Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz haxxika #62024 üzenetére

    Egy ideje már nem szoktam Pestre járni, de azért köszönöm szépen az ajánlatot. :B Sosem tudni mikor lesz ott dolgom.

    SzaboZE: Pár napja itt hardveraprón hirdetett valaki ilyen gépet nagyon szép állapotban. Terveztem, hogy megveszem. Futtatott egy Aida tesztet (nem láttam), de azt írta 10 perc után 82-83, alapon 45-60 volt a hőmérséklet.
    Korábban egy másik embert is kérdeztem, nála pedig 80 volt a max. Ez hihetetlennek tűnik, de láttam azt a mérést. Azt mondjuk nem láttam hány fokos szobában mértek. ;]
    Ami furcsa, hogy notebookcheck.net-en teszteltek ilyen gépet kicsivel gyengébb CPU-val és ott is elérte a 100-at.
    "In the stress test...core temperatures of the CPU and graphics chips rise a lot and reach 100 °C and over."
    Eddig nálam az energiabeállításokban a Termikus mód Standard volt. Átállítottam Ultra teljesítményre és futtattam egy full tesztet. A ventilátor max 4100-ről 4990 RPM-re ugrott és a hőfok max 92-96 között váltakozott. Egy pillanatra felugrott 100-ra (2% throttling) és azonnal visszaállt 92-re. Így kicsit hangosabb, de le tud mennyi 47°C-ra.

Új hozzászólás Aktív témák