Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz SzaboZE #27035 üzenetére

    Miért is lenne nagyobb :F

    Dell Inspiron 5520 15,6"
    Dell Inspiron 7520 15,6"

    A 7720-as a nagyobb...

    Amúgy volt alkalmam egy 2-3 órára a 7520-ast tüzetesebben átnézni és nagyot csalódtam benne pozitív értelembe, de már írtam róla egy másik helyen:

    Na végre most volt/van alkalmam megnézegetni, és kipróbálni egy új inspiront, jelen esetben egy 7520-ast (i5/4GB/7730).

    Hatalmas csalódás az egész, persze pozitív értelemben. Ez a hálós fém burkolat nagyon jó benyomást kelt, és jól is néz ki, a zsanérék ahogy látom acélból vannak, hihetetlen stabil, illetve a műanyagok használata se a leggagyibb. Hűtésről, az eddigi fél óra tapasztalat alapján is jót tudok mondani, netezés, beállítások közbe nagyon minimális, szinte semmi hangja nincs.
    Na de hogy ne csak dicsérjem el kell mondanom, hogy ami nem tetszik az a billentyűzet, numerikus-t lazán rálökhettek volna, és így első benyomásra nem is találnék kivetni valót.

    Minimális első benyomás alapján is azt kell hogy mondjam, Y570-es közel sincs ilyen minőségű. Persze nem egy Latutitude, de nem is egy kategóriába sorolandó.

    Kicsit féltem ettől az új típustól míg nem láttam, nem akartam elhinni így ráncba szedték, de valóban így van...:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák