Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rien

    senior tag

    válasz e`404|aNgeL #35 üzenetére

    Igen, de ez az inzulinosoknak is jó...elvileg. Nagyinmál azóta is működik a tea.

    Ám ezt nem tudtam, hogy gyulladás után felmegy a szint. Na majd most megnézem. Lassan egy hónapja lesz, hogy dög vagyok...
    Tényleg rosálok, hogy nem-e valami rejtett cukorbetegségem van mert borzasztóan sok folyadékot iszok. Gőzöm sincs, hogy van-e ilyen de aki látja mennyit iszok mindenki kérdezi, hogy nem vagyok-e cukros? Napi 3 liter fölött iszok folyadékot, de van, hogy 5 liter is leszalad. Kibírom kevesebb folyadékkal is ha erőszakolom, de szomjas vagyok. A kaja nem számít ha egész nap nem eszek is, de a folyadék nélkül végem van.
    Voltam már terheléses cukor vizsgálaton, de jók voltak az értékeim amin csodálkoztam, mert rosszul voltam. Konkrétan úgy történt, hogy miután megittam a limonádét kiültem a váróba - már senki más nem volt ott, nagyon későn mentem- és egy nővérke aki kijött a laborból odajött megkérdezni: Rosszul van? Faszán nézhettem ki :U de akkor én még semmit se éreztem és mondtam neki jól vagyok és el is ment... én meg pillanatok múlva tényleg rosszul lettem, kikellett mennem a levegőre mert úgy éreztem mindjárt beájulok de idővel elmúlt az érzés. Az értékeim meg jók voltak és nem csak a cukrot nézték hanem az inzulinrezisztenciát is.
    Az eredményeim látva azt mondták, hogy ha nem múlik a szomjúság bekellene feküdnöm kivizsgálásra, ahol szomjaztatnának. Eddig ez nem fért bele az időmbe, meg nem is volt szimpatikus maga az elképzelés :B hogy a jóég tudja meddig nem ihatok de lehet túl kellene esnem rajta.

    [ Szerkesztve ]

    ----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák