Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    Na, mar el is adtam. 20-ert ment el, pedig azert irtam csak a beszerzesi a'rna'l tobbet, hogy ha alkudnak akkor is felette maradjak. Mondjuk lehet, hogy tul alacsonyra raktam, mert 48 oran belul 5 megkeresesem volt ra, tobb surgeto, de addigra az elsonek odaigertem.
    En meg asszem gyujtogetek egy hasznalt sony prs-950-re. A 9 inchesek irrealisan dragak nekem es tul nagyok is, a 6 inches meg hogy olvastam egy-ket konyvet rajottem, hogy nem a felbontasaban kicsi (pedig to:k jo a Thalia uj readere, glowlight-os, 6" 1024x768 es 130 eur, de mar most karacsony elott lenne postaval egyutt 120-ert is uj, csak nem kozvetlen a forgalmazotol, ez karacsony utan vszinu esni is fog); szoval hogy ez muszakilag jonak nez ki, de en a legtobb szoveget nem azert nagyitottam, hogy a betuk ne legyenek szorosek, hanem azert, mert zavart hogy kicsik. De egy bizonyos szint utan meg csunya a tordeles, rovid a sor, azt meg azert kenyelmetlenebb olvasni. Ezert remelnem, hogy a prs950 elforditva mar kelloen szeles, na bumm, tobbszor kell lapozni (amugy az oyo-t is megprobaltam elforditani, de ott meg ugy mar hulyen jott ki a fizikai lapozogomb, ami nekem jobban bejon, mint a kepernyo tapicskolasa - foleg hogy ez ugye nem a mobilon megszokott, konnyeden erintve mukodo kapacitiv, itt kicsit ott kell tartani az ujjat).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák