Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chiller

    őstag

    válasz Edge #72554 üzenetére

    Hát esik a szemét annyi bizonyos, de nagyon kevés a normális tárgy.
    Bár sokat segített, hogy buffolták a GR sűrűséget, de még mindig felesleges GR-ezni, ha lootolni akar valaki, egyszerűen túl sok idő telik el. Nem is szeretek GR-ezni.

    @Joezyka: Azt nem tudom hogy csináltad, nekem tegnap kb 40-50-ből volt 5-6 ancient, persze mind fos, a legjobb (idézőjelben) egy messerschmitt volt, 4300-as dps-el :DDD

    Conduitot hogy kinyírták, az viszont nagyon durva. Sima fehér mobokat se képes kb megölni... :C :W

    [ Szerkesztve ]

  • vhunor

    őstag

    válasz Edge #72554 üzenetére

    Nekem 2 óra alatt esett ha jól emlékszem 6 ancient, ma reggel a kávé mellett mentem egy t6 riftet, 4 legend ebből 1 ancient. Lett egy csinos Fury of the Vanished Peakem végre (első, evör) 4300 dps-sel, seismic mókára jó lesz, és ma reggel az első xephirianom is kiesett.

    Vicces sztori: amikor este beléptünk a barátommal akivel együtt toljuk, első cuccnak kiesett neki a harangozós daibo. Nem ancient, de jó statokkal, +10% dammal lett belőle egy 3800-as darab. Ez volt az első neki. Mondom akkor csináljuk úgy, mint anno a flying dragonnal, hogy jössz még a monkkal két kört és nekem is kiszeded ezt a daibot. És mi történik? 10 perc múlva esik még egy incense torch, még jobb statokkal (alapban majdnem maxos damrange, 9% cdr, 1100 dex, socket) :D. Mindig tudtam, hogy őt kell vinni magammal, ha nagyon kell egy cucc :).

    Amúgy tegnap este szinte csak a barbárt próbálgattam. Az az igazság, hogy T6-on rohadtul nem oldották meg az "idegesítsük a csapat többi tagját" problémát. Most már nem az van, hogy elhúzod a mobokat mások elöl, hanem az, hogy alig bírják szedni mögötted a lootot. A monknál, dh-nál és wizardnál is kell némi idő, amíg a sebzésmaximum "felépül" a nulláról. Barbárnál nem, és valszeg nem is nagyon fogok vele gr38-40 alatt duózni, mert a másik játékosnak értelmetlen bent lenni a partyban. De a smk doki + barbár egész jópofa kombó, barbár 6-8 perc alatt kitakarítja a trasht, doki meg 1 perc alatt lekapja a bosst.

  • emmm

    senior tag

    válasz Edge #72554 üzenetére

    Nekem nagyobb szerencsém volt: kb 3 óra alatt esett nekem is az a 30 leg, abból kb. 7 db ancient. Kadala dobott néhány leget, de kuka lett. Viszont 6 devastatorból kettő ancient lett, abból az egyik még használható rollokkal is (alap ~ 2750 dmg, magas int, még % dmg nincs rajta, ha jól emlékszem 19 % fire dmg), csak kell majd egy ramaladni, mert azt sehol nem dob nekem... :(
    Találtam egy elég jó Grand Viziert is, 4200-as alap dmg-vel, szintén kell egy ramaladni, de amúgy fullos ;]

    A wizardnál: használhatóbb lett a hydra, meg kb. duplájára nőtt a taffnessem.

    Szóval összességében tetszetős a patch :)

Új hozzászólás Aktív témák