Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    Bocs a sok kérdésért, de úgy tűnik, cicire szaladtam. Gyárilag van a gépemben (E7240) egy 5570 HSPA+ WWAN modul, azonban a SIM kártyát a gépbe helyezve sem lát semmilyen hálózatot. A WWAN modul úgy tűnik, hogy jó, mert az eszközkezelőben rendesen látszik, azonban hiába kapcsolom be W10 alatt, állítok bármilyen APN-t, csak annyit ír, hogy nincs hálózat, vagy hogy "kikapcsolva". Kezdett gyanús lenni, hogy ez bizony nem kompatibilis a hazai hálózatokkal (esetleg), ezért átraktam egy E4310-be, egy 5540 helyére. Nos, a jelenség itt is pontosan ugyanaz volt. Nosza, gondoltam, akkor az E4310-ből származó E5540-es modult rakom be az E7240-be, de azt nem engedi telepíteni, mondván, nem kompatibilis a hardver. Királyság! :)

    Két kérdésem lenne: lehet, hogy az 5570 tényleg nem működik a hazai 4G/3G hálózatokon (B20 probléma, mint a mobiloknál?), illetve ha ez így van, árul itt valaki (Somasz?) olyan WWAN modult, amivel BIZTOSAN menni fog a mobilnet az E7240-en? Nem kell LTE-nek lenni, elég a 3G is, persze a gyorsabb jobb, mint mindig.

    A gép egyébként svéd illetőségű volt, lehet, itt van az eb elhantolva.

    Köszönöm a választ!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák