Hirdetés

Aktív témák

  • djtoomi

    addikt

    Na úgy gondoltam ideje megnyitni első blogomat...
    Na akkor kezdem magammal:
    14 éves Gödöllői srác vagyok aki unalmasan tengeti az életét nyáron biciklizéssel és gépezéssel töltve,télen meg ősszel meg tavasszal csak gépezéssel töltve.
    Lássuk a mai napom:
    Reggel felkelek de szar napom volt istenem...Leülök a gép elé folytatom nagyszerű vga-m árulását.Eddig semmi.Délbe kajálok folytatom délelőtt elkezdett Uaz 4x4 játékot és egyre jobban megy de nincs pénzem a kocsi meg gyenge.Na irány vissza PH!(délelőtt kb 10 percet Uaz-oztam addig folyamatosan PH!-ztam.)Délután a fél óra Uaz után leültem PH! elé pár emberkével dumáltam és úgy néz ki eddig sikeresen.Reményeim szerint vagy holnap vagy holnapután el kel a vga.
    Na mára ennyi.Majd jelentkezem.

    Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

  • djtoomi

    addikt

    Na a mai napom szarul telt.
    Délelőtt suli.Délbe akivel megbeszéltem hogy megveszi a VGA-t ott volt átvette de csak 20-at adott ide hogy kipróbálja majd és akkor fizeti a maradékot.A tápcsati természetesen ithon maradt szal holnap kétszer találkozunk.Voltam haveromnál vagy 2 órát szar volt mint mindig.Angolból 3 óra megint uncsi.Most meg nincs csak integrált VGA-m de jól el vagyok ezzel is és lehet nem VGA-t veszek hanem iPod-ot.

    Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

  • djtoomi

    addikt

    Na megint eltelt egy nap.Ismét dög unalmasan.Most az átlagosnál rosszabban és töprengtem egész nap hogy mit tegyek mmég mindig nem tom. :O :O Na felkeltem elment abba a kkhhhmmm iskolába és untam a búrámat mert ugy volt hogy aki a VGA-t megvette jön a tápcsatiért második szünetben mert elfelejtettem oda adni.De nem jött.Egy órakor odabattyogott és még nem fizetett.Megegyeztünk hogy fél 3-ra kimegy a városháza elé és ott találkozunk és fizet.Felhivom 14:35-kor hogy hol van.Mondja még fél óra.Ok mondom bemek szembe lévő net caféba.Oks felhivom 15:15-kor hogy hol van.Aszondja most nem tud ideérni de legkésőbb ma mindenképpen maximum 5 és 6 között Gödöllőn belül oda viszi a pénzt ahova akarom.Mondom oké.Felhivom 10 perce(6-kor)hogy hol van mi újság?Mondja hogy ma már nem lesz meg mert Pesten van de holnap 5. óra után odajön sulimhoz mert rendezni akarja a pénzt.Kiváncsi vagyok mit csinál mert nevét meg semmit nem tudok róla tel számon kivül.De mivel anyám rendőr ha a holnapi nap folyamán nem kapom meg a maradékot szólok neki hogy gyorsban tel.szám alapján kerestesse ki hogy hogy hivják és hogy hol lakik.Ha ezen a héten nem kapok zsét feljelentem.Már elegem van ebből.Tegnap megrendeltem itt boltban mert van valami végkiárusitás egy iPod Nano-t de végülis mivel használt volt(tudtam eddig is)és nagyon karcos volt lemondtam.Megrendeltem egy Galaxy 7600GT Zalman hűtős karit amit legkésőbb holnap 3-ig át kell vennem mert különben normál áron adják(akcióban 33.990 amúgy 37.990)és még mindig nem tom mennyi pénzt ad ide.De ha nem adja meg a 35-öt ennyi várakozás után akkor nagyon ideges leszek.Holnap ráadásul 0-dik óra.Istenem.7-óra egy nap.Meghalok.De még mindig nem tom hogy a fent emlitett VGA-t vegyem meg vagy pedig egy Meizu M6-ot vagy iAudio Cowon F2-őt vagy MobiBlu DAH 1500i cuccot vegyek VGA helyett.Áhhhhhhhhhh.Megőrülök.Ma egész nap ezen gondolkoztam.

    Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

Aktív témák