Hirdetés

Aktív témák

  • Mez

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy ideje kimaradtam a telók világából. Kérdésem az lenne, hogy létezik e olyan mobil/okostelefon ami alkalmas hangrögzítésre headseten keresztül. Ha igen, valamelyikben létezik olyan extra -mint a diktafonokban- hogy beszédre/zörejre magától elkezdi a felvételt?
    Köszönettel: András

  • k850

    addikt

    válasz Mez #1 üzenetére

    Szia!
    Szerintem ez nem egy olyan gyakori probléma, amiért érdemes lett volna egy új topikot nyitni, de ha már így alakult, akkor én az Androidra ismerek és használok egy AllCallRecorder alkalmazást, ami a Sony Ericsson X8-as készüléken tökéletesen működik az általad felsorolt kritériumoknak.
    Egy dolog viszont nem megy, a zajra és hangra való felvétel indítás.
    Ez viszont, aggályos, hogy nem becsületes módra használnád. A titkos felvételeket a személyi szabadság jogok korlátozzák, ezért ez egy elég problémás terület. A titkosszolgálat és a rendőrség is csak ügyészi engedéllyel használhatják. Nem véletlenül szokták a ügyfélszolgáltatók is figyelmeztetni, hogy a beszélgetést felveszik. Ha mások beszélgetését szeretnéd ilyen módon kihallgatni, ez egy beteges cselekedet, inkább pszichológus kellene.
    Az off csak akkor szól neked, ha valóban ilyen célra használnád.
    Android, AllCallRecorder, nekem Bluetooth-al és vezetékes fülessel felveszi a telefon beszélgetést automatikusan, ja nem csipog percenként.
    ;)

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

  • Grafiqs

    őstag

    válasz Mez #1 üzenetére

    Javaslom, hogy itt tedd fel a kérdésed.

    G

    És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Aktív témák