Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz IP1954 #7308 üzenetére

    Továbbra is félreértés van (ezt nem bántásból írom): Nincs sebességcsökkenés. A tesztfájl olvasási sebessége volt 6,1 MB/s, gondolom azért, mert annyira volt szüksége. Egy CD legfeljebb 1,4 MB/s olvasási sebességet igényel (csúcsban, átlagban olyan 800-900 mbit/s-ot), és ennyit is mérek, ha a fájlra ráálllok és egy tesztet csinálok. Egy DVD-Audiónak 24 bit/96kHz-en legfeljebb 4,8 MB/s kell. Az a Blu-ray, ami épp most megy (ezt ugye nem lehet tesztelni a Dune-el) menet közben nagyon ritkán megy 40 mbit/s fölé.

    A kábelekkel lehetnek gondok, mert évek óta ezeket használom (CAT5e), de pont azért, mert eddig is őket használtam, nem hinném, hogy egyik napról a másikra oxidálódtak el. (amúgy a Dune-t az elmúlt hétvégén kb 5 különböző kábellel is próbáltam.

    Mint írtam, a Dune-ra a NAS-ról tudok másolni a 100 mbit/s-hoz közeli sebességgel, de ezt újra fogom ellenőrizni. Jelentkezem ezzel kapcsolatban. Addig is köszi! :R
    Szerk:
    Köszönöm a linket: ebből nekem az jön, hogy egy FHD filmhez, vagy Blu-Ry-hez elég az 50-60 mbit/s.
    Kipróbálom ezt a Medúza-fájlt...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák