Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DIEGO15

    őstag

    Nah az előző probléma azóta nem jelent meg, a beragadó billenytű.
    Egy új problémám van, de nem tudom eldönteni, hogy az op szórakozik velem, vagy a gép hibája.A helyzet: tengetem mindennapjaimat, mikoris egyszercsak észreveszem,hogy nem tudom bezárni egy ablakot. A kurzor mozog kattintok de semmi. Restart. Ha az asztalon lévő ikonokra viszem a kurzort az úgy viselkedik ahogy kell, rákattintok a program elindul, viszont,ha a megnyitott ablakra kattintok,akkor akkor az úgy viselkedik, mint ha az ablak mellé kattintottam volna. Hát mondom b..i windows biztos szórakozik velem. Nagynehezen kíírtam a win7 telepítőt beboot róla telepítés elindítása, az indulás előtt ki kell pipálni egy négyzetet amivel elfogadod a feltételeket, de hiába kattintok touchpaddal/egérrel a négyzetbe nem történik semmi.
    Ekkor tiszta ideg lettem újraindítottam elkeztdtem ezerrel kattintani a vak világba és egyszer csak mind ha mi se történt volna, úgy működött minden ahogy az meg van írva.Mivel ez az egérgyilkolás nem megoldás kiváncsi lennék, hogy szerintetek miújság van ezzel.

Új hozzászólás Aktív témák