Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mozzer14

    csendes tag

    válasz mozzer14 #2020 üzenetére

    Na szóval akkor a Prestigio 3464B-ről. Van egy Kindle 3-asom is. Azzal összehasonlítva: ez vékonyabb, kb hasonló minőségű a kijelző, egy kicsit mintha lassabban váltana lapozáskor oldalt, de nem zavaró. Zenét ezzel is lehet hallgatni, normálisabban mint a Kindle-vel, de 2,5-es jack csatlakozós, szóval kell egy konverter 1-2 száz forintért. Micro SD-vel bővíthatő a Kindle nem. A gombja kevésbé érzékenyek, mint a Kindle-nek, de hamar meg lehet szokni, hogy mennyire kell megnyomni. Ami még tetszik, hogy a könytár struktúra szerinti rendezést kapásból megtartja, szóval nem kell hülyéskedni a rendezéskor, ugyanazt látod, mint amilyen elrendezésbe bepakoltad. Az akksi az a szokásos e-ink, szóval nem fogod lemeríteni 2 nap alatt ;) Nekem bejött ennyiért. Mivel a firmware-t rögtön frissítettem, nem tudom az eredeti mennyivel volt butább. Talán javítások lehetnek, mert pl olvastam, hogy volt akinek baja volt az epub formátum kezeléssel. Nekem eddig nem volt ilyen zűröm. Epub, Mobi, TXT, HTML ment. PDF is ment, de azt ugye néha rosszul tördeli, de ez nem ennek a típusnak a hibája. Wifi nincs benne, csak USB-n tudod pakolászni a könyvekkel. (A Kindle-ben van WIFI, és a Wayteq-ben is.) Betűméret állítható, lap elforgatható fekvőre. Olvasni jó rajta.

Új hozzászólás Aktív témák