Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz Edge #88956 üzenetére

    Ezért kurva gáz, hogy Blizz nem volt képes megoldani, hogy azonos szinten mozogjanak a kasztok...nem értem miért kell fogni és egyet olyan szintre húzni, hogy kb halhatatlan és a DMG is über...persze megfelelő kiszolgáló környezet mellett.
    Ennél már csak az lenne rosszabb, ha a wiz tankolni és buffolni is képes lenne...

    Azér pár peccsel ezelőtt még mind1 volt, hogy milyen kasztot hívok be...mert mind képes volt leadni a DPS-t...értem ez alatt FL felcsap...in menu pl DH-val...van kedved van jerr...
    Most konkrétan rajtad kívül nincs Sezlonyos Wiz 40-50 aktív játékos közül (ez még akkor volt mikor játszottam, minap ez már csak a negyede volt, ha jól láttam)...illetve 1-2 akad, csak épp 1500+ szintes és kurvára nem jön 80-ra...mert Ő 90+okat megy 8-9 perc alatt...ami mondhatni kurva szánalom...

    Erre jön a pecs...és azt látom, hogy main karim buffjai egyszerűen szart se érnek...mert képtelenség magukkal a skillekkel bármit kezdeni...DOT-ot eleve ki kéne vezetniük...illetve ha marad akkor legyen brutális annál az skillnél...illteve tök jó lenne, ha a setekre olyan skillek kerülnének amik nem 80% DMG-vel indítanak...
    Kurva jó WD cuccok vannak, de maguk a skill alapdamja kb semmit se érnek...pedig zseniális és nagyon fun buildeket lehetne összerakni...a kurva LON nélkül is...aminél nagyobb szánalom dolgot ki se tudhattak találni...legalábbis WDnél gearelni az egyetlen sebző skillünkhöz nagyon nehéz illetve hogy is mondjam az a build is olyan amilyen...a buta pet ai miatt...

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák