Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pirate777

    csendes tag

    Sziasztok!

    A napokban vásároltam egy dell vostro 1015 notebook-ot. Webshopból rendeltem core2duo T5870 es procival. A legnagyobb meglepetésemre a gépben intel T6570 es proci volt (Amiben különbözik: 2100mhz, vt támogatás, 45nm) Járt így más is vagy egyedi eset? Ha valakit érdekelnek tapasztalatok, majd írok bővebben. Ami eddig nagyon bejön, az a használattól függő 4-6 órás akkumulátoros üzemidő (persze a proci nincs agyonterhelve), kijelző sem rossz és a hangminőség is nagyon rendben van ipod fülessel, a beépített hangszoróról jobb nem beszélni, ami nem annyira az a billentyűzet, jó rajta gépelni, de szemmel láthatóan flexes középen (nem annyira vészes, láttam már sokkal rosszabbat is, de az első notebookom ami ilyen), a látványt szokni kell.

    Kérdés: nem kaptam garancialevelet, csak számlát, amin 1 év garancia van feltüntetve (3 év dell garival vettem és a dell odala is azt mondja, hogy 3 év gari van rá)
    Szóval, ha esetleg valami gond lenne, nem kell sem garancialevél, sem számla, service tag alapján azonositják a gépet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák