Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Technoman

    őstag

    válasz nfsu17 #2264 üzenetére

    (#2264) nfsu17 Egyértelmű, hogy erről szól, hisz a konkurencia már messze elhúzott a jó büdös 4K-ba (VTEN) hangban pedig ugyebár ott a Popi 4xx.
    Én továbbra is két márkát ismerek el, a Popi és amin fórumozunk, a többi nekem lófing.

    (#2268) kezo0 Lehet, hogy az általad említett HiMedia ehhez képest fillérek, de a Dune nálam már bizonyított (Ott a Support, A szerviz, Ja és a legfontosabb: Egyetlen egy egzotikus 10 bites japán anime kivételével mindent lejátszott (2-300 film) eddig) Egyszer vettem egy HiMedia-at (igaz, valami nagyon alsót) Na, nem is kell az a márka többé (azóta is az ágyam alatt van, ahová "bebattam")
    Amiben mindannyian egyet értünk, az a hihetetlen magas ára. Ahhoz képest, hogy a hasonló tudású VTEN 67.000 pénz.
    De várjuk meg a februárt, lehet hogy 303 árán érkezik. De én egy egészséges 80. környékén is eltudnám a magyar piacon elképzelni. Az már engemet is megmozgatna.
    Igazából annak örülök, hogy a sok károgó varjúnak nem lett igaza és a cég nem dobta a Playa vonalát.

Új hozzászólás Aktív témák