Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vergilia

    tag

    válasz dev00 #13725 üzenetére

    Szerintem az Inspiron 9400 a legjobb választás (ár <-> kapott sebesség)! A legújabb COD (Warfare 2) teljes felbontásban (1440x900), minden grafikai elemmel 55-60 FPS-sel. World of Warcraft szintén (MSI VR610-en 800x600-ben, lecsupaszítva szaggat), szinte minden mai játék elfut rajta majdnem maximum

    Ami benne van GeForce GO 7900 GS bizonyos esetekben erősebb mint a 9600GT, szóval játékokra csak ajánlani tudom. Amivel mértem XP vs W7 -> +15% FPS, azaz ennyivel lett gyorsabb. Abszolút nem melegszik, halk, bár hűtőpaddal van használva. Ha csak netezek, akkor be se kapcsol a ventilátor, csak kb 3 percenként 10mp-re. A kijelzője nem veti vissza a fényt, ezért nappal háttérdfényben is kiválóan használható. Nem utolsó sorban a szervizesek rémálma, nagyon ritkán találkoznak ezzel a típussal.
    Hátránya az angol billentyűzet (lehet hozzá magyart venni 6-8k), nehéz, nagy. Viszont ha kinyitod mindenért kárpótol, mint ha egy asztali gép előtt ülnél.
    Mellesleg az ára is elérhető (90-120k), viszont már csak használtan lehet hozzájutni, viszont még talán az összes garanciális, 2007 elején kezdték el árulni (485eFt + ÁFA volt az akciós ára!!).

    HP Pavilion-t ne vegyél, az nem játékokra van (a HP szégyene), tudom nem is akarsz A Dell (szinte bármilyen) nagyon jó választás, a következő laptopom is az lesz!

    A haverom lehet hamarosan cseréli a 9400-asát egy egyszerűbb Dell-re, akit érdekel az apróban néha keressen rá.

Új hozzászólás Aktív témák