Hirdetés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Computex 2026: Kezünkben az Asus visszatérő androidos táblagépe
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Computex 2026: FSP gépházak professzionális és otthoni környezetbe
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Computex 2026: áradás a Noctuánál
- Hobby elektronika
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen széket vegyek?
- Nem kell még temetni: 2 éves órajelcsúcsot döntöttek meg Raptor Lake-kel
-
2300 - 2201
4447 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
A guru
addikt
19ben? El tornado beadás, Bolasie flick kapáslövés, felpöckölted a lasztit és kapásból hosszúba gól. Ráívelni a 2 szélsőhátvédre és az érkező colos csatárral gólt fejelni(Ibra Flashback nagyot ment emiatt +konkrétan CB-t használtak az emberek 6 chemen rb/lb-ben is.) Úgy nagyjából ennyi.
A legvállalhatóbb fifa számomra talán a 21 vagy 22 volt nem emlékszem már. Amikor a cselek nagy részét lehetett cancelezni. Azt a részt éltem.+ kapás timed finesse. Én bírtam a 19-et, legalább volt fun benne.
-
Tajték
senior tag
19ben? El tornado beadás, Bolasie flick kapáslövés, felpöckölted a lasztit és kapásból hosszúba gól. Ráívelni a 2 szélsőhátvédre és az érkező colos csatárral gólt fejelni(Ibra Flashback nagyot ment emiatt +konkrétan CB-t használtak az emberek 6 chemen rb/lb-ben is.) Úgy nagyjából ennyi.
A legvállalhatóbb fifa számomra talán a 21 vagy 22 volt nem emlékszem már. Amikor a cselek nagy részét lehetett cancelezni. Azt a részt éltem.Nahhh kihagytam a jót
Megjöttem a forgolódó, cselezős, impotens védők idejére...
SBC Sanchez eddig sarokba ülteti Wild Marmoust
Nem bántam meg, főleg, hogy a clubbol kijött. -
Nandinagy
addikt
Sztem minden évnek megvolt a betegágya
De eskü nem emlékszem a 19 -be mi volt a betegség?
Előtte volt valamikor a fejelés, Lewa, Cavani mindent befejelt
19 nél adtam el a PS4 Prot mert elegem lett a fifából, csak azzal játszottam, sdemmi más játék nem érdekelt, most sem...
Most meg a Fc26 miatt vettem PS5 Slimet
19ben? El tornado beadás, Bolasie flick kapáslövés, felpöckölted a lasztit és kapásból hosszúba gól. Ráívelni a 2 szélsőhátvédre és az érkező colos csatárral gólt fejelni(Ibra Flashback nagyot ment emiatt +konkrétan CB-t használtak az emberek 6 chemen rb/lb-ben is.) Úgy nagyjából ennyi.
A legvállalhatóbb fifa számomra talán a 21 vagy 22 volt nem emlékszem már. Amikor a cselek nagy részét lehetett cancelezni. Azt a részt éltem. -
Tajték
senior tag
Sztem minden évnek megvolt a betegágya
De eskü nem emlékszem a 19 -be mi volt a betegség?
Előtte volt valamikor a fejelés, Lewa, Cavani mindent befejelt
19 nél adtam el a PS4 Prot mert elegem lett a fifából, csak azzal játszottam, sdemmi más játék nem érdekelt, most sem...
Most meg a Fc26 miatt vettem PS5 Slimet
-
toxicjew
addikt
Akkor sikerült a történelem legbrokenebb fifaja után a talán 3. legrosszabbra (a tavalyi katasztrófa volt) visszatérni

-
Aguinaga
őstag
-
Tajték
senior tag
Mindenkinek rákéne jönnie, hogy mi az a játékstílus amit élvez és szeret játszani és ahhoz passzoló lapokat csinálnia. Haverom is beleesik abba a hibába, hogy ránéz egy lapra megtetszik neki valami aztán megveszi/kirakja és panaszkodik, hogy szar. Persze te viszonylag nem rég kezdted a fifát ha jól rémlik így érthető az útkeresés.
Alapvetően Vidal egy jó lap mert szinte mindene megvan ami kell egy kp-nak(tiki,inci,intercept). Nyilván ő egy cdm lap szóval kapu elé ne nagyon kerüljön oda de én tudom, hogy nem az én játékstílusom így ki sem rakom.
Sanchez-t bár nem próbáltam és ellenem sem jött még de én őt kizárólag szélen tudom elképzelni Mbappe szerepkörben ahol semmi más dolga nincs csak befutni a rálőtt labdákat és finesselni. Ha nem vagy kizárólag balos(
) és nem oda jönnek ki a ziccereid akkor valószínűleg "szenvedni" fogsz vele is.
Nagyjából ugyanaz a kártya mint Ronaldinho.Én tudom a stílusom , régen is ugyan ezt játszottam.
A felállással küszködtem egy ideig de rájöttem hogy nekem sem sem a 2 csatáros, sem a meta 4411, 442 RM-LM stb... nem jön be.
Eddig mindig kellett nekem az RW-LW de néha az is nehézkes volt. Sokszor nem találtam őket passzra, csak indítani.
Rátaláltam a 4321-re ST mellette 2 CAM , ott érzem hogy nincs távol se túl közel a 2 szélső, picit hátrébbról indulnak a védelemre indítás miatt és passzal is jobban megtalálhatóak, valahogy ezt jobban érzem
Pedig így nehezebb picit mert jó CAM aki szélső kvalításokkal rendelkezik kevés van... RW-LW rengeteg jó van. -
Tajték
senior tag
Mindenkinek rákéne jönnie, hogy mi az a játékstílus amit élvez és szeret játszani és ahhoz passzoló lapokat csinálnia. Haverom is beleesik abba a hibába, hogy ránéz egy lapra megtetszik neki valami aztán megveszi/kirakja és panaszkodik, hogy szar. Persze te viszonylag nem rég kezdted a fifát ha jól rémlik így érthető az útkeresés.
Alapvetően Vidal egy jó lap mert szinte mindene megvan ami kell egy kp-nak(tiki,inci,intercept). Nyilván ő egy cdm lap szóval kapu elé ne nagyon kerüljön oda de én tudom, hogy nem az én játékstílusom így ki sem rakom.
Sanchez-t bár nem próbáltam és ellenem sem jött még de én őt kizárólag szélen tudom elképzelni Mbappe szerepkörben ahol semmi más dolga nincs csak befutni a rálőtt labdákat és finesselni. Ha nem vagy kizárólag balos(
) és nem oda jönnek ki a ziccereid akkor valószínűleg "szenvedni" fogsz vele is.
Nagyjából ugyanaz a kártya mint Ronaldinho.Vidal cserének jó nálam... nagyon olcsón ki lehetett rakni a clubbomból.
Igen az Fc26 előtt a Fifa 19 nél hagytam abba, de akkor UT függő voltam
Azóta sok minden megváltozott...Most tesztelgetem Sanchezt , Wild Marmoush helyett, eddig jó, 4-3-2-1 CAM-ba
-
Nandinagy
addikt
Mindenkinek rákéne jönnie, hogy mi az a játékstílus amit élvez és szeret játszani és ahhoz passzoló lapokat csinálnia. Haverom is beleesik abba a hibába, hogy ránéz egy lapra megtetszik neki valami aztán megveszi/kirakja és panaszkodik, hogy szar. Persze te viszonylag nem rég kezdted a fifát ha jól rémlik így érthető az útkeresés.
Alapvetően Vidal egy jó lap mert szinte mindene megvan ami kell egy kp-nak(tiki,inci,intercept). Nyilván ő egy cdm lap szóval kapu elé ne nagyon kerüljön oda de én tudom, hogy nem az én játékstílusom így ki sem rakom.
Sanchez-t bár nem próbáltam és ellenem sem jött még de én őt kizárólag szélen tudom elképzelni Mbappe szerepkörben ahol semmi más dolga nincs csak befutni a rálőtt labdákat és finesselni. Ha nem vagy kizárólag balos(
) és nem oda jönnek ki a ziccereid akkor valószínűleg "szenvedni" fogsz vele is.
Nagyjából ugyanaz a kártya mint Ronaldinho. -
EA's hit
addikt
Pedig Vidal egy kurvajo lap
-
Aguinaga
őstag
Igen, sajnos Vidal nálam se jó, de legalább olcsó volt
Sanchest is kivettem, de még nem nagyon próbaltam ki -
Tajték
senior tag
Elég jól néz ki SBC Sanchez , CAM Shadow striker ++ , LW inside f. ++ , ST is jó,
playstylok sem rosszak...Mi a véleményetek?
Vidalt kivettem, nagy szar
stamina és amúgy is, Wild Macallister sokkal jobb... -
Tajték
senior tag
Akkor a pass gombbal rárohanást gép által nem is használjátok? ( én sem mert megszopat mindig)
-
raven84
senior tag
-
Tajték
senior tag
-
raven84
senior tag
Ha jön rátok az ellenfél 1v1 be szembe akkor R1 jokey-ztok manuál vagy a passz gombot nyomjátok hogy a gép magától rámenjen?
A tapasztalatom az hogy a passz gomb (ps-en X) az ilyen esetben (használható valamire? ) használhatatlan...inkább a manual R1 jockey...Valaki tudna egy fejmosást tartani ebből nekem?
Nem tudom min játszol/milyen beállításon, de dzsokizni LR + (R2) -vel kell.
-
Tajték
senior tag
Ha jön rátok az ellenfél 1v1 be szembe akkor R1 jokey-ztok manuál vagy a passz gombot nyomjátok hogy a gép magától rámenjen?
A tapasztalatom az hogy a passz gomb (ps-en X) az ilyen esetben (használható valamire? ) használhatatlan...inkább a manual R1 jockey...Valaki tudna egy fejmosást tartani ebből nekem?
-
Aguinaga
őstag
-
Gaborz1
senior tag
-
Aguinaga
őstag
Próbáljátok ki Haraslin Konferencialigás lapját, beteg állat..
-
raven84
senior tag
Érdekes lett ez a peccs, mindenki ugyan úgy aival védekezik és ugyan olyan op mint eddig.
-
kapeti07
senior tag
Nekem az még a bajom, hogy a TOTW-et sem nagyon adogatja. 10*82-t megcsinálom mindet és egybe sem ad, nem hogy promo-t még 84 felettit sem.
Gondolom a fizetős pakkok adnak azért valamit, mert az ellenfeleknél látok komoly lapokat.
1 hét mire kirakok egy Hero pakkot, az Icon-ra esélyem sincs. Vidalt is coinból raktam ki.
Agyrém.
-
Dzsoki92
senior tag
88x3 illetve 87x3 pack... legalja.. mindenből a minimum. Idén nagyon levannak huzva a packok...
-
Digestive
veterán
-
raven84
senior tag
-
EA's hit
addikt
-
Digestive
veterán
-
Tajték
senior tag
-
raven84
senior tag
-
Aguinaga
őstag
Fú, pár napja volt pont ez az érzésem: mintha mindenki korcsolyával közlekedett volna a pályán.
-
prannk
őstag
Toty loan lapokkal meddig lehet játszani?
-
Tajték
senior tag
Azt megmondja valaki, hogy mi értelme van 90 pace védőket csinálni?
Így is unreal a dribbling őrület, de hogy a CB-k is már 5 méterről beérik Best-et, Vini Jr-t ez már az okádék legmagasabb szintje?
Amúgy ez focis játék?
NHL korong szinten van már....
Jó lenne leszállni vissza a földre! -
Tajték
senior tag
Senki nem játszik 4-3-2-1 felállásban?
-
|AP|
veterán
-
Dzsoki92
senior tag
Team 2:

-
Kristof_94
Topikgazda
Kicsit furcsa, hogy Raphinha és Yamal nem támadó, szóval így hoztam össze.

-
EA's hit
addikt
-
Tajték
senior tag
Ez komoly?
6 napos loan csomagok? Inkább hagyták volna a francba az egészet...
-
Tajték
senior tag
A. Young -ot kiszedte valaki?
-
Aguinaga
őstag
-
gjoe
addikt
-
Aguinaga
őstag
-
Nandinagy
addikt
King sokkal jobb lap mint Lucio. A Playstyleok köröket vernek arra amit a brazil tud, ráadásul mivel 87 még evozni is tudod majd nemsokára. Igazából a facestatok is talán ugyanazok max 1 valami tér el.
-
Aguinaga
őstag
Próbálta valaki Ledley King lapját?
Megérheti kirakni, kéne egy jó védő, bár, ha jól tudom, jön hero Lucio is sbc-ben nem sokára. -
Mrguba
őstag
Rivalst es gauntletet nyomtam
MInden csapatban volt PINA vagy GULLIT
VAgy mindketto
Épp ezert se GULLITOT csinaltam hanem PELÉT
-
A guru
addikt
Srácok ez nem kreativitás hiánya, kicsit szerintem el vagytok tévedve ebben. Egyszerűen az emberek többsége nyerni szeret, azt élvezi, azért játszik. Ehhez nem a vudu formációk meg a szombathelyi utánpótlás játékosai fekszenek, ennyi.
Én a kreativitásom inkább kiélem a gameplayben, azt élvezem ha a játékban elérhető legjobb lapokkal játszom. Tegnap draftban kipróbáltam TT Schweinsteigert, hát használhatatlan rossz. Való életben imádtam, ettől még nem fogom magamra erőltetni és szenvedni vele in game.
-
EA's hit
addikt
-
Tajték
senior tag
Ez megy 10 éve
Ne erőltesd, legyen meg a fun factor magadnak!
-
toxicjew
addikt
Próbálgatni fogom. Elképesztő amúgy, hogy mennyire 0 kreativitás van ebben a communityben. Kb 10 meccset játszottam, egyetlen egy nem meta csapat jött szembe, egy cseh evo team. Az összes többiben ott volt pina btw.
-
Tajték
senior tag
Nekem nem egy ez a meta gyász 442, 4411, 451

433 vagy 343
most az új szerelem a 3-4.2-1
lehet hogy én vagyok vasklapos de próbáltam...amúgy meg ne kényszerítse rá egy játék az akaratát rám...
meta genyó
-
A guru
addikt
-
Tajték
senior tag
-
A guru
addikt
41212 szélest próbáld, ha sok támadóval szeretnél játszani, az még egész élhető és legalább ott a 4 védő.
-
Tajték
senior tag
-
toxicjew
addikt
Drogba miatt kerestem 2 csatáros felállást és olyat, amiben tudom az evozott lapjaimat használni. De gyanús, hogy el fogom engedni, mert csak magamat szopatom ezzel az anti meta felállás+csapattal. Mondjuk utóbbival nem tudok mit kezdeni sajnos

-
EA's hit
addikt
-
Tajték
senior tag
Az LM-RM úgy van beállítva hogy főként védekezik és csak kontráknál indul meg.
-
EA's hit
addikt
Oszinten nem ertem, hogy tudtok 3 vedovel jatszani. Ellenem barki jon 3 vedovel, 99%-ban megverem, pedig abszolut kozepes jatekos vagyok. Ha meglatom az ellenfel felallasaban a 3 vedot, maris orulok, mert szinte fix a gyozelem. Respect, hogy te megis tudsz 3 vedovel jatszani
-
toxicjew
addikt
-
Tajték
senior tag
-
toxicjew
addikt
-
Tajték
senior tag
-
EA's hit
addikt
Szinte full ugyanaz, mint az evozott Vidalom, az is 88-as. Az sbc lap def es fizikaban jobb, sok masban viszont az evo lapom, aki amugy is kezdo volt eddig. Nyilvan kiraktam az sbc-t, csak nehez lesz eldonteni, melyik lapjat erdemesebb hasznalni. De a dynamic image nagy plusz pont, egyelore mar csak azert is azt fogom berakni
-
toxicjew
addikt
Jó az új patch, a 3 védős felállásnak lehúzták a nadrágját és megerőszakolták. Szép munka.
-
Nandinagy
addikt
-
Tajték
senior tag
-
A guru
addikt
-
Aguinaga
őstag
Vidallal mi a stájsz? Elég olcsónak tűnik.
-
A guru
addikt
-
Tajték
senior tag
-
A guru
addikt
-
Tajték
senior tag
-
Nandinagy
addikt
-
Tajték
senior tag
Ma egy update fogadott, véletlen elnyomtam, mit kell tudni róla?
Elkezdtem olvasni , AI teamate stb... elnyomtam
-
Nandinagy
addikt
Engem az ilyen nyerj 3 meccset negyed-elő-döntő-s kupák sokkal jobban idegesítenek. Elbaszol 30 percet 2 meccsre azt ha leszopat a játék a döntőben kezdheted előlről általában a semmiért, mert max a győzelem ad valamit.
WW alatt ami volt ilyen kupa kétszer leszopatott az EA a gyönyörű fényeivel amivel nem láttam a pálya 3/4-t , 4 alkalommal meg szimplán kikaptam a döntőben utána meg nem voltam gép előtt 1.5 hétig
Elbasztam rá vagy 3-4 órát azt még csak kész sem lett. -
raven84
senior tag
Egyetértek, a legjobb újítás idén, játszom a fisifos alsóházas lapokkal és néha találni egész jókat.
-
A guru
addikt
Gauntlet nálam is a top 1, olyan jó kis teameket építgetek. Mondjuk én szerintem tényleg olyanok ellen játszom ott akik kikapcsolt monitorral tolják szóval minden tisztelettel kihívás nem nagyon van benne pláne mióta az objectiveket is rommá butították. De legalább a rewardok tényleg jók.
-
Nandinagy
addikt
Basszus, tényleg... Ez a mód a legnagyobb kicseszés. Simán lehetett volna ez is golden goal, vagy tavaly volt olyan, ahol 2 gólt kellett rúgni és vége volt...
Ez az egyetlen játékmód amit élvezettel játszom. 12 meccs egy hét alatt nem hiszem, hogy a világvége, főleg, hogy jobb rewardot ad mint a Rivals vagy az SB
A bronze meg a silver cup na az kicseszés. -
Kristof_94
Topikgazda
Végül lenyomtam 6 meccset, jött is 6 győzelem. Így már csak 6 meccset kell végig szenvedni.
Rivalst tegnap befejeztem, így már azzal sem kell foglalkozni. De muszáj a gauntlet, mert kellene a csomagok. Egyelőre nem sok van, inkább a pickek dominálnak. Remélem lesz még néhány csomag. -
Kristof_94
Topikgazda
-
Nandinagy
addikt
Erre a gauntlet módra van valami gyors megoldás, ha már csak a meccseket kell letolni? Mármint a kontroller kar kiakasztásán kívül... Öngólok és automatikus dnf?
Mivel gól kell szerintem az automata 3-0 nem megoldás rá

-
Kristof_94
Topikgazda
Erre a gauntlet módra van valami gyors megoldás, ha már csak a meccseket kell letolni? Mármint a kontroller kar kiakasztásán kívül... Öngólok és automatikus dnf?
-
Nandinagy
addikt
-
raven84
senior tag
Tegnap én is elkezdtem Gullitot, aztán majd lesz belőle valami. Eredetileg CDM-be szántam, de nincs védő PS-e, szóval lehet marad cam.
Kurva jó kártya, viszont playmakernek használd camben de leginkább cmben, védekezni sztem nem tud, igaz az enyém még mindig csak 75 defel futkorászik.
-
Nandinagy
addikt
Ginola kerülhetne 15 misibe is, akkor is egy rosszabb lap, mint az alap gold Pina.
Ebben a játékban minden a playstylokról szól. A csapatodra ránézve annyit látok, hogy passzolni senki nem tud a középpályán és a támadósorban, de legalább lőni se igazán.
Elöl:
Kötelező jellegű PS: Tiki taka, incisive, low driven, finesse
Erősen ajánlott PS: Rapid, quick step, technical, pinged pass
Nice to have: first touch, trickster, gamechangerHátul:
Kötelező jellegű PS: intercept, anticipate, jockey
Erősen ajánlott PS: block, bruiser, quick step
Nice to have: aerial fortress, pinged pass, long ball passEszerint építsetek csapatot és ezerszer eredményesebben fogtok játszani. Statokat semmi értelme nézni, nem számítanak.
Többek között én ezért nem nyitok másfél hónapja pakkokat, mert nincs olyan játékos aki kéne 1-2 kivétellel. Ikon pakkok szintén a top 1 pénzkidobás, mivel csak a sima ikonokat lehet nyitni szinte, akik közül senki nem férne be a csapatomba mivel hulladék playstyljaik vannak.
Egyébként egyetértek de minimális különbséget azért érzékelek ugyanolyan PS-nél szarabb statokkal. PL. a Pogbamnak van tikitaka de a passza csak 83 a short pass meg 86 és lényegesen szarabbul passzol egyérintőből mint mondjuk Abily akinek 91es a passza a short meg 94. Szóval a PS-ek a legfontosabbak de azért érdemes figyelni a statokra is.
Illetve ami kimaradt az KP-ra a relentless. Anélkül nagyon hamar kifulladnak a lapok. De egyébként tökéletesen leírtad a lényeget.
-
Aguinaga
őstag
Ginola kerülhetne 15 misibe is, akkor is egy rosszabb lap, mint az alap gold Pina.
Ebben a játékban minden a playstylokról szól. A csapatodra ránézve annyit látok, hogy passzolni senki nem tud a középpályán és a támadósorban, de legalább lőni se igazán.
Elöl:
Kötelező jellegű PS: Tiki taka, incisive, low driven, finesse
Erősen ajánlott PS: Rapid, quick step, technical, pinged pass
Nice to have: first touch, trickster, gamechangerHátul:
Kötelező jellegű PS: intercept, anticipate, jockey
Erősen ajánlott PS: block, bruiser, quick step
Nice to have: aerial fortress, pinged pass, long ball passEszerint építsetek csapatot és ezerszer eredményesebben fogtok játszani. Statokat semmi értelme nézni, nem számítanak.
Többek között én ezért nem nyitok másfél hónapja pakkokat, mert nincs olyan játékos aki kéne 1-2 kivétellel. Ikon pakkok szintén a top 1 pénzkidobás, mivel csak a sima ikonokat lehet nyitni szinte, akik közül senki nem férne be a csapatomba mivel hulladék playstyljaik vannak.
-
EA's hit
addikt
Teljesen igazad van, a játékosaimat illetően, nem éppen egy meta keret. Én úgy alakítom a csapatom, hogy a fun faktor és ne az eredményesség számítson. Próbálok olyan palyerekkel játszani akiket szerettem nézni élőben is.
A pack luchom is a béka segge alatt van, így is a csapat gerince SBC játékos. Az Evozással pedig túl sok idő megy el, nem tudok és nem akarok nevesincs játékosokat láncokban felhúzni. Átlagban napi fél/egy órát tudok játékra fordítani. Ebből ennyi tellett, de nekem ők abszolult megfelelnek DIV6-ra.Es te csinalod jol, ne is vidd el a csapatepitest abba a tulagyalos, fun nelkuli meta iranyba, mint a legtobben
-
kapeti07
senior tag
Ginola kerülhetne 15 misibe is, akkor is egy rosszabb lap, mint az alap gold Pina.
Ebben a játékban minden a playstylokról szól. A csapatodra ránézve annyit látok, hogy passzolni senki nem tud a középpályán és a támadósorban, de legalább lőni se igazán.
Elöl:
Kötelező jellegű PS: Tiki taka, incisive, low driven, finesse
Erősen ajánlott PS: Rapid, quick step, technical, pinged pass
Nice to have: first touch, trickster, gamechangerHátul:
Kötelező jellegű PS: intercept, anticipate, jockey
Erősen ajánlott PS: block, bruiser, quick step
Nice to have: aerial fortress, pinged pass, long ball passEszerint építsetek csapatot és ezerszer eredményesebben fogtok játszani. Statokat semmi értelme nézni, nem számítanak.
Többek között én ezért nem nyitok másfél hónapja pakkokat, mert nincs olyan játékos aki kéne 1-2 kivétellel. Ikon pakkok szintén a top 1 pénzkidobás, mivel csak a sima ikonokat lehet nyitni szinte, akik közül senki nem férne be a csapatomba mivel hulladék playstyljaik vannak.
Teljesen igazad van, a játékosaimat illetően, nem éppen egy meta keret. Én úgy alakítom a csapatom, hogy a fun faktor és ne az eredményesség számítson. Próbálok olyan palyerekkel játszani akiket szerettem nézni élőben is.
A pack luchom is a béka segge alatt van, így is a csapat gerince SBC játékos. Az Evozással pedig túl sok idő megy el, nem tudok és nem akarok nevesincs játékosokat láncokban felhúzni. Átlagban napi fél/egy órát tudok játékra fordítani. Ebből ennyi tellett, de nekem ők abszolult megfelelnek DIV6-ra. -
A guru
addikt
Na csak nem bírtam magammal és fel EVO-ztam a Gold Pin@ lapomat. Annyira fusztrált, hogy mindenki ezzel vagy valamelyik variánssal jön ellenem, hogy megadtam magam. Pedig a sima lapját próbáltam korábban és nem értettem mi olyan jó benne. Egy EVO-s Vicky Lopezem kenderbe verte ST/LW és más posztokon is.
Ezzel az Evo-valviszont már megértettem akik használják végre van sebessége a lapnak és így nagyon veszélyes. Vele sikerült DVI6-ba feljutnom a hétvégén DIV8-ból, így most már nyomhatom a WL-t is. Tegnap nyitottam Ginola base lapját és betettem a helyre. Úgy voltam vele, hogy csak egy 600 ezres lap na. Biztos előre lépés lesz. A WL-en tegnap az első 4 meccsemet simán veszítettem. Visszaraktam LM-be a kis barcás ördögöt és jött is 2 sima győzelem. Esküszöm már pszihológiai hadviselés, hogy ha látják nálam már idegesebb az ellenfél. Nagyon ellene voltam a lapnak de nem vagyok olyan jó játékos és sajnos használnom kell különben csak SB-zhetek egész évben.
Ilyen most a csapatom:
Ginola kerülhetne 15 misibe is, akkor is egy rosszabb lap, mint az alap gold Pina.
Ebben a játékban minden a playstylokról szól. A csapatodra ránézve annyit látok, hogy passzolni senki nem tud a középpályán és a támadósorban, de legalább lőni se igazán.
Elöl:
Kötelező jellegű PS: Tiki taka, incisive, low driven, finesse
Erősen ajánlott PS: Rapid, quick step, technical, pinged pass
Nice to have: first touch, trickster, gamechangerHátul:
Kötelező jellegű PS: intercept, anticipate, jockey
Erősen ajánlott PS: block, bruiser, quick step
Nice to have: aerial fortress, pinged pass, long ball passEszerint építsetek csapatot és ezerszer eredményesebben fogtok játszani. Statokat semmi értelme nézni, nem számítanak.
Többek között én ezért nem nyitok másfél hónapja pakkokat, mert nincs olyan játékos aki kéne 1-2 kivétellel. Ikon pakkok szintén a top 1 pénzkidobás, mivel csak a sima ikonokat lehet nyitni szinte, akik közül senki nem férne be a csapatomba mivel hulladék playstyljaik vannak.
-
Kristof_94
Topikgazda
-
Aguinaga
őstag
Tegnap én is elkezdtem Gullitot, aztán majd lesz belőle valami. Eredetileg CDM-be szántam, de nincs védő PS-e, szóval lehet marad cam.
Sőt, CDM posztja sincs.
-
Kristof_94
Topikgazda
Tegnap én is elkezdtem Gullitot, aztán majd lesz belőle valami. Eredetileg CDM-be szántam, de nincs védő PS-e, szóval lehet marad cam.
-
kapeti07
senior tag
Na csak nem bírtam magammal és fel EVO-ztam a Gold Pin@ lapomat. Annyira fusztrált, hogy mindenki ezzel vagy valamelyik variánssal jön ellenem, hogy megadtam magam. Pedig a sima lapját próbáltam korábban és nem értettem mi olyan jó benne. Egy EVO-s Vicky Lopezem kenderbe verte ST/LW és más posztokon is.
Ezzel az Evo-valviszont már megértettem akik használják végre van sebessége a lapnak és így nagyon veszélyes. Vele sikerült DVI6-ba feljutnom a hétvégén DIV8-ból, így most már nyomhatom a WL-t is. Tegnap nyitottam Ginola base lapját és betettem a helyre. Úgy voltam vele, hogy csak egy 600 ezres lap na. Biztos előre lépés lesz. A WL-en tegnap az első 4 meccsemet simán veszítettem. Visszaraktam LM-be a kis barcás ördögöt és jött is 2 sima győzelem. Esküszöm már pszihológiai hadviselés, hogy ha látják nálam már idegesebb az ellenfél. Nagyon ellene voltam a lapnak de nem vagyok olyan jó játékos és sajnos használnom kell különben csak SB-zhetek egész évben.
Ilyen most a csapatom:
-
raven84
senior tag
Ha már 7 ps van Gulliton és ebből egy sem defending kategória, akkor jól sejtem, hogy az attacking Freeze igazából tök felesleges? Vagy ilyenkor cseréli a többit?
Nem cseréli, felesleges.
-
Kristof_94
Topikgazda
Ha már 7 ps van Gulliton és ebből egy sem defending kategória, akkor jól sejtem, hogy az attacking Freeze igazából tök felesleges? Vagy ilyenkor cseréli a többit?
-
Digestive
veterán
Ha packokat szeretnék félre tenni, akkor én is csak a premium liga upgradet pörgetném addig az összes coinom ráfordításával.
Már több, mint 3000 packot rakott félre és ebben az a legjobb, hogy irgalmatlan mennyiségű gold lapja lesz a niytások után ami mehet az upgradekbe.
-
Tajték
senior tag
Statokat engedd el ebben a játékban nem érnek semmit, csak a playstylok számítanak szinte.
Attól függ mit szeretnél, ha egy lőtt passzt adsz az ST-nek, amiből egyből le akarsz fordulni vagy vinni tovább, akkor a first touch kell, mert azzal mint a mágnes ragad a labda a játékoshoz (de csak akkor ha lőtt passzt kap, sima passznál nem aktiválódik valamiért)
Ha egy érintésből akarsz tovább passzolni, akkor tiki taka vagy incisive, előbbi a sima passz utóbbi az indítás.
Alapvetően csak olyanokat játszass tamadóként, akiken ott a tiki taka, incisive plusz mellé egy futós PS quick step vagy a rapid, cselezésben egy technical vagy first touch és lehetőleg finesse+ vagy low driven+.
Uhhh ez elég korrekt érthető válasz volt, köszönöm szépen!
-
A guru
addikt
Statokat engedd el ebben a játékban nem érnek semmit, csak a playstylok számítanak szinte.
Attól függ mit szeretnél, ha egy lőtt passzt adsz az ST-nek, amiből egyből le akarsz fordulni vagy vinni tovább, akkor a first touch kell, mert azzal mint a mágnes ragad a labda a játékoshoz (de csak akkor ha lőtt passzt kap, sima passznál nem aktiválódik valamiért)
Ha egy érintésből akarsz tovább passzolni, akkor tiki taka vagy incisive, előbbi a sima passz utóbbi az indítás.
Alapvetően csak olyanokat játszass tamadóként, akiken ott a tiki taka, incisive plusz mellé egy futós PS quick step vagy a rapid, cselezésben egy technical vagy first touch és lehetőleg finesse+ vagy low driven+.
-
Tajték
senior tag
Srácok ahhoz hogy pl egy ST-t false9-be játszatok és ott nagyon számít az hogy egy érintésből, megkapja a labdát és első érintésből tudjon jól passzolni indítani, ahhoz melyik stat, playstyle stb... kell???
-
EA's hit
addikt
Akik ezeket a bronz meg silver kupakat kitalaltak, azok a pokol melyik elatkozott bugyrabol masztak elo?
Új hozzászólás Aktív témák
-
2300 - 2201
4447 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Windows 11
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Elektromos autók - motorok
- Fotók, videók mobillal
- Augusztusban jön a The Sinking City 2, már tölthető a steames demó
- További aktív témák...
- HGST Deskstar NAS 4TB HDD (100/100% kondíció) / SATA3 (6Gb/s) / 7200RPM / CMR // TÖBB DARAB!
- Megkímélt HP EliteBook 855 G7 Fémházas Strapabíró Laptop 15,6" -65% AMD Ryzen 3 PRO 4450U 16/256 FHD
- Retró számítógép hardver pakk egyben
- Szép! Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -50% i5-1135G7 16/256 +Toll
- Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art objektív
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5610, 100% AKKSI
- Vállalom FRP Lock os telefonok javítását ingyen kiszálással és akár helyszíni javittással
- BESZÁMÍTÁS! AMD Ryzen 9 3900X 12 mag 24 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- HP EliteBook 640 G11 Core Ultra 5 125U 16GB 512GB FHD 1 év gar
- 27% - MSI RX 6650 XT GAMING X 8GB GDDR6 Videokártya!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Megjöttem a forgolódó, cselezős, impotens védők idejére...

) és nem oda jönnek ki a ziccereid akkor valószínűleg "szenvedni" fogsz vele is.



épp evozgatom.

LendvaiFeri1

