Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dr.dina

    csendes tag

    Sziasztok!

    Laptop-ot szeretnék venni, és már sokat utánaolvastam, de nem tudom milyet válasszak, ehhez szeretném a segítségeteket kérni. Árban maximum 150ezerre gondoltam. Dell-re, vagy Toshiba-ra gondoltam, mivel azt hallottam ezek elég jók. Nagyon megtetszett a Dell inspiron 1545, de azt olvastam, hogy nagyon alapnak számít, és az árát sem éri meg. Hogy mire használnám: elsősorban iskolai dolgokhoz, internethez, ilyesmi..Játszani nem akarok rajta, viszont jó lenne, ha filmet tudnék nézni rajta. Szóval nincsenek nagy elvárásaim vele szemben, de azért ne alapkategóriába tartozzon. Szeretném, ha strapabíró és megbízható lenne. Ja, és nem feltétlen fontos, hogy milyen az akkumulátora, mivel elsősorban "bedugva" használnám, nem akkumulátorról. Érdekelnek a személyes vélemények, tapasztalatok is, de kíváncsi vagyok, hogy mit gondolnak a "szakértők", elsősorban a Dell inspiron 1545-ről,Dell vostro-ról(főleg A860), meg úgy általában a Dellről és a Toshiba-ról. De nyitott vagyok teljes mértékben, ha esetleg tudnátok ajánlani a fentiek alapján nekem megfelelő, megbízható laptopot kb.150ezer Ft-ig. Még annyit, hogy külsőre a már említett Dell inspiron 1545-féle tetszik nagyon, vagy a hozzá hasonló, kerekített szélűek tetszenek, nem a szögletesek. Nekem ez is számít,bár ez tényleg kevésbé fontos:) Előre is köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák