Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Technoman

    őstag

    válasz Gijon #1147 üzenetére

    Ma reggel megpróbáltam az általatok mondott ötletet
    Megfogtam az "Álmosvölgy legendája" mappámat és kicsit átszerkesztettem, így: beletettem az egészet egy mappába ömlesztve (1 és a 2. évadot is, nem külön, ahogy előzőleg volt) elneveztem a fő mappát "Álmosvölgy legendája címmel. Az epizódok, melyek mindegyike nálam külön - külön mappában vannak, elneveztem nfsu17 által javasolt címre, azaz Álmosvölgy legendája S01E01-re, Álmosvölgy legendája S01E02-re és így tovább.... egészen a most futó Álmosvölgy legendája S02E016-ig bezárólag.
    Utána fogtam és bementem a yaDID prog mappa beállításokra, ott hozzáadtam a fenti Álmosvölgy legendája fómappát (sőt, a próba vinyómon a pontosság kedvéért még csináltam egy SOROZATOK fő-főmappát a többi filmjeim mellé és abban próbálgattam ez az egészet, hogy nehogy összekavarodjanak megint a dolgok) Természetesen kiválasztottam a TV SOROZATOKAT a legördülő menübe, majd ok.
    A prog elkezdte a beállított mappát szkennelni, majd a végén kidobta az egész mappát (természetesen a főoldalon is beállítottam a TV SOROZATOKAT, máskülönben nem is látnám ugye a mappát s annak tartalmát)
    Ezek után megjelent az általam beállított mappa, de nem maga az "Álmosvölgy legendája" főmappa, hanem a mappán belül mindegyik rész külön-külön (!) :O :O :O :O :O :O

    :( Nem tudom mit/hol ronthattam el. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák