Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz Dhampir #3026 üzenetére

    Az angol nyelvnek nem sok koze van az e-book olvasohoz, minden mas eszkoznel is jellemzo hogy angolul kommunikal, a parmillio altal beszelt magyar meg mindig nem vilagnyelv. Ez egyebkent szerintem egyaltalan nem problema, sot: azokban az orszagokban ahol mar gyerekkorban is talalkoznak angollal (peldaul a kevesebb szinkronizalt film, stb miatt), lenyegeben mindenki beszeli (pl. Hollandia, Svedorszag, stb), mig Magyarorszagon megvan az a hulye mania hogy ami nem magyarul ir/beszel azt eszre sem erdemes venni - emiatt aztan szinte senki nem is beszel idegen nyelveket, ha nincs konkretan rakenyszeritve :(

    de ha feltetlenul magyarul akarod latni azt a nehany menupontot, akkor rootolas utan rakhatsz fel olyan olvasoprogramot ami tud magyarul

    Amíg nem rootolunk, addig nem mi vagyunk egy eszköz egyenrangú gazdái, hanem a gyártó, aki saját szolgáltatásaihoz köti és degradálja a vásárló igényeit.
    mar megbocsass, de ez hatalmas butasag
    egyreszt semmilyen modon nem vagy a gyartohoz "kotve", en is olvastam a rootolatlan olvason magyar e-book aruhazbol vasarolt, es "mashonnan beszerzett" konyvet is, annyi az osszes dolgod hogy felmasolod ra es kesz
    degradalasrol meg vegkepp nincs szo, o ad egy feluletet amivel az eszkozt a celjanak megfeleloen (konyvolvasasra) teljesen jol lehet hasznalni. nem is ertem mit varsz meg, tegyek ra gyarilag a keszulekre a vilag osszes appjat? :F

    egyszerre tobb papirkonyv hasznalata nyilvan egyszerubb mint egyetlen olvason megnyitogatni oket, de nem is ertem hogy honnan jon ez az osszehasonlitas, annyira nonszensz... :U

Új hozzászólás Aktív témák