Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dokkaab

    csendes tag

    Sziasztok! A minap vettem egy Dell Studio 1555 Full Hd-t, és telepítés problémám van. Remélem tudtok segíteni. Eredetileg Vista van rajta, ami win7-re frissíthető. Az egész egy 420 gigás partíción volt, és volt mellette egy (D)Recovery Partíció. Mivel én eddig csak Xp-t telepítettem, és partíciózást is rögtön telepítés előtt csináltam, gondoltam most is ezt teszem, és újra teszem a vistat. Sajnos az Xp lemezt nem fogadta el, így úgy döntöttem, hogy mivel öcsémnek van egy Win7-lemeze, akkor csinálok arról telepítést, és megcsinálom benne a partíciózást. Csináltam egy 50-es C:-t, volt a gyári 15Gb Recovery, és tudtam csinálni egy kb 400 gigás E: partíciót, mivel ezt már nem engedte tovább osztani. Miután telepítettem mindent, már a működő Win7 alatt megcsináltam a partíciózást 50-200-200 valamint a Recovery Partíció. Gondoltam a Recovery ne D: legyen már, átraktam utolsó, Z- meghajtónak, viszont a gép újraindítása nem sikerült, a Dell logo után csak villog a kurzor, és nem csinál semmit. Azt írja, hogy nincs Recovery Partíció a winchesteren, így nem tud Recovery-t sem csinálni. Hogyan tudnám visszaállítani eredeti állapotba a gépet, és utánna hogy tudnám megcsinálni a partíciózást. Nekem nincs szükségem erre az állandó visszaállítgatásra. A régi gépeimen is ha lassultak újraraktam a rendszert és a programokat, és nem volt semmi gondom. Viszont nem akarom, hogy mindig megpakoljam a 400 gigát egyben, és aztán elvesszen kéthavonta a sok cucc. .Érdemes egyáltalán Recovery partíciót hagyni, nem lehet róla egy másolatot készíteni DVD-re, és megszüntetni az egészet? Vagy akkor abszolút nem fog elindulni a gép?Légyszi segítsen vmi hozzáértő! Köszi

Új hozzászólás Aktív témák