Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laci06

    senior tag

    Sziasztok!
    A dell-nél van valami trükk ahhoz, hogy a töltő töltse is az aksit? A gond a következő...
    Adott egy inspiron 1525, amikor megvettem kipróbáltam, saját aksiról bebootolt, de reklamált már, hogy nincsen energia, töccsé fel:) Itthon rádugom a töltőre, világit két kis led(az egyik szerintem azt, hogy 220-on van, a másik pedig az akksié), majd durván 1 óra múlva elinditom, fel is áll a rendszer, majd lehúzom a 220-ról és kikapcsol azonnal... Visszakapcsolni nem tudtam, csak miután újra rákerült a 220, de akkor gond nélkül felállt a vista, és kiirja, hogy az akksi töltöttsége 1%... Azonban miután rajta hagytam a 220at, azaz 1% nem mozdult semerre sem... A noti bekapcsolva volt, nem kapcsolt ki, de nem is töltődött tovább... Illetve ha a vistában rámegyek az akku ikonjára, akkor kiir 3 dolgot, és lehet pipát tenni az egyikhez(mivel a win az szlovák, még nem cseréltem le, ezért egy betüt nem értek belőle)...
    Tehát mi lehet a gond?
    Vásárlásnál "saját" erőből felállt, tehát elvileg az aku jó.. A töltőt is érzékeli, meg 220-ről folyamatosan müködik... Ötletek?

Új hozzászólás Aktív témák