Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Palapo

    aktív tag

    Sziasztok!

    Olyan problémám van,hogy a médialejátszón (HD Dune Prime 3.0) másoltam egy külső winchesterről a másik külső winchesterre. Közben a másik szobában lévő médialejátszón lejátszottam a gyerekeknek egy rajzfilmet,a hálózaton keresztül ami a fent említett médialejátszóra csatlakoztatott egyik külső winchesteren van. Ment az egész jó pár órán keresztül. Aztán egyik pillanatról a másikra a gyerekek szobájában megállt a rajzfilm,megnéztem a nappaliban lévő médialejátszót,hogy mi van?! Ott a másolás leállt és a médialejátszó nem akarta érzékelni egyik külső winhestert sem. A hátsó és az oldalsó USB-n sem akart semmit érzékelni,még egy 8GB-os pendrive-t sem. Az optikai meghajtót sem érzékelte,a tálcát sem volt hajlandó kiadni. Csináltam pár teljes kikapcsolást,áramtalanítást és úgy bekapcsoltam,de a helyzet nem változott semmit. Csak a hálózati könyvtárat mutatta. Gondoltam frissítem a firmware-t. Viszont a frissítés indításakor kiírta,hogy nem lát rendszertárhelyet. Ezt is megcsináltam vagy 3x. Ugyanaz.
    A lejátszóról kihúztam minden kábelt,vezetéket. Leszereltem a burkolatot,belenéztem,hogy látok-e valamilyen rendellenességet. Semmi olyat nem láttam. Semmi nem púposodott meg,se égett meg vagy bármi más. Összeszereltem az egészet és újra bedugtam minden kábelt,vezetéket és bekapcsoltam. Ekkor már sajnos a menüig se jutott el. A kijelzőn megjelent a Dune,majd a Loading,aztán a számok,de csak 3-ig jutott el és újrakezdi.(4-ig kellene eljutnia és utána jönne be a menü) Ez ment vagy 5-6x. Itt adtam fel.
    Mi a véleményetek?
    Tudok bármit is csinálni mielőtt a szervizbe vinném?

    Ha kell egy kis izgalom,játék,sport,stratégia akkor ezt ki kell próbálnod: http://www.powerplaymanager.com/r735324

Új hozzászólás Aktív témák