Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• blakey

nagyúr

válasz dgyuri0123 #4268 üzenetére

Az egyetlen képjavító ami szerintem a legjobban működött és a legjobb eredményt produkálta az az Imprex alacsony állásban, a VXP egyből kikapcsolásra került nálam, nagyon belenyúl minden képbe, zavaró. Szóval Sigma esetében a VXP nélküli kép nagyon jó de a deinterlacing nem az és Amlogickal összehasonlítva nincs képbeli különbség, egyikre sem lehet azt mondani, hogy az vagy ez jobb viszont Amlogic esetében a deinterlacing egy picit jobb. Szerintem ha folytatni akarjátok a dolgot akkor az általános topikban lehet folytatni és akár normál beszélgetés formájában, mert bár mindkettőtöknek igaza van, azért vannak dolgok amik nem feltétlenül úgy vannak, egyik részről meg kell érteni, hogy van aki nem ért bizonyos dolgokhoz, másik részről meg kéne érteni, hogy bizony vannak dolgok amiknek időt kell szánni. Nagyon szerettem a Duneimet (Base 3.0, HD Duo) de szerencsére pl. a Minix tudásban, minőségben nem gyengébb.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ: Apple TV 4K (2017) - https://tinyurl.com/8ym3mm9m *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés