ha minden szar objektívet meg akarok csinálni.

LendvaiFeri1

