Hirdetés

Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Érdekes egy dolog ez a blog.
    Sose értettem, hogy mi a jó abban, hogy az ember leírja azt, hogy mi történt vele és mit gondol.
    Olvasgattam párszor itt a PH-n a tagok weblogjait és rájöttem, hogy mégis van benne valami jó, ha más nem legalább kiadjuk magunkból a felesleges feszültséget, kiengedjük a ''fáradt gőzt'' :)
    Így hát arra a döntésre jutottam, hogy én is megnyitom az enyémet.
    Nem tudom, hogy mennyit fogok bele írni és milyen sűrűn, de most jó ötletnek tűnik ez az egész.
    Nem egészen úgy fogom megközelíteni ezt a dolgot, mint néhányan teszik.
    Nem csak azt fogom leírni, ami velem történik, hanem a mögötte lévő tartalmat próbálom megfogni majd.
    Eléggé filozofikus alkat vagyok, úgyhogy nem azt fogod olvasni a blogomban, hogy: ''1 órája keltem fel, most reggeliztem...'' és hasonlók.
    Próbálom majd mindig az engem foglalkoztató dolgokat beírni ide, és ki tudja, lehet, hogy még hasznos is lesz ez számomra.
    Érdekes, hogy pont 11 órakor kellett megnyitnom ezt a blogot, de hát ez van, most szántam rá magam :)
    Kíváncsi leszek olvasni fogja-e rajtam kívül valaki, mert én biztos vissza fogom olvasni, később tök érdekes lesz újraolvasni a régi gondolataimat.

    Most egész boldog vagyok több dolog miatt is...ezeket majd később részletezem szerintem.
    Remélem nem cseszi el senki a kedvem, mint ahogy ez ilyenkor lenni szokott általában.
    Nem mondhatnám, hogy a szerencse fia vagyok, úgyhogy már kezdem megszokni azt, hogy nem jön össze amit nagyon akarok.
    Amúgy optimista vagyok :DDD
    Na egyenlőre nem írok többet a kezdő hozzászólásomba, pedig tudnék rengeteg mindent.
    Majd holnap estefelé folytatom, ha hazajöttem a vezetésből.
    Még egy kicsit PH-zom aztán megyek aludni én is.
    Jó éjt annak aki olvassa ;]
    Bye-bye

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Aktív témák