Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpydeR3412

    aktív tag

    válasz AMDaZERG_1 #57945 üzenetére

    - Volt egy kefés gép, amit tesztre vittem. Az összes motor fordítva forgott, pedig jól voltak bekötve. Csatikba megcseréltem a polaritást, minden ok. Toltam neki egy közepes gázt losba és 3m magasan a fán kötött ki. Leesésnél meg elpattant egy mociforrasztás.
    - A Boss7-esről még repülés előtt, kapásból ugrott le az egyik táp csati.
    - BC whoop, az első felszállása utáni, első kövér gáz hatására lezuhant. Ott is a táp csati engedett el.
    - A Beta65-el végül kirepültem pár aksit (de ezt az fc-t már nem igazán preferálom a Silverware után). Aztán észrevettem, hogy az egyik motortengely gázadásra nagyon kiemelkedik...... nézegetem....nézegettem....hát alul meg ott figyel a kis félkörben a motor alja. :Y De sebaj! Átpakoltam egyet a BoldClash-ből, mindjárt sokkal jobb lett (egy ideje már ilyen lehetett).
    Aztán ugyanez a folyamat játszolódott le a proppellerek vészes fogyásának következtében is. És vegyül ez is adta meg a kegyelemdöfést az aznapi repülésemnek. Már ami a saját gépeimet illeti ( :R).

    Meg ki lett próbálva az a gép is, ami nálad jelet vesztett. Felém teljesen stabilan működött.
    A hiba nem az ön készülékében van! :DDD

Új hozzászólás Aktív témák