Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsirigó7

    senior tag

    válasz bajvan2 #4458 üzenetére

    Hát igen a CMC MAG AM3 nem egy híres mid.
    Ráadásul LG-vel írva. :)
    Nekem volt ilyen mid-es lemezem,és csak 4x-es sebességen tudtam bármilyen íróval is elfogadható szinten megírni.
    Amint magasabb sebességen pörköltem, a tesztjénél volt egy két magasabb PIE PIF csomó vagy tüske.


    Ez Samsung SH-S223F-el volt, 6x-os sebességen pörkölve.
    Láthatod hogy ezen a teszten is van egy PIF 8-as tüske. Ami a lemez írása után még éppen lejátszható. De az évek során ez nagyobbodhat. A lemez várható élettartalmához ez nem sok jót ígér.
    De PIE-PIF hibából nagyon soknak kell keletkeznie, hogy azt még csak azonosítani se tudja egy DVD meghajtó.
    A te kérdésedre a válasz.Hogy mért váltak beolvashatatlanná azok a DVD-k?
    Azokon a lemezeken olvashatatlanná vált, az a média azonosító rész.Ami alapján a meghajtó-k felismeri-k a lemez mid-jét is. És azt, hogy -R +R vagy DVD ROM lemezről van e szó.
    Ezért mikor betettél egy ilyen lemezt, mindegy lett volna ha egy átlátszó korongot raktál volna bele. Mert azon sincsen semmiféle azonosító. :D
    Az hogy mért csak 37 lemez, járt így? Az nem rejtély, valószínűleg kifogtál két 25-ös tégely gyárilag hibás lemezt. A többit vagy odaadtad valakinek, vagy meglesz az a tárolási rendszeredben valahol.

    Más, mivel a Samsungodon még a gyári firmware van, nem ártana frissíteni erre [ SH-S223C_SB05]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák