Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborn1

    tag

    Sziasztok!

    Adott egy Dell Latitude 5400, amivel 2 problémám is lenne (az elsőből jött a második)
    Kb 7 hónapos a gép, de 1 héttel ezelőttig bekapcsolás nélkül csak állt. Azóta használom, 95%ban töltőről, néha 1-2 órát akksiról. Mikor 1 hete ránéztem akksi elhasználódásra, kb 7% volt. Ma úgy adódott, hogy egész délelőtt akksiról ment. Kb 26% körül jártam, mikor 1ik pillanatról a másikra halványabb lett a kép, kiírta, hogy energiatakarékosba van, és az akksi azt írta, hogy 7% van hátra, futtattam rajt egy battery reportot: [kép] Ez normális, hogy ennyit esett 1 merülés alatt? 62,6ról 60,7-re.
    A ásik problémám ebből adódott. Felnyitottam a laptopot , hogy megnézzem, nem-e púpos az akksi, hátha az lesz a baj. Sajnos a többet erővel, mint ésszel elv miatt 1 minimálisan sikerült eldeformálnom a touchpad alatti részt, remélem a képeken látszik: [kép] [kép]
    Ezt hogy tudnám vissza egyengetni? nagyjából 1-2mm az elállás.

    szerk: akksival kapcsolatban még: windows pár perce még azt jelezte, hogy 83%-on van és kb 1 óra feltölteni, most meg azt írja maxon van...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák