Hirdetés
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- A kompakt házak gazdáit vette célba a Maxsun Blackwell architektúrás VGA-ja
- Computex 2026: AI-os évfordulók
- Csendes és ultrakompakttá varázsolható Logitech egér, egyhónapos akkuval
- Audiokultúra - Hi-Fi-ről hifisen
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Gaming notebook topik
- Apple MacBook
- ASUS ROG Ally
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Bluetooth hangszórók
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
-
2400 - 2301
4500 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
gjoe
addikt
Ez a Toty kupa is jó. Leirhattak volna hogy no rules mód. Második meccsen esett le.
Szóval aki még nem kezdte el akkor agarakat előre, beinditani őket hagy fussanak lesre passz es gól.
Ellenfeleket meg lehet felrugni.
Az előbbi ellenfelem sem tudta mi van. Szerencsétlen folyton nyomta a lesre állítást. -
raven84
senior tag
Tavaly nem játszottam már toty alatt így nem tudom, de 2 éve 10+ misibe mentek a toty full meta támadók. Persze lehet, hogy neked van annyi nemtom.
-
A guru
addikt
-
Digestive
veterán
-
Gaborz1
senior tag
-
Digestive
veterán
Ú ez a Pedri lap nagyon kéne.


Ezt meg ha meglátom valakinél, azonnal kilépek.


-
raven84
senior tag
Én tegnap fogytam el teljesen. Mind3 85x3at coinból raktam már ki, de többet nem fogok csinálni. A 83x5 upok még viccnek is rossz. Elég pakkom van már, úgyse esik semmi, evok és sbck legyenek jók. Annyit remélek, hogy jó lesz a packweight és meg tudom venni Aitanat 3,5 - 4 misiért.
-
EA's hit
addikt
-
Kristof_94
Topikgazda
Mivel én a pickeket is tartom, így nekem esélyem sincs erre a daily grindre.
-
Digestive
veterán
40k coinért veszem a 3 darabos IF packot. Jelenleg az a legolcsóbb.
-
A guru
addikt
Karácsonykor kb 2 hétig napi szinten rakosgattam a liga SBC-ket a winter upgrade-ből, ami ugye 40 gold lapot ad, szóval nekem abból most fel van tárazva a klub. Aztán TOTY-kor elkezdem elnyitni a félretett pakkjaimat, abból fogom újra indítani a végtelen grindot. Addig csak ezeket a napikat rakosgatom, ahogy leírtam.
-
EA's hit
addikt
Daily bronze+silver upgradet minden nap megcsinálom, abból utána megvan a daily gold upgrade és azokat beforgatom a daily pick-be, ami most 4 of 10 80+ azt hiszem. Azok azért adnak 82-85 lapokat, amiket ebbe be lehet forgatni. Emellett a liga SBC-ket is ki lehet rakosgatni a bronz, silver, gold upokból és így nem kell a félretett pakkokhoz nyúlni. Max ha úgy van a 10x82 pakkokból elnyitok párat és utána azt vissza is termelem az SBC-ből. Nálam kb így jön ki a körforgás, de a 85x3-at én nem csinálom meg fixen, mert szerintem nem éri meg annyi foddert belerakni. Az attackeres upgradeből tegnap kiraktam kettőt, majd a mai daily SBC-kből kirakom a harmadikat.
Nekem alapelvem, hogy coint nem költök SBC-re.
Ezeket a koroket en is megfutom nyilvan. Daily bronz, silver, a 40 gold lapot ado upgrade, liga sbc-k dogivel, daily pickek, upok, crafting, minden porog, de a lapok csak fogynak, tavolrol sem osztja vissza a jatek. If-eket meg foleg nem.
-
A guru
addikt
Fogalmam sincs hogy tudjatok elrakni heteken/honapokon keresztul a packokat. En amugy sem raknek el egyet sem totyra, de meg ha akarnam, sem tudnam. Baszki a tegnapi sbc-ket mar most sem tudom kirakni, egyszeruen nincsenek 82-84-es lapjaim, igy meg a 3. 85x3-at sem tudtam egyelore kirakni, meg az attacker upokat sem. Pedig mivel mindent kinyitok, sorra nyitogattam a napokban a 82x10 es hasonlo packokat, amik adjak bele az utanpotlast. De egyszeruen nullan vannak igy is az alacsony fodderek. Persze venni lehet, de nem akarom toty elott elloni a coinomat, meg hat napi ~50 db 83-84-es lappal hamar elmenne az 1 millio coinom. Ti hogy csinaljatok, higy van minden ilyen upgradere emberetek, plane utanpotlas nelkul?
Daily bronze+silver upgradet minden nap megcsinálom, abból utána megvan a daily gold upgrade és azokat beforgatom a daily pick-be, ami most 4 of 10 80+ azt hiszem. Azok azért adnak 82-85 lapokat, amiket ebbe be lehet forgatni. Emellett a liga SBC-ket is ki lehet rakosgatni a bronz, silver, gold upokból és így nem kell a félretett pakkokhoz nyúlni. Max ha úgy van a 10x82 pakkokból elnyitok párat és utána azt vissza is termelem az SBC-ből. Nálam kb így jön ki a körforgás, de a 85x3-at én nem csinálom meg fixen, mert szerintem nem éri meg annyi foddert belerakni. Az attackeres upgradeből tegnap kiraktam kettőt, majd a mai daily SBC-kből kirakom a harmadikat.
Nekem alapelvem, hogy coint nem költök SBC-re.
-
EA's hit
addikt
Fogalmam sincs hogy tudjatok elrakni heteken/honapokon keresztul a packokat. En amugy sem raknek el egyet sem totyra, de meg ha akarnam, sem tudnam. Baszki a tegnapi sbc-ket mar most sem tudom kirakni, egyszeruen nincsenek 82-84-es lapjaim, igy meg a 3. 85x3-at sem tudtam egyelore kirakni, meg az attacker upokat sem. Pedig mivel mindent kinyitok, sorra nyitogattam a napokban a 82x10 es hasonlo packokat, amik adjak bele az utanpotlast. De egyszeruen nullan vannak igy is az alacsony fodderek. Persze venni lehet, de nem akarom toty elott elloni a coinomat, meg hat napi ~50 db 83-84-es lappal hamar elmenne az 1 millio coinom. Ti hogy csinaljatok, higy van minden ilyen upgradere emberetek, plane utanpotlas nelkul?
-
raven84
senior tag
Ezek a leakek eddig elég soványak, talán Gabriel meg Olise ha kap 5/5t.
-
Gabeszfoci89
senior tag
-
Gabeszfoci89
senior tag
-
Tajték
senior tag
Köszi srácok

Közben kinyitottam, hogy el quicksellezzem ezeket a loan pickeket, idegesített hogy ott van a storeban , erre beadta a kis bolondot
Tesztelem ST és CAM ban is azóta, eddig csak pozitív, rapid+ és quick step PS eléggé érződik!
Time Warp A. Sanchez előrelépett ST false9++ --ba , szuper a csávó eddig is az volt CAM-ban de mivel nem annyira gyors mint pl ViniJr. jobb an érzem ST-ben, technika, passz minden jó. Dembi még keresi az igazi helyét
más:
A bal keresztel az offside és a team press opciót minden rám jövő támadásnál nyomogatni kell? Mert úgy érzékeltem hogy igen

más:
Ennyire számít a Role? hogy sima vagy + vagy ++ ?
Amióta átálltam a 4222 re a 2 CDM-em Holding ++ és jobban védekezek mint 3 CM -el akik pl box-tobox, playmaker stb... ugyan eza 2 CDM is volt CM és máshogy viselkerdnek... -
toxicjew
addikt
Upgradelték a classic 11 herokat. Mostmár prémium fodder a Viallim

-
BenXL
aktív tag
-
raven84
senior tag
-
Tajték
senior tag
Dembele megéri a 230k-t? Játszatja valaki?
-
toxicjew
addikt
-
raven84
senior tag
Gondolom márciusban lehet majd r9et kivenni a legvégén.
-
Gabeszfoci89
senior tag
Nagyon remèlem hogy valós lesz mert párszor eztmár bemondták tavaly is
De jó lenne mert nagyon király kis ikonokat lehetett kivenni belőle vagy packokat !
Silver kupa kész lett ma 1 veresèggel lehoztam az egèszet de mèg mindig a kedvenc módom idèn
Evozgattam minden meccsen maradona pele zico matthaus így bőven osztályon felüli kártyák voltak -
Digestive
veterán
Ez ugyanaz az ikon swaps tokens mint règen?
Imádtsm azt a módot
Elvileg igen.
-
Gabeszfoci89
senior tag
-
Digestive
veterán
-
Digestive
veterán
Pénteken szerintém még bezuhannak az első órában, aztán biztosan lesz emelkedés. Főleg ha lenne valami jó ismételhető cucc is a player sbck mellé.
-
raven84
senior tag
Sztem ha lesz exchange, akkor emelkednek, ha nem akkor is csak akkor elég minimálisat.
-
gjoe
addikt
Szerinted a fodder árak hogy alakulnak majd?
Van most egy tucat 87 89 lapom ami eladhato.
Most eladjam?
Pénteken a nagy nyitasban beesnek az árak?
Vagy innen csak felfelé majd?
Valami tanács? -
BenXL
aktív tag
-
Kristof_94
Topikgazda
-
kapeti07
senior tag
Nekem a TOTS lapja volt meg, addig nem is értettem miért vannak érte úgy oda. Utánna kirobbanthatatlan volt nálam is.
Remélem lesz LW posztja. Egy csatárral szoktam játszani és nem szivesen tenném be a darálóba. -
Digestive
veterán
Na már meg is van a foddereimnek a helye!
sbc lesz.
Tavaly be volt betonozva a csapatomba szinte végig.
-
A guru
addikt
Létezik, hogy bugos a rivals és nem kapom meg a bónusz pickeket és csomagot? Pl. szerezz 2 vagy 3 gólt és hasonlók. Mert nem tűnt fel, hogy gyarapodott volna a pickek száma.
Legalább ti kaptok bountykat, én legalább 2 hónapja egyet se kaptam úgy hogy minden héten letolom a 30 pontot rivalsben.
-
EA's hit
addikt
Létezik, hogy bugos a rivals és nem kapom meg a bónusz pickeket és csomagot? Pl. szerezz 2 vagy 3 gólt és hasonlók. Mert nem tűnt fel, hogy gyarapodott volna a pickek száma.
Cserebe en a hetvegen megkaptam ugy is hogy nem kellett volna
total bugos. -
Kristof_94
Topikgazda
Ó, hogy tegyem bele... Remélem lesz még valami pick sbc. Ez a 85+ jó volt. Van belőle 25 db.
-
raven84
senior tag
Létezik, hogy bugos a rivals és nem kapom meg a bónusz pickeket és csomagot? Pl. szerezz 2 vagy 3 gólt és hasonlók. Mert nem tűnt fel, hogy gyarapodott volna a pickek száma.
Ha ragequitelnek ellened akkor nem kapod meg sajna, legalábbis én ezt vettem észre.
-
Digestive
veterán
Létezik, hogy bugos a rivals és nem kapom meg a bónusz pickeket és csomagot? Pl. szerezz 2 vagy 3 gólt és hasonlók. Mert nem tűnt fel, hogy gyarapodott volna a pickek száma.
Az elejétől bugos. Hol megadja, hol nem. Kiszámíthatatlan.
-
Kristof_94
Topikgazda
Létezik, hogy bugos a rivals és nem kapom meg a bónusz pickeket és csomagot? Pl. szerezz 2 vagy 3 gólt és hasonlók. Mert nem tűnt fel, hogy gyarapodott volna a pickek száma.
-
Tajték
senior tag
Mennyire máshogy viselkednek a 2 CAM 4321-be és 4222-be ugyan úgy shadow strikerrel... mélyebben, szélebben vannak. Próbálgatom , mindig variálok
Bár az eredeti 4321 most bejövős nagyon egy ideje.Basszus ez a Thunder Kante nagyon baszó lap, CM-be és CDM-be is, eddig nem nagyon tettem be (untread) mert chembe nem illik a BBVA-Premier csapatba, de mondom kipróbálom 1-es chemen mert még az elején játszott csak amikor szedett vedett volt a csapat...
-
Gabeszfoci89
senior tag
https://www.futbin.com/news/articles/1690/team-of-the-year-is-coming
-
EA's hit
addikt
-
toxicjew
addikt
Engem csak a Toty Evo érdekel. Még van 5000 pontom az előrendelésből, úgyhogy nyugodt szívvel költök el rá 1000et, csak legyen fasza

-
A guru
addikt
Férfi TOTY kezdő 11:
Donnarumma 🇮🇹
Kounde 🇫🇷
Saliba 🇫🇷
VVD 🇳🇱
Mendes 🇵🇹
Pedri 🇪🇸
Vitinha 🇵🇹
Rice 🏴
Mbappe 🇫🇷
Ousmane 🇫🇷
Haaland 🇳🇴 -
gjoe
addikt
elméletileg ez lesz
01.16 támadók és első icon squad
01.18 középpályások és első ikonok
01.20 védők és második ikon csapat
01.22 összes toty , ikon????
01.23 full toty, plussz a 12. toty lapok +HM és talán az ikon is
25-30 full mindenki -
EA's hit
addikt
Elvileg 2hèt szokott lenni,első hèten 2 naponta jönnek a posztokra az emberek,második hèten mindenki nyitható+a honorable mentionsok
Ènis inkább a fix sbckre mennèk rá,szoktak lenni jó kis toty ikonok
Tudom hogy igy szokott lenni, de a kerdes az hogy iden mi lesz a pontos menetrend
-
Digestive
veterán
Ha emlékeztek, akkor tavaly berakták a 82x20 sbct. Ha megint berakják akkor az elején kell venni toty lapokat, akinek van rá coin. Mint a rakéta úgy lőtek ki az árak az első 1-2 nap után. Akkor nyitottak az emberek dömpingben toty lapokat.
-
Gabeszfoci89
senior tag
Elvileg 2hèt szokott lenni,első hèten 2 naponta jönnek a posztokra az emberek,második hèten mindenki nyitható+a honorable mentionsok
Ènis inkább a fix sbckre mennèk rá,szoktak lenni jó kis toty ikonok
-
EA's hit
addikt
Hogy lesz amugy a pontos toty menetrend?
Minden evben a jatek legrosszabb promoja, egy undorito, gusztustalan szar idoszak
legyunk tup rajta hamar, nyitni ugysem fogok semmit iden sem. -
Gabeszfoci89
senior tag
Nekem most kimaradt másfèl hèt(sajnos továbbra is küzdök a tèrdemmel szerdán reggel lesz az utolsó atroszkopos műtètem elvileg ezután már rendben leszek,februártól mehetek vissza edzeni fèl èv pokoljárás után
szerda legyen meg ès boldog leszek,reggel bevonulok delután haza mindegy)
Hétvégén tudtam játszani gauntletet meg a bronz kupát betoltam ma a wlt 13-2re,sajnos lemaradtam sokmindenről így most futok az objectek meg a packok után hogy legyen totyra valamint...Egyelőre a mostani el rewardot raktam el a 85*2ket igyekszem elrakni meg majd a silver kupát lehozom aránylag gyorsan mert jó a keret
Csak nemlesz annyi packom totyra amennyit szerettem volna,meg lesz 1milla coinom kb.
Remèlem azért bele tudok húzni valakibe vagy lesz jó ikon sbc -
Kristof_94
Topikgazda
Nincs, oda nem illik bele.

Én amúgy egy 2 tucat 85+ pickkel meg pár tucat csomaggal várom. Mondjuk 200 felett van, de abból a fele silver csomag, amiket nincs kedvem nyitogatni. Egyelőre bőszen gyűjtögetek, nagyjából 2 hét múlva lesz bent mindenki a csomagokban. Van 1,3 milla, az elég pár upra. Meg hátha nyitok valami jobb eladható lapot. Ha 200k már az is valami, mert tolhatom bele az upgrade sbcbe.
-
raven84
senior tag
Én ezekkel a pakkokkal és 3,5 misivel megyek neki a totynak, nincsenek illúzióim, amikor aktívan játszottam a játékkal toty alatt még sosem sikerült nyitni egyet sem ( kivéve a Messi bugot ). Azért rámegyünk, hátha

-
miro.
senior tag
A legelső dolog pedig ez. Hiába mondok 3-4 cselt amit megtudsz tanulni mikor csak adott szitukban tudod ellőni hasznosan és azokat a szitukat is megtudod oldani máshogy. Nincs már olyan csel ami mondjuk feltétlen kisegíteni. Persze a flair nutmeg vagy épp a Mcgeady cancel az effektív és jó csel de anélkül is lehet 13 wines játékos.
Jó PS-ek nélkül viszont borzalmasan kínkeserves a dolog.Ha nincs intercept a játékosaidnak egyszerűen nem fogják elvenni a labdákat akkor sem ha ott állnak. Ha nincs tikitaka vagy incisive akkor egyszerűen képtelenek a játékosaid értékelhető passzokat adni indításokról meg ne is álmodj. Amint a normális csapat van valaki keze alatt utána eltudja dönteni, hogy milyen játékstílust preferál. Valaki ívelget, valaki cselezget, valaki csak a tikitakat játsza, valaki csak az indítást. Van millió féle stílus amit lehet alkalmazni és mi nem tudjuk melyik a jó.
Jol van sracok akkor tiki takazzatok.
Soha az eletemben nem kerultem feljebb,vagy nyertem tobbet,vagy ment jobban a jatek azert,mert annyira extra jatekosaim voltak.
Pedig tavaly es tavalyelott is toty mbappeval mentem januar vegen mar.
Volt,hogy jo volt,volt hogy szart nem ert es mindent blokkoltak,szereltek,lefutottak a 99-es sebesseggel.
Mondom,placebo,azert hogy mjndig azt erezd,hogy soha ne legyen kesz a csapatod.
Hanyszor volt mar,hogy azt erezted nem is ugyesebb mint te,de gold modric-kroos-kdb-ruben dias stb. siman szetszaladtak a csapatodat,csatarodat stb.
Lehet neked 100millios kereted,centivel nem leszel jobb,mint a par milliossal.
Nem mondom,hogy bronz csapattal,de aproert osszelehet rakni olyan csapatot,amiutan nulla kulonbseg van.
-
kapeti07
senior tag
Megvan! Csinálnom kell egy Barca Femeni csapatot és akkor lelkiismeret furdalás nélkül játszhazom a
PinámmalClaudia P. nevű játékossal.
Amúgy nálam ha kezdőben van akkor sem tudok nyerni, ha nyerek pedig nem miatta. Egyszerűen idén nem tudok védekezni. Kapok egy halom gólt, a védőim szertefutnak, a passzaim gyengék vagy egyenesen az ellenfélhez mennek. Korábbi években ennyire ezt nem tapasztaltam.
Bár nálam ez valami kapcsolati probléma is, mert ha magyar játékos ellen játszom akkor sokkal szorosabb a meccs vagy sokszor nyerek is. A pingem az 24-35 között van, ugyanúgy mint a korábbi években. Wifin játszom, mert máshogy nem tudom megoldani. De már nem sok motivációm van játszani. Inkább csak elbíbelődök az SBC-kkel. -
toxicjew
addikt
Játszott, edzője is volt a csapatnak
De én most tudatosan távol tartom magam ettől a birka vonaltól. Esetleg ha kinyitom, akkor bekerülhet (tehát nem fog)Kristóf: miért, neked van a Newcastle csapatodban? Csalódás lenne

-
A guru
addikt
A legelső dolog pedig ez. Hiába mondok 3-4 cselt amit megtudsz tanulni mikor csak adott szitukban tudod ellőni hasznosan és azokat a szitukat is megtudod oldani máshogy. Nincs már olyan csel ami mondjuk feltétlen kisegíteni. Persze a flair nutmeg vagy épp a Mcgeady cancel az effektív és jó csel de anélkül is lehet 13 wines játékos.
Jó PS-ek nélkül viszont borzalmasan kínkeserves a dolog.Ha nincs intercept a játékosaidnak egyszerűen nem fogják elvenni a labdákat akkor sem ha ott állnak. Ha nincs tikitaka vagy incisive akkor egyszerűen képtelenek a játékosaid értékelhető passzokat adni indításokról meg ne is álmodj. Amint a normális csapat van valaki keze alatt utána eltudja dönteni, hogy milyen játékstílust preferál. Valaki ívelget, valaki cselezget, valaki csak a tikitakat játsza, valaki csak az indítást. Van millió féle stílus amit lehet alkalmazni és mi nem tudjuk melyik a jó.
-
Nandinagy
addikt
Akkor miert nem azt irod neki,hogy tanuljon cseleket? Melyikkel kezdjen? Melyik videot nezze ahol tud fejlodni?
Mi az,ami egyszerubb,es gyorsabban megtanul az ember?
A vedekezesnel mire figyeljen? A passzoknal? Mi az akit erdemes hasznalni?Rakd ossze a csapatodat ps alapjan,na az majd segit. 😂😂
Ne a megoldasokat bovitsd a bizonyos helyzetekben.Ha meg lotusz ulesben vagy mar,miert valaszoltal?
A legelső dolog pedig ez. Hiába mondok 3-4 cselt amit megtudsz tanulni mikor csak adott szitukban tudod ellőni hasznosan és azokat a szitukat is megtudod oldani máshogy. Nincs már olyan csel ami mondjuk feltétlen kisegíteni. Persze a flair nutmeg vagy épp a Mcgeady cancel az effektív és jó csel de anélkül is lehet 13 wines játékos.
Jó PS-ek nélkül viszont borzalmasan kínkeserves a dolog.Ha nincs intercept a játékosaidnak egyszerűen nem fogják elvenni a labdákat akkor sem ha ott állnak. Ha nincs tikitaka vagy incisive akkor egyszerűen képtelenek a játékosaid értékelhető passzokat adni indításokról meg ne is álmodj. Amint a normális csapat van valaki keze alatt utána eltudja dönteni, hogy milyen játékstílust preferál. Valaki ívelget, valaki cselezget, valaki csak a tikitakat játsza, valaki csak az indítást. Van millió féle stílus amit lehet alkalmazni és mi nem tudjuk melyik a jó.
-
A guru
addikt
Lesz ma gauntlet?
A csapat témához én ennyit tudok hozzátenni, hogy a formáció mindenképpen 4411 vagy 451 legyen, mert mindenki azt használja, még a versenyzők is, szóval biztos broken. A védelem mindegy, viszont középpályán evo Gullit, evo Reijnders, Putellas kötelező. Támadók és szélsők esetében törekedjetek arra, hogy ne a sablont hozzátok, Pina bármelyik lapját szívből tudom ajánlani, esetleg Rashford. Bal szélre szigorúan loan Mbappe, ha meg lejárt, akkor Rashford. Ha valakinek van még tippje játékosokra, akkor jelezze.
A stílust illetően csak annyi, hogy a középkezdés után egyből hátra passz, majd még 1, közben a szélsőt indítani és jöhet is az 50 méteres ívelés, lehetőleg erőből. A szélső megkapja és gól. Ha ez nem jön össze, akkor Pinat kell keresni és a 16-os körül vagy azon belül forgolódni. Vagy esetleg a szélén forgolódni és bepassz, majd gól.
Kihagytam valamit?Gauntlet nem, silver tourney van tegnap óta.
Játékosok közül 87 Cruyff nálam nagyon adja CAM-ban, széleken 89 Pires és 88 Rodrygo, ST-ben 86-os evo Openda van.
Középen most 88 evo Taylor és 89 Bischof vannak, nagyon élem őket, mert defben és attackban is nagyon jók.
Hátul most eppen Dante új lapját fejeztem be, beraktam Ibanez evo lapja mellé. LB-be kiraktam a Hato evomat, RB pedig Cambiaso UCL lapja van, aki kirobbanthatatlan már jó ideje.Padról gold Bonmati, 88-as winter tech+ Pina meg Simeone 86-os UCL lapja szokott bejönni. Ott van még 89 Beckham, aki szeretek nagyon meg a 85 evo Camavinga, aki bevethető.
600+ pakkal várom a TOTY-t és 6 millió coinnal, remélem sikerül majd jópár lapot behúzni ha nyitásból majd nem is, de a marketről. -
kapeti07
senior tag
Sehol egy Pina, Gullit?
Gullit pedig még játszott is a Chelseabe ha jól tudom. Bele is illene a csapatodba toxicjew

-
Kristof_94
Topikgazda
Mivel nyitni nem tudok senkit, és ez Toty alatt hatványozottan lesz igaz, így folytattam a vadászatot Hazard vagy Ramires után (hero pickek). Kohler és Laudehr (?) után jött egy Scream Di Natale. Végre egy elfogadható pick


Drogba így megpihen (kegyetlenül anti meta sajnos). Lehet lövöldözni a finesseket

Sehol egy Pina, Gullit?
-
bubuska10
senior tag
Lesz ma gauntlet?
A csapat témához én ennyit tudok hozzátenni, hogy a formáció mindenképpen 4411 vagy 451 legyen, mert mindenki azt használja, még a versenyzők is, szóval biztos broken. A védelem mindegy, viszont középpályán evo Gullit, evo Reijnders, Putellas kötelező. Támadók és szélsők esetében törekedjetek arra, hogy ne a sablont hozzátok, Pina bármelyik lapját szívből tudom ajánlani, esetleg Rashford. Bal szélre szigorúan loan Mbappe, ha meg lejárt, akkor Rashford. Ha valakinek van még tippje játékosokra, akkor jelezze.
A stílust illetően csak annyi, hogy a középkezdés után egyből hátra passz, majd még 1, közben a szélsőt indítani és jöhet is az 50 méteres ívelés, lehetőleg erőből. A szélső megkapja és gól. Ha ez nem jön össze, akkor Pinat kell keresni és a 16-os körül vagy azon belül forgolódni. Vagy esetleg a szélén forgolódni és bepassz, majd gól.
Kihagytam valamit?Fogni a passzsávot, minél hamarabb visszaszerezni a labdát, passzokkal vagy forgolódással megtartani, majd az előrefelé befutó játékos (szélsők, középcsatár) felé háromszöges indítás, aztán lövés (finesse vagy low driven, attól függően milyen PS van a lapon).
-
toxicjew
addikt
Mivel nyitni nem tudok senkit, és ez Toty alatt hatványozottan lesz igaz, így folytattam a vadászatot Hazard vagy Ramires után (hero pickek). Kohler és Laudehr (?) után jött egy Scream Di Natale. Végre egy elfogadható pick


Drogba így megpihen (kegyetlenül anti meta sajnos). Lehet lövöldözni a finesseket

-
Kristof_94
Topikgazda
Lesz ma gauntlet?
A csapat témához én ennyit tudok hozzátenni, hogy a formáció mindenképpen 4411 vagy 451 legyen, mert mindenki azt használja, még a versenyzők is, szóval biztos broken. A védelem mindegy, viszont középpályán evo Gullit, evo Reijnders, Putellas kötelező. Támadók és szélsők esetében törekedjetek arra, hogy ne a sablont hozzátok, Pina bármelyik lapját szívből tudom ajánlani, esetleg Rashford. Bal szélre szigorúan loan Mbappe, ha meg lejárt, akkor Rashford. Ha valakinek van még tippje játékosokra, akkor jelezze.
A stílust illetően csak annyi, hogy a középkezdés után egyből hátra passz, majd még 1, közben a szélsőt indítani és jöhet is az 50 méteres ívelés, lehetőleg erőből. A szélső megkapja és gól. Ha ez nem jön össze, akkor Pinat kell keresni és a 16-os körül vagy azon belül forgolódni. Vagy esetleg a szélén forgolódni és bepassz, majd gól.
Kihagytam valamit? -
miro.
senior tag
Szívesen leírom a tapasztalataimat, tanácsaimat. Van a kezemben szerintem 10000 fifa meccs az évek alatt, megjártam mindenhol a legmagasabb diveket, magas WL helyezéseket, top 100 SB-t, amit akarsz, versenyeztem is online, offline eseményeken. Tudom, hogy amit írok azok tények. Ha valaki merít belőle, előnyére fog válni. Ha valaki mantrázza inkább a saját látásmódját, egészségére. Tőlem nem vesz el vele.
Túl vagyok én már azon, hogy leálljak vitázni olyanról, ami nem vita tárgya egy névtelen valakivel egy online fórumon.
Akkor miert nem azt irod neki,hogy tanuljon cseleket? Melyikkel kezdjen? Melyik videot nezze ahol tud fejlodni?
Mi az,ami egyszerubb,es gyorsabban megtanul az ember?
A vedekezesnel mire figyeljen? A passzoknal? Mi az akit erdemes hasznalni?Rakd ossze a csapatodat ps alapjan,na az majd segit. 😂😂
Ne a megoldasokat bovitsd a bizonyos helyzetekben.Ha meg lotusz ulesben vagy mar,miert valaszoltal?
-
A guru
addikt
Nem akartam én vitát nyitni ezzel...

Az én meggyőződésem is az ha valaki jobb úgy is szétcsap, hiába van funkcionálisan jobb csapatom...
Van rengeteg skill, dribbling move, passz variáció, indítás variáció, ki tudja ezt mind ????
A guru:
De bárki ír nekem segítő jellegűt azért hálás vagyok, mert utánajárok, tapasztalok és kiveszem belőle ami nekem hasznos
Szívesen leírom a tapasztalataimat, tanácsaimat. Van a kezemben szerintem 10000 fifa meccs az évek alatt, megjártam mindenhol a legmagasabb diveket, magas WL helyezéseket, top 100 SB-t, amit akarsz, versenyeztem is online, offline eseményeken. Tudom, hogy amit írok azok tények. Ha valaki merít belőle, előnyére fog válni. Ha valaki mantrázza inkább a saját látásmódját, egészségére. Tőlem nem vesz el vele.
Túl vagyok én már azon, hogy leálljak vitázni olyanról, ami nem vita tárgya egy névtelen valakivel egy online fórumon.
-
Tajték
senior tag
Dehogy kell elit jatekosnak lenni,hagyjal mar..
Placebo az egesz,te azt gondolod szamit hogy 85 vagy 89 a futas,kozben szart nem er.Ha neki van dijk kell,meg azok akiket szeret es fun jatszani,semmivel nem lesz feljebb vagy lejjebb,vagy a wlben esetleg az SB-ben nem fog kevesebbet nyerni.
Nem akartam én vitát nyitni ezzel...

Az én meggyőződésem is az ha valaki jobb úgy is szétcsap, hiába van funkcionálisan jobb csapatom...
Van rengeteg skill, dribbling move, passz variáció, indítás variáció, ki tudja ezt mind ????
A guru:
De bárki ír nekem segítő jellegűt azért hálás vagyok, mert utánajárok, tapasztalok és kiveszem belőle ami nekem hasznos
-
miro.
senior tag
Ha egy elite dives játékos játszik egy div 4-es ellen, akkor persze hogy egy gold teammel is el fogja verni, nem ebből kell kiindulni. Viszont hozzád hasonló tudású játékosok ellen nagyon sok múlik azon, hogy kinek van jobban összerakva a csapata.
Nyilván, az sokkal többet számit, hogy jó játéktudásod legyen, de ha egy retek csapatod van össze vissza használhatatlan playstylokkal, akkor egy idő után plafonba ütközöl abban is, hogy mennyire tudsz jól játszani.
Aki csak azt nézi, hogy a való életben a saját kedvenceivel játszon, annak meg hajrá, jó szórakozást, semmi probléma nincsen azzal se (mondjuk a mostani evo rendszerrel gyakorlatilag bronz liga 3-as lapokból is metat lehet összerakni).Dehogy kell elit jatekosnak lenni,hagyjal mar..
Placebo az egesz,te azt gondolod szamit hogy 85 vagy 89 a futas,kozben szart nem er.Ha neki van dijk kell,meg azok akiket szeret es fun jatszani,semmivel nem lesz feljebb vagy lejjebb,vagy a wlben esetleg az SB-ben nem fog kevesebbet nyerni.
-
Digestive
veterán

Én abban reménykedek nagyon, hogy berakják újra a 82x20-at és/vagy az exchange sbcket.

75 db 88-90 lapom van csak a storage-ban. Végtelen mennyiségű upgradet tudnék csinálni, ha lenne exchange.
-
bubuska10
senior tag
-
Tajték
senior tag
Adok en is egy jo tanacsot.
Ugy rakd ossze a csapatod,ahogy neked tetszik.
Egy centivel nem leszel jobb azert,mert ott Pires lesz,meg tiki taka barmid lesz.
Ha jobb szeretnel lenni,nezz videokat cselekrol,trukkokrol ami segit.
Aki jobb nalad,arany csapattal fog teged elverni,aki nem,annal meg lehet 600 playstyle-os jatekos is.
Megköszönöm mindenkinek, ha bármilyen tanáccsal lát el.
Próbálom én is valahogy úgy összehozni, hogy jó is legyen meg azért fun is legyen benne, élvezzem a csapatot.
Engem biztos nem kényszerít rá a game arra amit én nem tartok "futball"-nak !
Inkább leszek egész végig a div 5-be, leszarom.Igazság van benne amit mondasz...
Próbáltam én IF Wirtz-et is , semmivel sem adott jobb passzokat a kezem alatt, én ennyit tudok...
De azért ha egy Valverde középpályán csicskának számít és VVD hátul akkor nincs miről beszélni...
Bezzeg a senkiházi Bombito jó mert 95 pace
meg is pusztulnék ha betenném!!!#2322A guru
Neked is teljesen igazad van, ez mind nézőpont kérdése
-
A guru
addikt
Adok en is egy jo tanacsot.
Ugy rakd ossze a csapatod,ahogy neked tetszik.
Egy centivel nem leszel jobb azert,mert ott Pires lesz,meg tiki taka barmid lesz.
Ha jobb szeretnel lenni,nezz videokat cselekrol,trukkokrol ami segit.
Aki jobb nalad,arany csapattal fog teged elverni,aki nem,annal meg lehet 600 playstyle-os jatekos is.
Ha egy elite dives játékos játszik egy div 4-es ellen, akkor persze hogy egy gold teammel is el fogja verni, nem ebből kell kiindulni. Viszont hozzád hasonló tudású játékosok ellen nagyon sok múlik azon, hogy kinek van jobban összerakva a csapata.
Nyilván, az sokkal többet számit, hogy jó játéktudásod legyen, de ha egy retek csapatod van össze vissza használhatatlan playstylokkal, akkor egy idő után plafonba ütközöl abban is, hogy mennyire tudsz jól játszani.
Aki csak azt nézi, hogy a való életben a saját kedvenceivel játszon, annak meg hajrá, jó szórakozást, semmi probléma nincsen azzal se (mondjuk a mostani evo rendszerrel gyakorlatilag bronz liga 3-as lapokból is metat lehet összerakni). -
toxicjew
addikt
Úgy tűnik hamarosan visszatér az icon swap.
-
Digestive
veterán
Adok en is egy jo tanacsot.
Ugy rakd ossze a csapatod,ahogy neked tetszik.
Egy centivel nem leszel jobb azert,mert ott Pires lesz,meg tiki taka barmid lesz.
Ha jobb szeretnel lenni,nezz videokat cselekrol,trukkokrol ami segit.
Aki jobb nalad,arany csapattal fog teged elverni,aki nem,annal meg lehet 600 playstyle-os jatekos is.
Nálam például Pires pusztulat volt. A majdnem 190 centijével nekem szélen baromi lomhának tűnt. Kb 5 meccset kapott.
-
miro.
senior tag
Adok en is egy jo tanacsot.
Ugy rakd ossze a csapatod,ahogy neked tetszik.
Egy centivel nem leszel jobb azert,mert ott Pires lesz,meg tiki taka barmid lesz.
Ha jobb szeretnel lenni,nezz videokat cselekrol,trukkokrol ami segit.
Aki jobb nalad,arany csapattal fog teged elverni,aki nem,annal meg lehet 600 playstyle-os jatekos is.
-
toxicjew
addikt
-
bubuska10
senior tag
Amúgy szerintetek az miért van, h még 2026-ban is csak 7 cserejátékosod lehet a kispadon? Már évek óta nem ez a szabály a valós fociban. Ennyire nehéz megírni? Vagy nagyobb előnybe kerülne az akinek több meta lapja van vagy miért?
-
bubuska10
senior tag
-
#62436096
törölt tag
-
EA's hit
addikt
-
EA's hit
addikt
-
Tajték
senior tag
A defet mindenképp rakd rendbe. Kounde meg Saliba legyen a 2 CB vagy Alaba az egyik helyett. Le Normand teljesen kuka, VVD max az első 2 hétben volt használható. Most objectiveből kiszedhető Dante, aki pár evo után top meta CB. LB-be egy IF Carrerast javaslok, be is tudnád jól építeni, ő az egyik legjobb LB idén. RB-be ha nincs más jó a Llorrente is a padodról.
Season passből 25-30as szinteken ott van Henrichs meg Bischof, baromi jó lap mindkettő és ingyenesek úgymond, ők nagyon sokat dobnának ezen a teamen.
Ha én raknám össze hátul így tenném:
IF Carreras - Dante - Kounde - Henrichs
CourtoisKP-ra esetleg előző seasonből nincs meg 89-es Barella? Ő még egy nagyon jó lap. Jobb oldali CM-be Bischofot mindenképp építsd be majd, ha ki tudod venni. Graven egy jó lap nekem is megvan, játszottam vele a másik kettő jómadár szerintem kuka. Ebből a merítésből Vidal-Graven-Bischof KP-val játszanék fixen.
A támadó sorban nagyon nem tudnak passzolni a játékosok, emiatt csomó utolsó passzod tippre pontatlan lehet. 89-es Pirest nagyon tudom ajánlani továbbra is, szuper lap. Budget függő nyilván, de 87-es Cruyff is nagyon jó. Minél több tiki taka+incisive legyen a támadókon, arra muszáj figyelni különben csak futni tudsz velük meg esetleg lőni.
Ja még plusz 1 javaslat, 89-es Beckham CM-be. Iszonyat jó lap, nálam sajnos már padra szorult, de ő is olcsó és támadó CM-ként szerintem az egyik legjobb lap. Minden passing PS és van finesse is meg egy technical bónusznak.
Köszönöm szépen, delután átnézem rendesen, hogy mit tudok ebből összehozni!
Fura egy fifa ez
-
A guru
addikt

Jelenleg így néz ki a csapatom.
November végén volt a black friday akkor vettem a PS-t FC26-al... azóta tolom.. Ezt sikerült összehozni.
A színes lapok szinte 1-2 kivétellel mind untread, a gold lapok mozdíthatóak és Totw Rice és Wild Marmoush, Thinder Graven is eladható
és van 550k coinom...
2 hónap ennyire futotta
2x vettem 10k ért pointotA defet mindenképp rakd rendbe. Kounde meg Saliba legyen a 2 CB vagy Alaba az egyik helyett. Le Normand teljesen kuka, VVD max az első 2 hétben volt használható. Most objectiveből kiszedhető Dante, aki pár evo után top meta CB. LB-be egy IF Carrerast javaslok, be is tudnád jól építeni, ő az egyik legjobb LB idén. RB-be ha nincs más jó a Llorrente is a padodról.
Season passből 25-30as szinteken ott van Henrichs meg Bischof, baromi jó lap mindkettő és ingyenesek úgymond, ők nagyon sokat dobnának ezen a teamen.
Ha én raknám össze hátul így tenném:
IF Carreras - Dante - Kounde - Henrichs
CourtoisKP-ra esetleg előző seasonből nincs meg 89-es Barella? Ő még egy nagyon jó lap. Jobb oldali CM-be Bischofot mindenképp építsd be majd, ha ki tudod venni. Graven egy jó lap nekem is megvan, játszottam vele a másik kettő jómadár szerintem kuka. Ebből a merítésből Vidal-Graven-Bischof KP-val játszanék fixen.
A támadó sorban nagyon nem tudnak passzolni a játékosok, emiatt csomó utolsó passzod tippre pontatlan lehet. 89-es Pirest nagyon tudom ajánlani továbbra is, szuper lap. Budget függő nyilván, de 87-es Cruyff is nagyon jó. Minél több tiki taka+incisive legyen a támadókon, arra muszáj figyelni különben csak futni tudsz velük meg esetleg lőni.
Ja még plusz 1 javaslat, 89-es Beckham CM-be. Iszonyat jó lap, nálam sajnos már padra szorult, de ő is olcsó és támadó CM-ként szerintem az egyik legjobb lap. Minden passing PS és van finesse is meg egy technical bónusznak.
-
gjoe
addikt
Hát én meg azt a viniciust, hogy rühellem. Mind a játékban és az életben is.
Már csak az hiányzik a játékból, hogy legyen színészkedés playstyle. Meccsenkent lehetne vele pár tizenegyest osszehozni. -
Tajték
senior tag
Ha fürge tökmagokat kell berakni CB-be , már teszem is fel marketplace-re ezt a PS.t is...
-
EA's hit
addikt
Hat nyilvan te erzed hogy neked mi megy jol, de szvsz VVd iden nagyon gyenge, lassu, darabos, egyszeruen nem jo lap. Nyilvan a spec lapjai az mas kerdes, de a sima goldot en akkor sem hasznalnam, ha fizetnenek erte.
-
Digestive
veterán
Ha éppen evokat pörgettek, akkor villámgyorsan lehet haladni. Ha sikerül gólt, gólpaszt adni mielőtt kimegy a labda, akkor a heti objektívekre is jó. Annyit kell figyelni, hogy ne menjen le 15 meccs így egymás után, mert akkor 24 órás bann.

-
Tajték
senior tag
Ezért szeretem középen Thunder Gravenberch-et is colos culáger
Time warp Casemiro lenne az igazi csak drága
Régen imádtam a gold lapját is... -
Tajték
senior tag
Miért?
Nekem Ő az egyik bástyám, nagyon sok mindent megakadályoz , kifejel, tisztáz...
A magassága hosszú lábai nagyon érzem a palit...Inkább pici Alaba-kat kéne berakni CB-be?
Kérdem csak mint tanácsot
-
EA's hit
addikt

Jelenleg így néz ki a csapatom.
November végén volt a black friday akkor vettem a PS-t FC26-al... azóta tolom.. Ezt sikerült összehozni.
A színes lapok szinte 1-2 kivétellel mind untread, a gold lapok mozdíthatóak és Totw Rice és Wild Marmoush, Thinder Graven is eladható
és van 550k coinom...
2 hónap ennyire futotta
2x vettem 10k ért pointotFu, azt a VVD-t tundesd el, ha jot akarsz magadnak
a padrol Saliba 100x jobb, de ha van egy kozepesnel jobb LB-d, akkor rakd be azt, Alaba meg cb. Vagy akar Kounde cb, Llorente rb. -
Tajték
senior tag

Jelenleg így néz ki a csapatom.
November végén volt a black friday akkor vettem a PS-t FC26-al... azóta tolom.. Ezt sikerült összehozni.
A színes lapok szinte 1-2 kivétellel mind untread, a gold lapok mozdíthatóak és Totw Rice és Wild Marmoush, Thinder Graven is eladható
és van 550k coinom...
2 hónap ennyire futotta
2x vettem 10k ért pointot -
Aguinaga
őstag
Ez a 82*10 is egy kibebaszott nagy scam, nemhogy promo, hanem még szaros if se jön...
Új hozzászólás Aktív témák
-
2400 - 2301
4500 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Milyen okostelefont vegyek?
- Egy igazi klasszikus, furcsán felújítva – R-Type Dimensions III teszt
- Pearl Abyss: átlépte a 6 milliós eladást a Crimson Desert
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Fotók, videók mobillal
- bitpork: Balcsis tali 2026
- BestBuy topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- EAFC 26
- További aktív témák...
- Készpénzre van szükséged? iPhone felvásárlás MA, azonnali fizetéssel! Törött is!
- Apple iPhone 13 128GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 13 128GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 16 256GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 15 128GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Dell Vostro 3425 6magos Ryzen 5 5625U 16GB RAM 512GB SSD
- 27% - Samsung 980 PRO 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 NVMe
- Apple Watch Ultra 2 49mm Titanium Case Zafír üveg Karcmentes 97% akkumulátorral
- szinteÚJ Lenovo ThinkPad L14 Gen5 Ultra 7 155U 16GB 1TB FHD+
- Apple iPhone 17 Pro 256GB Mélykék karcmentes 100% akku 41 ciklus
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest






sbc lesz.







LendvaiFeri1
