Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keksz

    senior tag

    helló!

    van egy Dune Prime 3.0-m, ezer éve, újként vettem.
    Eddig ment frankón, de egyik napról a másikra azt csinálja hogy a Loading, 1-2-3 után ahogy HDMI-re kiküldi a képet kattog/recseg egyet és ÚJRAINDUL, és ezt küldi folyamatosan.
    Ha direktben kötöm a tévére, ha az erősítőn keresztül -ahogy eddig is- van, mindig újraindul
    Másik HDMI kábel sem oldja meg
    Másik tápkábel sem
    Ahogy leveszem a HDMI kábelről, a Loading, 1-2-3 után kiírja hogy "SOURCE", ha a távírányítóval megyek jobbra-balra, akkor váltja is a főmenüben a dolgokat.
    Ha áramtalanítom az egész rendszert, visszakapja a HDMI-t, ahogy tölt, újból újraindul. Ekkor mindig kattog/recseg egy nagyot.

    Vmikor nyáron sikerült ebből a loop-ból kilendítenem (már nem nagyon emlékszem hogy hogyan), akkor felraktam a legújabb FW-t is, de csak ideig óráig oldotta meg a dolgot, mert mikor elmentünk otthonról pár hétre ÉS mindent áramtalanítottam, akkor utána mikor visszajöttünk már megint nem működött.
    Sajnos azóta is ebben a státuszban van.
    Ha éppen nem indul újra, akkor pedig főleg fekete a képe a TÉVÉN, és néha 1-1 másodpercre bevillan a képe.
    Néha mintha azt írná ki hogy unsupported input(?)

    Eddig ebben a setup-ban működött.

    Kapott vmi túlveszültséget? vagy egyszer elszállt áram alatt? Filmnézés közben ilyen nem volt, amire emlékeznék.

    Ötlet?
    Vagy kuka?
    Igazából már alig használtam, csak BLURAY-re
    Másik media playeren nézek minden mást.

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák