Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    válasz Gorneck #46673 üzenetére

    Nekem tetszik :), majd jól szembehugyuzom a Blizzt oszt' szétspammolom a meteort a régi, jó apocos cuccaimmal :DDD

    Most olvasom a kéket: ha jól értem a nem legacy cuccokon, lvl 70-től, az APoC-ra jön egy 2,5 osztó (10~4 váltás kb). Emellé jön a chc para-upgrade felezése.

    Így valóban úgy néz ki, hogy a magas chc/as/loh és apoc-os legacy cuccok megmaradnak egy ideig vagy követed az új Blizz-irányelveket és ha jobb skill-el nyomulsz kifogysz az AP-ből (LoH-ból), bár a dmg-ed így jobb lesz, csak futhatsz a köztes időben :)) ...hát próba-cseresznye, de eladni a fentebb említett cuccokat még biztos nem kell, utána meg nem lehet :DDD

    Mondjuk én készültem: ezzel a gearrel várom a RoS-t: 29 APoC, 2000 LoH mellé 2,89AS, meg csicska+alap: 60chc. Ahol lehet socketes cumó, azokba megy a 280 int/vit bogyó.
    Persze vállas, csizma alapból csere; chest/belt/pants/weap/oh megfontolás tárgya
    (lehetőleg csak AS esetleg kicsi LoH/APoC veszteség vs int/vit/dmg nyereség); amu/head marad (egy ideig).
    Persze ez a fenti stun/meteor builddel értendő.

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

  • mikromanus

    veterán

    válasz Gorneck #46673 üzenetére

    A meteort már mostanra is meggyalázták. Épp az alaptermészete az ami egy nagy kalap... haszontalan tömeg :DDD
    A molten becsapódik és ennyi. Van rajta némi sebzés és sok cd. Kösz, ezt akkor felejtsük is el! A meteor shower jó, de már milyen izé, hogy ilyen sok kis apró és nem egy nagy izzó szikla csapódik be?! A jeges se rossz, az űrhajóról lézerágyúval lövöldöző ocsójános rúnát viszont kihagyom.
    Sok esély nincs a semlegesítésre. Minden drága skillre ott a globe betárazós passzív, meg ugyancsak globera a minden kasztnak használható két visszatöltős legendary, meg ha tűz akkro cindercoat a leértékelésre. Persz eenélkül is működik. 60-ason nem veszítesz semmit a régi itemekkel, így a -14, vagy épp -19 AP/meteor csökkentés elég sokmindenre elég.

    A torment szinteken meg nem értem pontosan mit cseszegettek, de azt hiszem azt akarták írni, hogy nehézség növeléssel erősebbek a sebzések most... Mondjuk ezt nem tudom hol láttam, mert íg yutólag keresve nem találom. :Y

    (#46674) abéla
    ööö... ugye tudod hog yegy 40-50 AP/cast skillre nem olyan hasznos a sok AS a chc/chd-main stat-lassabb fegyver ellenében? Nálad nem lesz gond azzal, hogy nem használsz bal gombos generator skillt :C

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák