Hirdetés

Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Home sweet home :D
    Itthon vagyok again. (Nem tudom mi van most velem, hogy ennyire az angol szavak vannak a fejemben, pedig a sulinak is vége 2 napra... :) )
    Hát elmentem összerakni a gépet, vagyis már nem kellett, mert mire odaértem a gyerek próbálkozott, és kisebb nagyobb fennakadásokkal, de sikerült neki.
    De viszont megjárta, kellett neki spórolni.
    Asrock alaplap :F és Sempron 2400+ (nem szeretem ezt a márkát, olcsó húsnak híg a leve)
    Az alaplap Athlon XP-nek látja a proccot és ez még nem lenne baj, csak éppen 949 Mhz-esnek :DDD
    Holnap Biosfrossítés, hanem lesz okés, akkor go back to the gari :DD
    Nem jött össze néki ismétcsak (harmadjára jár így hogy valami gondja van új gép vásárlásakor)

    Utána elsüvítettem Ráczkölke haveromhoz és feltelepítettem a digitális rajztáblát, hogy újra alkothassa a jobbnál jobb digitális műveit.
    Hajrá, kennyed neki :))
    Itthon pedig végre alakul a kábeltévé, vagyis inkább UPC...közölt a szerelő egy jó hírt is, mivel 2 műholdról fog jönni a jel (2 parabola is kell) ezért kis ''buherálással'' meg lehet oldani, hogy a kódolt csatornák (like: HBO :) ) is jöjjenek...de aki ért hozzá úgyis tudja, hogy miről beszélek, aki meg nem az ne is akarjon ilyeneket tudni :P
    Úgyhogy holnaptól movies, music tv-s, and much more....(Privát :DDD)

    Mondtam már, hogy nagyon nem szeretem a Bittorrentet?
    3 picike % hiányzik és már 2 napja azt várom, de semmi...nem akar lejönni :O

    Jajj míg el nem felejtem, bővítem a kedvenclistámat pár zenével most is:

    DT8 FEATURING ROXANNE WILDE - Destination [Radio Edit]
    Andora feat. Marie Laure - Follow You (extended voice)
    Coast 2 coast - Home (Dj tiesto remix)
    Hirtelen ennyi...majd jön még.

    Most ez a dalszöveg jár a fejemben valamiért, le is írom:
    ''Forever in love, you and I
    forever in love, we both know why
    as I face unknown, there's just one thing I know
    we have to give it a try''

    I'm i love :B
    De ez már nem újdonság!
    Szeretem a drágát!

    Na, beszélgetek egy pár órát vele, aztán sleep és holnap 12-ig ne is keressen senki, mert aki fel mer ébreszteni....... :DDD

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Aktív témák