Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz IP1954 #7366 üzenetére

    Hát, ebbe a problémába már nem először ütközöm, hogy egy személyben legyen hálózati médiajátszó (pláne kép és hang egyszerre), legyen jó (elfogadható) minőségű korongos lejátszó és nem utolsó sorban egy egész jó DAC is legyen benne (ez utóbbi már nem is lenne akkora probléma, ha nincs). Az Oppo 105D nagyon jó volt mind a háromra, de Dune nagyon odavert neki használat kényelemben. Azon vettem észre maga, ha csak úgy hallgasson, nézzen valamit az ember, akkor nem az Oppót kapcsolom be.
    Nekem Panasonic tévém van HDR-rel, a DTS-t természetesen nem tudja (bár ez engem nem érdekel, legfeljebb sztereóban hallgatok, nézek mindent). Kicsit nekem ez a Pana tévé is olyan mint a Dune. Biztos, hogy nem a legjobb, de nagyon kedvelem. Vannak korlátai, de olyan erényei is, amikről nehéz lemondani (a párom LG tévéjét ki nem állhatom).

    Igen, ebből már most biztos, hogy két készülék lesz: egy általános hálózati médiajátszó, a lehető legtöbb tudással (a lehető legolcsóbban), és egy minőségi korongos, ám de NAS-ról is etethető lejátszó (hát itt nem fogom olcsón megúszni). Mindez egy mostani értékén egy ősrégi 30-40 ezer forintos Dune helyett...

Új hozzászólás Aktív témák