Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    Valaki lenne olyan kedves, hogy megnézné, hogy pl. a legfrissebb sw-el rendelkező gépen vissza lehet-e tenni korábbi verziójú sw-t? És ha igen, miket?
    Volt már olyan korábban, hogy X-ről frissítettem Y-ra és utána nem engedte már X-et feltenni, mert közölte, hogy az már régebbi. Pendrive-ról sem és a frissítési menüpont alatt valóban nem mutatta az Y-nál régebbi sw-eket, pl az X-et.
    Nekem most egy 2013-as sw van fent és mutat is rengeteg új sw-t, a legújabbat is.
    Tehát nekem most van miből választani. Akár 2014-es, akár 2015-ös is mehetne.
    DE ha felteszem pl. a legújabbat, akkor mutatni fogja-e utána akár csak az 1-el előtte lévőt? Vagy 2-vel?
    Szóval értitek mire akarok kérdezni?
    Nem egetrengető, ha nem frissítek, de lassan megfontolom.
    És volt már olyan - lehet csak egyéni bug -, hogy egy újabbra frissítettem, de utána az összes filmnél picit csúszott a hang. Majd mivel vissza már nem tudtam állni arra, ami jó volt, így kisebb fajta szívinfarktus lépett fel. De az volt a szerencsém, hogy volt még újabb sw, mivel egyesével haladtam előre és megjavult az egyiknél, szóval nem volt fontos már visszatérni X-re. De ha most is előfordulna ilyen, hogy Y-al nem jó, az X meg már nem megy fel, akkor... :(

Új hozzászólás Aktív témák