Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbi1984

    csendes tag

    sziasztok,
    segítséget szeretnék kérni. Már régóta gondolkodom egy e-book olvasó beszerzésén, eddig a kinle-nook páros vezetett (6"), de (i) kindle kevés formátumot eszik meg, (ii) nook garija nem tudom megy-e itthon (nálam a garancia számít).

    Viszont most e most kiértesített a t-home erről (nem reklámozni akarom őket):
    [link]

    Amire kellene az csak és kizárólag olvasás (semmi net), mobilitás fontos. Látom hogy az általa kezelt formátumok nskálája nem túl széles, de pdf-et, rtf-et és epubot kezel, így nekem elég (pdf-jeim és rtf-jeim vannak, ezeket bármikor epubbá tehetem). Tárhelye kicsi, de használható, ráfér kb 50-100 könyv, ennyi nekem elég egyszerre ha nálam van. Ára elég korrekt, és biztos garis. Illetve van hozzá 300db könyv is pluszban.
    Viszont csak 5" (ez nem tudom mennyit számít, próbáltam lerajzoilni és videókat néztem róla, képeken nem annyira vészesen kicsi), ileltve a sonyt sem ismerem e-bookból.

    Szerintetek alap olvasási igényekre megfelelne a gép? Vagy jobban járok ha rendelek ebayről/amazonról egy 6"-os olvasót? P

    Illetve szülőknek alkamas egy lehetne? Szemük jó, imádnak olvasni, bár náluk még neccesebbnek gondolom a kis képernyőt?

    Köszönöm előre is ha segítetek

Új hozzászólás Aktív témák