Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilvaspet

    tag

    válasz pjoe #11460 üzenetére

    Üdv!

    Én a szüleim megbízásából kerestem egy megbízható és használható laptopot. Mikor rátaláltam a Dell 500-ra nagyon megörültem hogy kihoztak az olcsóbb kategóriában is egy remélhetően méltó minőségű kis gépet.
    Rendeltem egy Celeronos típust látatlanban, pont emiatt ért egy kis csalódás a gép anyaghasználata miatt... Nem mintha igénytelen lenne, nagyon jól néz ki meg minden, de ez az lcd-fedlap, ami ilyen "bársonyos" finom anyagból van (hogy nevezik ezt, tudjátok?), úgy tűnik nagyon szívesen szedi össze a kéznyomokat...
    Ilyen anyaggal vonták/vonják be pl. a ThinkPad x-eket is, haverom X60-asáról masszív használat mellett kb 1 év alatt a sarkokon lekopott ez a réteg és elég csúnyán kivillan alóla a fényes műanyag. Persze azért ez normális használat mellett nem hiszem hogy lekopna... Régebbi tulajok, mi a tapasztalat?
    De ez minden ami nem jött be rajta, amúgy nagyon egyben van, masszív kis gép...
    A drivereket én is nehezen halásztam le, de csak azért mert nem jutott előbb eszembe ránézni erre a topic-ra...
    Ez a ventilátorpörgetéses dolog nekem is rögtön feltűnt, ezek szerint sajnos "normális" így...

    Pet

Új hozzászólás Aktív témák