Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz proci985 #108569 üzenetére

    Igen,jó dolog lett ez a Crimson és ahogy látom több build is hasznosítja és azoknak is sokat segített.

    Rég játszottam utoljára UE DH-t de az biztos,hogy most sokkal erősebb lett meg kényelmesebb játszani vele.

    Én most a Gizzard gemes változatot próbálgatom mert felmerült a fórumon és egész jó szerintem.
    Pont bír annyit az a shield amit ad a gem,hogy ne szedje le minden kis random karcolás a Squirt +dmg bónuszt.
    Ugyan fel kell áldozni 1 DPS legendary gemet ez miatt de nekem jobban tetszik így.

    Sikerült kerítenem pár reforge után egy elég jó Ancient Yangot 'ennél már csak Primal lenne jobb' azt most már elég rendesen lehet speed farmolni GR 85-öt pár perc alatt.
    Ramalandi szívatott rendesen,istenért se akart esni én meg csak szemeztem a Yangal mert azt kellett volna socketelni ugye.
    Azért így P800 körül 1db se esett már kezdett kicsit irritálni,előző seasonbe meg annyi volt,hogy már nem tudtam mit kezdeni velük.

    Bementem este gear boostolni egy havert egy kicsit meg mentem vele pár puzzle ring vaultot,erre egyből kiesik ott 1 és pár runnal később egy második is,mondom ez tipikus. :U

Új hozzászólás Aktív témák