Hirdetés

Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Na lezsíroztuk ezt a kirándulást, megy mindenki a Balatonra.
    Hogy hova azt még nem tudjuk :DDD
    Úgyhogy holnaptól nem láttok legalább szerdáig...mondjuk eddig se láttatok, na mindegy :DD
    Kész lett a Karányi mix, a honlapom viszont semmit nem haladt, de ami késik nem múlik.
    Ma délután megint kitört rajtam a jókedvhullám, ami lassú tendenciával ugyan, de mostanra lecsökkent, úgyhogy ép gondolatokat tudok írni ide. (aránylag)
    Hát nem mondhatnám, hogy ma sok mindent csináltam volna, nagyon jól fog jönni ez a kis kikapcsolódás a Balcsin.

    -==OffZóna Kezdődik==-

    Virágzik a retro korszaka!
    Egyre inkább emelkedő tendenciát mutat az, hogy a régi népszerű dalokat előveszik a most népszerű Dj-k és újramixelik, majd kiadják és megint milliókat kaszálnak vele.
    Erre ma döbbentem rá, méghozzá akkor, amikor egymás után 3 vagy 4 szám is ilyen volt a rádióban.
    Például: Máté Péter - Elmegyek (Erős&Spigiboy Mix) :Y
    És mekkora sláger lesz megint!
    Lásd még: Balatoni Nyár, Az éjjel soha nem érhet véget, Trópusi nyár és még sorolhatnám.
    De nem csak a magyar dalokkal van ez, hanem külföldön is.
    Itt van mindjárt a Royal Gigolos...
    Retro Forever.
    Kíváncsi lennék mit szólna mondjuk Máté Péter, ha meghallaná a népszerű dalát a mostani verzióban. :U

    -==OffZóna Vége==- :)) (Megcsinálhattam volna sima offtopikkal is, de így jobban néz ki :P)

    Na szóval remélem holnaptól felpörög az életem, kicsit uncsi itthon.
    Tudnék hova (kihez) menni, de még nincs meg az a kib*szott jogsi, a p*csába!!!!! :((( (Ki kellett volna rakni a 18-as karikát :DDD)
    Nagyot röhögtem ma a PH-n MézesSatya topikján...: ''Leszel a barátom?'' És ez még csak a lightosabb beszólás volt... :DDD
    Hát nem mondhatnám, hogy hoszú időt élt meg erre, ELBANTA :DDD

    Ráczkölke és Tüncy, nagy haverjaim meg kirándulni vannak, tök fura ez a csend, senki nem írkál MSN-ben, pedig már megszoktam :D
    Remélem jól érzitek magatokat!
    Enjoy Yourself there!
    Most nézem...a partnerlistámon senki nem elérhető :Y
    Mindenki alszik már!
    Pedig olyan fiatal még az idő, én ilyenkor indulok csak be ;]

    Azon gondolkoztam, hogy tényleg jó lenne egy Blog feedback topik, ahol a blogosok beszélgetetnének egymással, megbeszélhetnék a gondolataikat, tapasztalataikat és még segíthetnének is a mások problémáin.
    Olvastam ugyanezt az ötletet valaki blogjában, de már nem tudom kiében.
    Lehet, hogy felvetem az ötletet majd a moderátoroknál és hátha.....szerintem jó ötlet!

    Na feltötöttem a tárhelyemre a Karányi mixet, erre azt mondom, hogy jó, de ki tudja, ahogy ismerem magam még ezen is tökéletesíteni fogok!
    Ha valaki letölti (ami kétlek, de tudjátok a lepényhal megy először a remény hal meg utoljára :D) akkor csak annyi kérek, hogy írjon nekem egy e-mailt erre a címre, hogy mi a véleménye, 2 szóval már megelégszem: K*rva sz*r bammeg vagy egész jó ;)
    Szóval ide várom a véleményeket: djbeat00@walla.com
    Sajna csak 128 kbps minőségre sikerült...na lehet, hogy tényleg csinálok 1 jobbat :))
    És itt a link, ahonnan tölthető (jobb klikk, cél mentése más néven): Bővebben: link
    MOD: Firefoxban ne jobb klikk cél mentése, hanem simán kattintsatok a linkre és úgy mentés (ez IE-ben is működik)

    Ha már 1 véleményt kapok boldog lesz a szívem :DD

    Na i go to sleep, holnap még jövök!
    Bye!

    [Szerkesztve]

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Aktív témák