Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz Lacielvtárs #4411 üzenetére

    ...a Popi szerintem nem csak nálad volt hajlamos fagyni...ami attól több fagyást generált, az a Pioneer BDP-LX55 (vagy BDP-450)... :D

    Én a Dune-t azért is szerettem meg (többek között), mert lényegében mindent nagyon nagy toleranciával viselt. Ahogy írtam, simán rádughattam akár három HDD-t is USB-n. Nem volt problémája az akkor még rosszul beállított NAS-ommal (és úgy is jobb sebességeket hozott, mint a mostani Oppo), tolerálta, hogy NAS-ról(!!!), ide-oda kockázgatok egy majdnem 20 GB-os mkv-ban, emiatt sosem fagyott.
    Amit nem bírt, azt valszeg én csesztem el: az utolsó kb egy évében lényegében 0-24-ben ment nálam, mivel állandóan zenét hallgattam internetrádióról. Szerintem olyan 4-5 éves korában adta meg magát, és nem hiszem, hogy arra találták ki, hogy ezt a terhelést bírja a tápja... Az a Dune generáció szerintem egyfajta fogalom a stabilitás és a minőség dimenziójában, ahol a megfizethetőség is számít. A mostani Dune-ket nem ismerem, majd eldönti a következő pár év, hogy ők ezt tovább viszik-e...

Új hozzászólás Aktív témák