Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz reelc #108953 üzenetére

    Hát ha tartanák a ~3 hónapot akkor November vége fele lenne vége S18-nak és valamikor ~ December eleje lenne S19 tehát végül is nem hazudnak. :D

    (#108952) proci985

    Érdekesnek biztos érdekes lenne de engem valahogy sose vonzottak az ilyen DH buildek. :)
    D2-be egyik kedvencem volt a Trap Assassin de sajnos semmilyen fura DH build nem adja vissza azt.

    Majd felnézek PTR-re szokás szerint azt próbálgatom a dolgokat amik érdekelnek,live szerveren úgy se játszom már köv Season-ig.

    Az a FOH szet érdekel valamennyire mert régóta akarok FOH Sadert játszani csak eddig szinte semmire se volt jó azt hátha most használható is lesz.
    WW Barb is érdekel mert pár napja pont ezen agyaltam és arra jutottam,hogy valszeg azt fogok játszani S19-be de így lehet a 2 közt fog eldőlni.

    Monk szet meg passz,sose rajongtam a Tempest Rush skill-ért de kíváncsi leszek hátha össze lehet rakni valami hibrid Generator build-et Sweeping Wind buffra alapozva.
    Régen olyasmit használtam még a RoS előtti időkben és kb azóta nem lehetett értelmesre megcsinálni.
    Erre gondolok: [link]

    @chopin42

    Én nem említettem mert engem nem érint,nem játszom azokat a buildek-et és nem is terveztem szerencsére.
    Chantodo nerf annyira nem meglepő szerintem. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák