Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    Tisztelettem

    Sikerült szereznem jó áron plex cd- dvd (cd 40 ft/db) (dvd 50-80 ft/db)
    Be is spájzoltam belőlük 400 db (bár a dvd-ket valszeg soha nem írom ki mert olyan jól mutat a polcon becsomizva)

    Cdket írtam már ki és tökélyek szóval nem gagyik mint egy két kollega már belefutott ebbe ahogy olvastam.....

    Van a tdknak arany írás felületű dvd-je hol lehet ilyet kapni illetve szerezni?

    Még egy kérdés vegyek e a 2 pio 112 írom mellé 1 nec írót (vagy ugya úgy hangosan (porszívó effekt) olvas mint a régebbi 3520 3540 sorozat?

    Írásminősége tudom hogy jó csak megéri e vagy hagyjam a fenébe...

    S egy ajánlás mostanában is olvastam itt a forúmon hogy ne vegyetek gagyi olcsó lemezeket (és ide soroljátok a ridisc lemezeket is)

    Idáig több mint 800 ilyen tipusú lemezt írtam ki divx-kkel és a mai napig semmi baja
    Új Lg írokkal ne is próbálkozzatok tapasztalat nem egy gépen rontja
    Ajánlott írok (pio/plex) nec is rontja sok helyen,én szmély szerint pio 109.110.111.112 vel írtam ki 6 X sebesség mellett a mai napig olvasható és 50 db hengerben tárolva.

    Ezt csak azért írtam le mert sokan lehurogjátok e típust pedig ha adott minden feltétel akkor sokáig jól olvasható a lemez

    Amúgy tdk,verbát,maxell, traxdatát is használok gond nélkül.

    UI: ha a ridisc lemez hibás akkor már azt az elején kiköpi az író mind a plex mind a pio dvd+-rw. (made in china) szitázásúaknál állt fenn ez a probléma (50 packból 5-6 volt a hibás amit az elején kidobott az író)

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák