Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sityupityu

    veterán

    Üdv!

    Kis segítségre lenne szükségem. Látom, hogy van egy társtopik is, remélem, hogy jó helyen teszem fel a kérdésem. Tervbe van éve egy dji mavic air beszerzése. Pár helyen olvastam, hogy a hozzá letölthető adroidos app sokszor használhatatlan az ios-el szemben. Kérdezném, hogy ez valóban így van? Mert ha igen, akkor a drónvétel máris kilőve. Bár már voltam ios-es, de most adroidosként csak a drón miatt nem fogok venni semmilyen iphone-t, még használtan sem. Tehát első körben az lenne a kérdésem, hogy aki használja vagy használta már a fent említett drónt androidos telefonnal annak mi a tapasztalata.
    A másik kérdésem, hogy honnan érdemes megvenni? Számtalan megbízható bolt található az árgépen minimális árbeli eltérésekkel és hasonló megbízhatósággal. Ezeket fürkészve vettem észre, hogy van maga a DJI | ARS Budapest (FlyMore Kft) is. Nem tudom, hogy talán ők lennének a hivatalos forgalmazó? Egyedül csak azt furcsállom, hogy csak négy ember véleményezte őket szemben a többi websopal amik akár több száz értékeléssel is rendelkeznek. Vélemény? Előre is köszönöm.

    --albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Új hozzászólás Aktív témák