Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz MiB #96 üzenetére

    hogy mire alapozom? nagyreszt a tapasztalatomra :D
    de hogy objektivebb legyek:

    1) erintokepernyo - anno feltetel volt, hogy mindenkepp touchscreenes legyen, nagysagrendekkel kenyelmesebb akar a lapozas is, de pl. a szovegkijeloles, altalanos kezeles ezerszer, osszehasonlitva a negyiranyu ide-oda kattogtatasnal
    raadasul meg a szoveg begepelese is gyorsabb egy jo touchscreenen, mint a kemeny billentyuzeten :)

    2) Android - mivel aNookon Android van, igy azt raksz ra amit akarsz. ez jelenti egyreszt az olvasoprogram tetszoleges lecsereleset (ma dontottem el, hogy az egyebkent jofajta gyari olvasoprogram helyett atterek teljesen a CoolReaderre), masreszt barmilyen appot felrakhatsz ra ami tetszik (pl. komplett Wikipedia offline-ban a gepen lehet,wifi-n keresztuli kepregenyolvaso, sakk es egyeb jatekok, stb), de en pl. mar csak a poen miatt is feltettem ra a Kindle appot is :DDD

    3) szerintem a csinos, letisztult design es kisebb meret miatt a kinezete is ezerszer veri a masik kettot, de ez eleg szubjektiv :)

    4) a Kindle-be meg memoriakartya sem megy, szoval a gyari, nagyon szuk korlatok koze vagy szoritva

    a 6"-os kijelzohoz meg a 600x800 felbontas teljesen jo, annal nagyobb nem hoz tul nagy pluszt

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák