Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    Sziasztok!
    Ma lettem tulajdonosa egy PocketBook Touch HD 2-nek. Még teljesen új vagyok a témában és most ismerkedünk egymással. Szeretnék rá vigyázni és próbálnék hozzá tokot vásárolni. Lehetőleg olyant, ami tudja a gyári feature-t, vagyis érzékeli a borító nyitását-zárását. Tudna valaki segíteni, hogy milyen tokok jöhetnek szóba? Gyárit csak az Alzánál kaphatnék és másokkal összevetve ezt az árat picit magasnak találom. A válaszotokat, segítséget előre is köszönöm!
    Olyan könyvolvasót kerestem, ami egy ideig megfelelő minőségű lesz (e-ink carta), magas felbontással. Számított még, hogy minél szélesebb legyen a formátum támogatása is. Vajon jól választottam hosszú távra?
    Egyébként kézben tartva nagyon kellemes és légies kis jószág. Telefonhoz és tablethez szokott szememnek kicsit lassúcska, de nyilván ennek a technológiának még vannak korlátai. Jó dolognak tűnik a hangoskönyv funkció, vannak könyvek amik ebben a formátumban nagyon is tetszenek, mint például a Robinson Crusoe.

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák