Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baloghlorand

    csendes tag

    válasz jorden06 #14008 üzenetére

    Szia

    én olyan 3 éve vettem egy Dell Inspiron 1520n nótást(T7300 Core2Duo 2,2Ghz, 2*512 667Mhz Dual Channel Memory, GeForce 8600M GT 512Mb videokártya 160Gb Winchester, 2MP Webcam, Wifi(b/g), Bluetooth, Kártyaolvasó, ieee1394 stb) Woss Kft-től rendeltem. Hibái: Kijelző háttérvilágítása meghalt-> csere Dvd író már csak olvasni tud, azt is nehézkesen, a kijelzőnek akkora holtjátéka van, mint egy trabant kormányának, az összes média-vezérlő gomb fél év alatt lekopott, a wifi meg olyan gyenge, hogy a leggyengébb fujitsu laptopnak erősebb. A garancia viszont izgalmas volt. Visszavittem nekik és még azért is könyörögnöm kellett, hogy ránézzenek, mert már csak egy hét volt a gariból(2év :F ). Aztán másfél hónap folyamatos telefonálgatás után nagy nehezen kaptam új kijelzőt, de a dvdíróhoz hozzá se nyúltak. Úgy voltam vele, akkor nem hagyom ott még másfél hónapra. Szal nekem nem jött be a Dell garancia. Egyébként a gép hibáit leszámítva nekem nagyon bejött, erős, halk és szép is.(van több színben:)) Ha engem kérdezel akkor ez egy jó vétel lehet, csak ne ott vedd ahol én :DDD

Új hozzászólás Aktív témák