Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zizidor

    senior tag

    válasz Igorovics #31 üzenetére

    Az én tapasztalataim meglepően jók. Jó ideje már az említett HTTPS Everywhere, Privacy Badger, uBlock Origin szentháromságot használtam mindenhol, ahol csak lehetett, még a céges gépeken is. Most a DDG mellett ezeket nem töröltem, csak kikapcsoltam, és az élmény szinte ugyanaz.

    A HTTPS-ről nehéz nyilatkozni, mivel rengeteg site átállt már sima http-ről. Viszont a közösségi appok elkezdtek irreleváns hirdetéseket tolni, és semmi közük a webes tevékenységemhez vagy a kereséseimhez. Privacy Badger ide vagy oda, korábban nem volt ritka, hogy mondjuk PC-n, árukeresőn néztem valamit, másnap mobilon instagram hirdetésekben találkoztam vele. Na most ez nincs, legalábbis pár hét használat után ez tűnt fel leginkább.

    Ezt kb. egy hete még megtoldottam azzal, hogy mindkét mobilon a DDG böngészőt állítottam be alapértelmezettnek. :))

    Ami viszont hiányzik, az a uBlock cookie warning szűrője. A gigatonnányi idegesítő, kötelezően felugró, totálisan értelmetlen figyelmeztetés miatt lehet hogy azt azért visszakapcsolom.

    Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

Új hozzászólás Aktív témák