Hirdetés

Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Jelentem jobban vagyok :)

    Ettől eltekintve holnap bemegyek a kórházba egy részletesebb kivizsgálásra...vérvétel meg minden ami kell.

    Tegnap sikeresen megmentettem 2 kiskutyust a haláltól.
    Ráczkölke haverommal hazafelé bicikliztünk, amikor megláttuk őket kirakva az állattemető mellett, akkor elmentünk mellettük, de mikor hazaértem nem bírtam ki, hogy ne adjak legalább enni nekik valamit...visszamantem.
    Na ebből aztán az lett, hogy mind 2 fajtiszta Foxy kutyust elvittem ideiglenes lakhelyükre, mamámékhoz.
    Ma már az új otthonukban pihennek az új gazdiukkal.
    Ki lehet ennyire szívtelen, hogy kiteszi őket és pont az állattemető mellé??
    Szegények annyira ki voltak fáradva, hogy mozogni is alig bírtak.
    De szerencsére mostmár ez is megoldódott hála az arany szívemnek és az állatbarát természetemnek :)

    Ekezdtem foglalkozni a Samurize-al...
    Annyi jó desktopot láttam itt a PH-n,ami ezzel készült, hogy én is bele akartam kóstolni...hát nagyon az elején járok még, de legalább haladok.
    Most ilyen az asztalom: Bővebben: link

    Hűű annyi minden jutott eszembe, amíg szarul voltam, amit le kellett volna írnom, de most ennek kis része sem ugrik be, de nem számít, írok én így is eleget :D

    Ma ezt mondta nekem valaki, aki fontos számomra: ''Kevés ilyen srác van a világon,és egyre jobban imádom!!!!''
    Hát mit ne mondjak jól esett nagyon! :B
    Nem mondtak még nagyon ilyesmit nekem ezelőtt...:U

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Aktív témák