Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tizedes1

    aktív tag

    Sziasztok.
    Első gondom, hogy 2.5"-os vinyót akartam az előbb beletenni a Dune prime 3.0-ba, de az a kis lemez hiányzik,csak az a 4 csavart befogadó támasztó láb van a jobb alsó sarokban, az usb-s panel körül.
    Itt most akkor mit csináljak ? ( szilvásgombócot, mert azt szeretem ! :) )

    Másik gondom, hogy már évek óta szívok azzal, hogy nem hajlandó a DUNE lejátszani a filmeket, ha a laptopomra kötöm rá a külső hdd-ket.
    Egy bizonyos bitráta felett vége van, de van úgy, hogy 6 perc után kezd el bufferolni ! - majd két perc után megint megy 4-6 percig és ez jgy menne, ha hagynám.
    Az már csak hab a tortán, hogy az esata nem akarja az igazat - szerintem a külső rack az oka, de lehet, hogy inkább kivezetem az alaplapról a sata csatit és a tápról egy elosztást és hadd szóljon...
    Aham, megvan, lehet, hogy csak most vettem észre, hogyha egy 2.5"-os HDD-t beteszek, nem tudom hova kötni ???
    [link]
    Mert akkor szépen benyaltam, hogy nem lehet bővíteni :((( csak pendrive-val :((

    SZóval akkor az utóbbi a probléma: win7, dune-n legujabb firmware, smb hálózati csatlakozás.... (n-es)wifin megy a hálóra a laptop....
    Miért nem elég neki a sávszélessség, a wifi jelerőssége, sávszéle?
    2 méterre vagyok a wifitől, ez nem lehet a gond...

    Bármilyen segítséget szívesen fogadok.

    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák