Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz dudika10 #370 üzenetére

    Per pill tökéletesen működik W7x64 alatt. ASIO meg minden. Gitár is jól szól.

    re: (#371) neilszab
    A gitár miatt ne aggódj! Annak idején Én alaplapi hangkarival vetet mfel gitárt. Ha nem kell komoly hangminőség, meg nem akarsz demo számokat csinálni akkor az alaplapi is megteszi. Ha mindenképpen költeni szeretnél akkor az előbb említett ASUS kártyák kitűnőek lehetnek számodra. Annyit érdemes tudni, hogy ASIO4ALL driver kell, ahhoz, hogy ezekkel az egyéb hangkarikkal 10ms körüli késéssel tudj zenélni. Egy Realtek 655-ös karival küldtem, néha újra kellett indítani a vst prgit, meg sok volt vele a baj, de a mostani Realtek 889-el tökéletes, főleg W7 alól. Ezt a spec drivert innen leszedheted. Próbáld ki és ha kevés akkor jöhet valami más megoldás. A gitárt a vonalbemenetre elég rákötni egy nagy->kis jack átalakítóval azt jó napot. Sok sikert hozzá!
    Amúgy az EAX nem létszükséglet a mai játékokhoz, az EQ szintén felesleges a hangerővel nincsenek gondok. Cserébe a fülest külön jól erősíti és kristály tiszta a hangja. De nem akarlak rábeszélni, szerintem találd ki mi a fontosabb! Ja és valami filléres mono mikrofont lazán ráköthetsz és úgy a skype is menni fog.

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák